Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

TV THOMSON 21DM182
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
kondik



Založen: Dec 25, 2006
Příspěvky: 3763

PříspěvekZaslal: so listopad 22 2008, 20:32    Předmět: Citovat

xxx

Naposledy upravil kondik dne st listopad 15 2017, 21:31, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
masar



Založen: Dec 03, 2005
Příspěvky: 12515

PříspěvekZaslal: so listopad 22 2008, 20:42    Předmět: Citovat

kondik napsal(a):
OT to nebolo, ale pravda je taká že niektorím vadí že niekto sa mrví do vecí do ktorých nevidí. To ako keby som povedal opravujem autá lakujem a vyrovnávam plechy, robím to od mala a táto práca ma baví. Ale teraz moje auto neštartuje, poradíte mi?
(Keď mi niekto donesie na opravu vysielačky tak sa do toho nebudem mrviť ale dám to kolegovi ktorý do toho vidí, a keď sa kolegovi poserie televízor tak sa do toho tiež nebude mrviť, ale donesie to ku mne).

Ale ty nejsi amatér nebo ano? Proto tu vysílačku dáš kolegovi. Kdybys byl amatér - tak bys třeba pochopil, že je strašně zajímavé, proč ta vysílačka nejede, naštudoval by sis potřebné informace z dostupných zdrojů a ikdyž by to byla "šachová partie" a ikdyž bys byl na celé akci hluboce prodělečný, měl bys nakonec ten vítězný pocit, který zná jenom někdo. Wink

edit: Ještě bych chtěl poznamenat, že je mi známo, že kromě amatérů a profesionálů existuje ta třetí skupina - fušérů - kteří kazí jméno amatérům. Jejich zadostiučiněním není amatérská činnost samotná, ale peníze za fušku. Takové tu neobhajuji. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jurik



Založen: Dec 12, 2007
Příspěvky: 321
Bydliště: Havířov

PříspěvekZaslal: so listopad 22 2008, 22:19    Předmět: Citovat

kondik napsal(a):
OT to nebolo, ale pravda je taká že niektorím vadí že niekto sa mrví do vecí do ktorých nevidí. To ako keby som povedal opravujem autá lakujem a vyrovnávam plechy, robím to od mala a táto práca ma baví. Ale teraz moje auto neštartuje, poradíte mi?
(Keď mi niekto donesie na opravu vysielačky tak sa do toho nebudem mrviť ale dám to kolegovi ktorý do toho vidí, a keď sa kolegovi poserie televízor tak sa do toho tiež nebude mrviť, ale donesie to ku mne).
Nazor byl zajimavy ale trosku mimo...ja si myslim ze si to s tim autem a vysilackou nejak zakecal....nechci se NIKOHO zastavat ale ti co jsou profi tak se ucit museli taky od nekoho....a nerikejte NIKDO z vas ze ne ze ja jsem byl ten co se musel naucit vsechno sam....tomu nikdy neuverim....Za druhe...BIPOLAR aspon neco z elektroniky zna a pokud je pravda ze stavel ruzne komponenty tak aspon vi o cem to je a o cem ne...ano je rozdil stavet pristroj a je JESTE vetsi problem je opravovat a TV je dost slozite zarizeni...to se shodne kazdy z nas....a pokud se tyce toho auta...taky nemuzes se ptat cloveka ktery delal cely zivot u stroje a lisoval disky na auto jk funguje karburator.....ano dela pro "auta" ale nevi...uplne to same jako nekdo vyrabi kastle pro zesaky a nevi ani poradne co to je v tom je ten priklad blby a spis aby nekdo zachranil profiky....Aspon v tom ma vyhodu ze vi jak funguje tranzistor, jak dioda a co je IO.....jen se chtel neco priucit...to asi vse...a myslim ze ON je si vedom toho ze kdyz prijde do servisu s dojebanou TV, musi zaplatit za to co udelal...sorry ale to dokaze poznat i amater ze nekdo to toho lezl....TO UZ JE ALE JEHO VEC!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BIPOLAR



Založen: Dec 07, 2007
Příspěvky: 1540
Bydliště: Litvínov

PříspěvekZaslal: so listopad 22 2008, 22:35    Předmět: Citovat

Masar, rozhodně nezanevřu na "Elektro bastlírnu" a co se týče mého koníčka ohledně elektroniky, tak to už začalo, když někdy kolem roku 55 přinesl tatínek domu rádio. Jakmile začalo hrát, hned jsem se díval otvory v zadním deklu, kde jsou ti malí paňáčkové, co tak pěkně hrají.Co mně však nejvíce upoutalo, byly krásně svítící elektronky. To mně tak fascinovalo, že jsem si umanul, že na vše musím přijít a tak začal můj koníček.Trochu nostalgie snad nevadí. I dnes , pokud se mi nějaká věc porouchá, jsem zvědavý proč. Nedávno přestal fungovat DVD přehrávač, změřil jsem ESRmetrem v impulsním zdroji elyty, vadný vyměnil a opět OK. To samé ve VCR. U mého mobilu začal slabě svítit displej, rozebral jsem ho, vyčistil vodivou gumu a svítí jako nový. Proč hned chodit do servisu ? A co se týče servisů TV, myslím, že největším problémem je levnost TV s CRT obraz., s uhlopříčkou 55cm jsou od 3000 do 4500kč a kdo chce dát cca 1500 i více za opravu? To si lidé radši koupí novou i na splátky. Na závěr-do dneška jsem vyměnil 3 VN trafa. 2 u svých TV (Orion a Tesla) a jedno svému kámošovi, kterému bylo v servisu řečeno že trafo není k sehnání(Akai). Kámoš mě zaplatil 760+80 kč , ale musím přiznat že mně dal 1000kč. To trafo jsem sehnal kdysi u fy. AGB. Radu, jak nastavit VNtrafo jsem dostal od tel. opraváře profesionála.Všechny opět zdravím. P.S. Ta TV Thomson je naše druhá, kterou používám při sledování sport. pořadů, teď tu mám Orion a šlape pořád výborně. Ještě jednou zdravím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mysteri



Založen: Mar 12, 2008
Příspěvky: 2948
Bydliště: Považie - Vorošilovo

PříspěvekZaslal: ne listopad 23 2008, 2:35    Předmět: Citovat

Nedá mi nereagovať! ,,masar" mal dobrý prispevok s časom 8:18pm. Ale aj ,,kondík" potom tiež. Keď príde ku mne zákoš, príp. mi telefonuje, že či opravujem veže, DVD, rádia, MT, poviem, že nie, lebo sa tomu nerozumiem, nemám už prehľad o tejto technike! Dohodím mu radšej kontakt na niekoho, o kom viem, že sa tomu rozumie.A ešte pre neznalích... Každý, kto má živnosť - napríklad opravu TV, tak musí platiť takmer 4.000Sk /minimum!!!/do sociálky a do zdravotky. Bez ohľadu na to, či zarobil 100.-,alebo 20.000,- za ten mesiac. Plus nájom prevádzky /kto ju má, tak cca podľa regiónu a plochy od 7.000,- do 18.000,-Sk/mesiac, a aj viac.../ + školenia /nie sú za dara Laughing -a to sú vlastne tie info, ktoré tu od nás chcete na vaše kšefty na čierno Evil or Very Mad/ Tak nech sa tu neurážajú niektorí ľudia, ktorí hneď v prvom príspevku /založenie vlákna/ dajú nechtiac na javo, že o TV vedia prd. Wink Za posledné 2 mesiace sa to tu nejak hromadí Rolling Eyes Ešte je jeden príklad: Ja robím opravy na živnosť, jediný môj príjem. Jeden človek v okolí to robí popri zamestnaní, zákošovi povie:kúpte si toto a toto, prídem Vám to niekedy vymeniť. A pýta 200-300Sk za prácu, lebo to má mimo, neplatí odvody, doklad nikto nechce, čiže si môže dovoliť takúto cenu za prácu,/pritom, to je to isté aj u nás, tiež máme pre seba cca tú istú sumu po odvodoch, nákladoch, daniach, len to už nikto nevidí.../atď...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
masar



Založen: Dec 03, 2005
Příspěvky: 12515

PříspěvekZaslal: ne listopad 23 2008, 12:10    Předmět: Citovat

Mysteri napsal(a):
Nedá mi nereagovať! ,,masar" mal dobrý prispevok s časom 8:18pm. Ale aj ,,kondík" potom tiež. Keď príde ku mne zákoš, príp. mi telefonuje, že či opravujem veže, DVD, rádia, MT, poviem, že nie, lebo sa tomu nerozumiem, nemám už prehľad o tejto technike! Dohodím mu radšej kontakt na niekoho, o kom viem, že sa tomu rozumie.A ešte pre neznalích... Každý, kto má živnosť - napríklad opravu TV, tak musí platiť takmer 4.000Sk /minimum!!!/do sociálky a do zdravotky. Bez ohľadu na to, či zarobil 100.-,alebo 20.000,- za ten mesiac. Plus nájom prevádzky /kto ju má, tak cca podľa regiónu a plochy od 7.000,- do 18.000,-Sk/mesiac, a aj viac.../ + školenia /nie sú za dara Laughing -a to sú vlastne tie info, ktoré tu od nás chcete na vaše kšefty na čierno Evil or Very Mad/ Tak nech sa tu neurážajú niektorí ľudia, ktorí hneď v prvom príspevku /založenie vlákna/ dajú nechtiac na javo, že o TV vedia prd. Wink Za posledné 2 mesiace sa to tu nejak hromadí Rolling Eyes Ešte je jeden príklad: Ja robím opravy na živnosť, jediný môj príjem. Jeden človek v okolí to robí popri zamestnaní, zákošovi povie:kúpte si toto a toto, prídem Vám to niekedy vymeniť. A pýta 200-300Sk za prácu, lebo to má mimo, neplatí odvody, doklad nikto nechce, čiže si môže dovoliť takúto cenu za prácu,/pritom, to je to isté aj u nás, tiež máme pre seba cca tú istú sumu po odvodoch, nákladoch, daniach, len to už nikto nevidí.../atď...

Ale tady nejde přece o to, kdo má těžší život, jestli opravář tv z povolání nebo frézař radioamatér. Jde o to, co který z nich očekává od Bastlírny, proč je tady, proč chce radu nebo proč radí. V každém případě je to jeho svobodné rozhodnutí. Myslím, že je tady dost profesionálních opravářů tv a zřejmě jsou tu mimo jiné i proto, aby získali zkušenosti se závadami, se kterými se dosud nesetkali, našli nové metody, nové přístupy. Je to prospěšné pro ně samotné a je to jistě prospěšné i pro amatéry, kteří to čtou a rozumí tomu. Pokud pak narazí na příspěvek amatéra, který je pod jistou úrovní, neměli by reagovat, protože jim to nemůže nic nového přinést. Tito amatéři svou činností někdy způsobí víc škody, než užitku. Přesto by přístup k nim ze strany profesionálů neměl být urážlivý. Ivan zde zmínil, že si vlákno vybere podle toho, jak se mu závada "líbí". Pokud ale úroveň vědomostí tazatele nedosahuje jisté úrovně, uchyluje se často k urážlivým výrokům na jeho adresu. A to se mi nelíbí. Všechno se dá sdělit slušným způsobem. Další diskuse je pak zcela zbytečná. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jezevec
Hlavní moderátor


Založen: Jun 13, 2004
Příspěvky: 5681
Bydliště: Břeclavsko

PříspěvekZaslal: ne listopad 23 2008, 13:25    Předmět: Citovat

masar napsal(a):

... Myslím, že je tady dost profesionálních opravářů tv a zřejmě jsou tu mimo jiné i proto, aby získali zkušenosti se závadami, se kterými se dosud nesetkali, našli nové metody, nové přístupy. Je to prospěšné pro ně samotné a je to jistě prospěšné i pro amatéry, kteří to čtou a rozumí tomu. Pokud pak narazí na příspěvek amatéra, který je pod jistou úrovní, neměli by reagovat, protože jim to nemůže nic nového přinést. Tito amatéři svou činností někdy způsobí víc škody, než užitku. Přesto by přístup k nim ze strany profesionálů neměl být urážlivý. Ivan zde zmínil, že si vlákno vybere podle toho, jak se mu závada "líbí". Pokud ale úroveň vědomostí tazatele nedosahuje jisté úrovně, uchyluje se často k urážlivým výrokům na jeho adresu. A to se mi nelíbí. Všechno se dá sdělit slušným způsobem. Další diskuse je pak zcela zbytečná. Wink

Řekl bych, že se velmi mýlíš. Ti "profíci" sem nechodí kvůli zkušenostem jiných, nic ve zlém, ale na to tohle fórum není dostatečně fundované. Na to jsou jiná fóra. Je to pochopitelné, amatér nemůže mít nikdy tolik zkušeností jako profesionál. Je rozdíl, jestli opraví dvě, tři telky za měsíc nebo jich opravuje denně.
Ostrá diskuze je vždy u těch tazatelů, kteří ze sebe dělají chytrolíny nebo se po prvních odpovědích cítí uraženi.
Dále se budu zastávat kolegů opravářů a nebudu nijak podporovat fušery, kteří opraví jednoduché závady, kolikrát ani nezjistí příčinu, a komplikované vady pošlou do servisu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19555
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: ne listopad 23 2008, 13:31    Předmět: Citovat

Profesionální opraváři mají vlastní fóra, i když, pravda, tu taky můžou pochytit něco, nač výrobce v diagnostice zapomněl a do školení se to nedostalo. A třeba tu i utrousit nějaké moudro.
Ale taky jsem proti tomu, radit úplně každému a ještě tu nechat nadávat nedouky, co si myslí, že už jsou experti, když jim blikač ze stavebnice skutečně bliká, takže není důležité vědět, proč. LEDka na televizi taky bliká, tak to bude něco podobného, když to zvládne opravář, tak já taky...
Ukázka: http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=search&search_author=maf3 .
Jenže s cejchovaným šroubovákem se nedalo vystačit už před 50 lety a bez dokumentace ještě dřív.
Ale i ta dokumentace je málo, když chybí znalosti fyzikálních zákonů, chování součástek, jejich vliv na chování obvodu... tohle nemůžeme každého učit, na to jsou stovky jiných zdrojů informací.
Ale pořád se to tu opakuje - viz http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=197173#197173 .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kocur



Založen: Mar 27, 2005
Příspěvky: 343
Bydliště: Loštice

PříspěvekZaslal: ne listopad 23 2008, 15:38    Předmět: Citovat

Tak jsem taky nevydržel a reaguji.Jsem amatér kterej se podívá do všeho.V TV se taky hrabu a rozhodně to nedělám na kšeft a je to hlavně o tom,že mi někdo řekne, hele nepodíval by ses na to?Jestli se ti to nepodaří opravit,tak to vyhodím,do servisu to nemá cenu dávat,tak zní otázky od lidí kteří mě většinou znají,ceduli že opravuji rozhodně nikde nemám.Peníze za to neberu z principu že nemám odvahu na to dát záruku,protože vím jaký jsou lidi potvory i když to jsou známí a kámoši(ti jsou někdy ještě horší).Jen vezmu peníze,ono to pojede 14 dní a mám ho tam znovu s otázkou ono to nefunguje,tak ted to už musíš opravit,vzal jsi za to prachy.Musím podotknout,že zatím mám docela slušnou úspěšnost,jen jedna TV měla zřejmě v háji hybridní obvod zalitej v keramice,byl to samsung a bylo to ve zdroji,po osazení novýho tranzistoru vždy vyhořel a přitom všechny součástky byly OK.Tím nechci machrovat,jen vám říct,že si závady nevybírám.
Už jsem to tu kdysi probíral,že se servisem mám svoje zkušenosti,kdy po opravě a záruce 3 měsíce nastala závada znovu a to už jsem nevydržel a lezl do toho se šroubovákem,servisák vyměnil vertikál,ale že by prohlídl konektor to ne,byl částečně rozteklej a přechodák ,po očištění jde TV do ted,akorát jsem to měl kdysi napájet na tvrdo,oprava stála 1300kč.
Tohle byl impulz k tomu,že jsem se v tom začal hrabat.
To ale neznamená,že mám něco proti vám servisákům tady,vždy jste mi pomohly a já si toho cením,ale ti druzí vám bohužel kazí jméno a my tu už jinýho servisáka v okolí nemáme,nebo tedy máme ještě jednoho,ale ten mě řekl že to mám odvézt tomu prvnímu,že nemá s TESLOU smlouvu nebo co,tak jsem byl zase nahranej.
Už mi psalo několik lidí na e-mail a dotazovali se na něco,protože mají strach se tu zeptat,vždy je sjedete jak malý kluky.
Vím že dotazy jsou tu kolikrát dětinský,ale budto nereaguji a nebo napíšu že se to tu už řešilo a nebo se snažím poradit.
Řešilo se toho tady už mega a já osobně už se ani na nic neptám ohledně TV,vždy se mi to podaří najít ve starších příspěvcích.
Bohužel ceny dnešních přístrojů odrazují lidi od servisu,mám 3 TV od popelnic a nejsou to žádný stará mrchy ve dřevě,všechny jdou perfektně a byly to většinou vyschlý elyty,z toho je vidět že lidi to nechtějí už dávat do servisu.
CRT TV ubývá a u LCD a plasma TV už to asi nebude žádná sranda i pro profíky,alespon né pro toho našeho u nás,ten po rozdělání plasmy a zezření mnoho zastíněných modulů to zase zavřel a vrátil zákazníkovi.
A ještě pro pana IVANA,vždycky se bavím u vašich odpovědí,nevím jestli jste v důchodu a nebo ještě opravujete,ale jestli jste opravoval a zároven jednal s lidima,tak jste musel mít asi natřísklo ve kšeftě.Já osobně bych nehleděl na váš věk i když je mi polovic co vám a řekl vám něco od plic.
Nevím proč všichni reagujete když nechcete poradit,vždyt radou odnes to do servisu toho člověka od toho pokusu porejpat se v tom neodradíte.
Já osobně do servisu bych už nic nenesl při dnešních cenách,vždy si to propočítám a zjistím že se to nevyplatí.
A to jsem měl ještě jednu zkušenost s telefonem,kterej jsem reklamoval pro chrchlající repro a dodrbaly mi něco jinýho,že mi vypadával signál a na reklamaci mi řekli,že je to těžká závada,nemusí se jim to projevit a vy zaplatíte veškerý náklady.
Sakra jsem se malinko rezepsal,ještě pro pana Ivana,myslím si že jste opravdovej odborník ve svém oboru a to beze srandy,ale malinko pokulháváte v tom jednání s lidma.
Tot vše a ted budu mít obavy sem jít i já Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
masar



Založen: Dec 03, 2005
Příspěvky: 12515

PříspěvekZaslal: ne listopad 23 2008, 16:02    Předmět: Citovat

jezevec napsal(a):
Řekl bych, že se velmi mýlíš. Ti "profíci" sem nechodí kvůli zkušenostem jiných, nic ve zlém, ale na to tohle fórum není dostatečně fundované. Na to jsou jiná fóra. Je to pochopitelné, amatér nemůže mít nikdy tolik zkušeností jako profesionál. Je rozdíl, jestli opraví dvě, tři telky za měsíc nebo jich opravuje denně.
Ostrá diskuze je vždy u těch tazatelů, kteří ze sebe dělají chytrolíny nebo se po prvních odpovědích cítí uraženi.
Dále se budu zastávat kolegů opravářů a nebudu nijak podporovat fušery, kteří opraví jednoduché závady, kolikrát ani nezjistí příčinu, a komplikované vady pošlou do servisu.

Napsal jsem ve větě výraz mimo jiné. Sice jsi nenapsal, proč sem teda ti profíci chodí, ale logicky zbývá jen možnost, že sem chodí pomáhat těm "neprofíkům", pokud pomineme jiné teoreticky možné důvody (které to asi mohou být?). Také jsem ve svém příspěvku řekl, že nepodporuji fušery. Tak v čem jsou naše názory rozdílné? Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19555
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: ne listopad 23 2008, 16:20    Předmět: Citovat

Kocur, od tebe to je něco jiného, tys tu taky párkrát dal dobrý tip i radu. To, že ne vždycky našly uplatnění, už na tobě nezáleželo.
V jiných sekcích se tu ale nešešlo tolik případů, o jakých jsem tu psal: řekněte mi, jak to mám opravit, ale ať u toho nemusím nic umět. Přece nebudu shánět informace jinde (než) na netu, to je od vás drzost, něco takového po mně chtít, nemám čas, chci to honem.
Nebo ta vodorovná čára není hardwarová závada, vyvěste sem veřejně vstup do servisního menu, ať si tu televizi můžou rozštelovat i ostatní....
Na takové jednání prostě různí lidé reagují různě, stupňuje se to, a z diskuse se stává džungle. Tomu hodláme napříště zamezit, nekonečným vláknům tahanic o ničem, takže něco projde, něco ne. A třeba to ani nebude tak souviset s kvalitou příspěvku či přispěvatele, ale věcnost, návaznost a slušnost na to vliv mít budou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BIPOLAR



Založen: Dec 07, 2007
Příspěvky: 1540
Bydliště: Litvínov

PříspěvekZaslal: st listopad 26 2008, 20:27    Předmět: Citovat

Tak tu TV jsem v neděli zprovoznil. Na pl.spoji patice obrazovky, jsem v místě spojení přívodního kablíku napětí Ug2, ochranného rezistoru 1K6 na pin 7. G2 a kondíku 10n/3kV, naměřil max.850mV. Když jsem odpojil 1. konec rez.1K6 od pinu k G2, okamžitě jsem naměřil 326V. Měl jsem podezření na trimr "screen", nebo na obrazovku. Po vyzkoušení trimru ( + -) napětí reagovalo a z toho jsem usoudil že je v pořádku. Přemostil jsem rezistorem 100 ohmů napětí 326V přímo na G2 a v tom okamžiku se na max. desetinu sekundy, rozsvítila obrazovka plným jasem, cosi v tubusu obrazovky mžikově zajiskřilo. Od této doby je obraz naprosto v pořádku s původním 1K6. Dle mého názoru, tuto poruchu způsobil nějaký vmetek, který se tímto způsobem odpálil. Ale kde je jeden, může být (a asi budou), další. Do dneška je vše v pořádku = ale jak dlouho? Na závěr, děkuji za všechny připomínky. Příště budu své otázky lépe formulovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.23 sekund