Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Konečně to někdo umí pojmenovat
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31847
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 9:20    Předmět: Konečně to někdo umí pojmenovat Citovat

Jiřího X. Doležala asi zná hodně lidí, ale vůbec jsem neměl tušení, že se ho dotýká stejnej problém, jakej zažíváme i my tady na Bastlírně...
https://www.forum24.cz/sednou-si-k-pocitaci-sepisi-pozadavky-a-chteji-rady-zadarmo-upadek-internetove-komunikace?

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
JirkaZ



Založen: Feb 26, 2021
Příspěvky: 2813

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 9:48    Předmět: Citovat

Přečti si třeba tohle.

Není to zase tak nové, líné lemry s bolševickým myšlením byly a budou vždycky. Bohužel dnešní doba jim svědčí víc, než kdy jindy...

Na okraj: já bych existenci zvané JXD nedal ani halíř, ale to proto, že bych ho nechtěl mít blíž než 10 km od sebe. Ovšem to je z jiného soudku a nebudu to tady dále rozpatlávat.

_________________
Kdo chce, hledá způsob;
kdo ne - hledá důvod.

Ze dvou možností často volím tu třetí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nokijec



Založen: Feb 01, 2011
Příspěvky: 295

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 9:58    Předmět: Citovat

Ten internet je pouze druhý stupeň toho problému.Prvním stupněm bylo rozšíření mobilní telefonie.Před tím vším když jsem jel na opravu musel jsem si poradit sám..Být tam tak dlouho než jsem došel k nějakému výsledku.
Výběr nejblbějších:
Máme v autě díl X ?.Máme..A nevíš v kterých místech?(Nechtělo se mu prohledat kufr favorita).
Jakej je klíč je stroji X na adrese Y ?Jakej je tam zámek?Já tam ještě nejsem.(Blbovi se nechtělo prohledávat svazek klíčů).
Já jsem na adrese Y na stroji X přijeď mi to opravit.Co ti to dělá.Pořád to vystřeluje koule.(flipper).To ti dělá podavač koulí je tam studeňák,proletuj si to.Přijeď,já tu budu třeba hodinu a třeba to ani neopravím.To si myslíš,že já jsem na opravě jenom hodinu a potom toho nechám?A proč by si mi to neopravil když to umíš?(Neopravil to.byl tam jenom studeńák)
To je jenom výběr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2575

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 10:20    Předmět: Citovat

https://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=922&t=929499

Kdysi byl v poradně na Živě dotaz snad kvůli nějaké hře, mlamoj asi reagoval na nějaký svůj minulý dotaz.
Začínal nějak takhle:
"Do prdele, proč mi nikdo neporadíte".

Taky tam byl "dotaz", šmudla vyzýval programátory, aby mu napsali program pro vedení půjčovny videokazet. Zadarmo, jen za to, že si jeho půjčovnu budou moci uvádět v referencích.

Drzé čelo lepší než poplužní dvůr.

_________________
Ve strojovně je voda a na palubě se tančí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DukeNuke



Založen: Apr 02, 2018
Příspěvky: 911

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 10:41    Předmět: Citovat

Co se týče programů - pokud je to nějaká blbina, či postačí skript ve vbs, proč ne, pokud mě někdo slušně požádá a chce se mi tím zabývat. Co neřeším nikdy, tak zadání úloh ze škol - to měl řešit ve škole.
Jinak pomůžu, pokud můžu. Ale ne tak, že se tazatel nijak nezapojí.
Osobně jsem moc rád, že existují lidé, kteří dokáží poradit zadara - jako i tady. Na druhou stranu požadovat bezúplatně hotové řešení je blbost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pocitujlasku



Založen: Dec 12, 2005
Příspěvky: 2168

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 11:11    Předmět: Citovat

ono to dost suvisi aj so psychosmejdmi, ktori ludom vtlkaju do hlavy, ze su jedinecni, nenahraditelni, uzasni a cely svet sa toci len okolo nich. A tak maju pocit, ze cokolvek potrebuju, tak vlastne ostatni musia hned skakat okolo nich a samozrejme zadarmo.
Co sa tyka programu, je rozdiel, ked niekto napise: potrebujem takyto program. A ked napise: robim takyto program a mam problem s touto vecou, skusim som to a to a nejde. Tu vidim, ze ma nejaku snahu prist na to sam a nechce hotove riesenie, ale skor nakopnut. A vtedy, ak je to v mojich moznostiach, tak rad poradim aj zadarmo.

_________________
No vidis, a tak si sa bal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
keemo



Založen: Sep 10, 2007
Příspěvky: 5211
Bydliště: Ostrava, Bratislava

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 11:29    Předmět: Citovat

Yarda1 napsal(a):
https://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=922&t=929499

Kdysi byl v poradně na Živě dotaz snad kvůli nějaké hře, mlamoj asi reagoval na nějaký svůj minulý dotaz.
Začínal nějak takhle:
"Do prdele, proč mi nikdo neporadíte".

Taky tam byl "dotaz", šmudla vyzýval programátory, aby mu napsali program pro vedení půjčovny videokazet. Zadarmo, jen za to, že si jeho půjčovnu budou moci uvádět v referencích.

Drzé čelo lepší než poplužní dvůr.

Ani ne forum ale ta poradna... To tam kvete takovymi dotazy: "mam rozbity displej na telefonu, co s tim mam delat/kde mi jej opravi..." etc etc. Googly, seznamy a jine vyhledavace nefunguji? Poradny a facebuky ale ano... Lenost nadevse
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31847
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 13:09    Předmět: Citovat

pocitujlasku napsal(a):
...
Co sa tyka programu, je rozdiel, ked niekto napise: potrebujem takyto program. A ked napise: robim takyto program a mam problem s touto vecou, skusim som to a to a nejde. Tu vidim, ze ma nejaku snahu prist na to sam a nechce hotove riesenie, ale skor nakopnut. A vtedy, ak je to v mojich moznostiach, tak rad poradim aj zadarmo.
Ano, ale to i když napíše "Potřebuju to a to, aby mi to dělalo tohle a tohle." Ale nesmí zapomenout dodat něco ve smyslu: "Už jsem zkoušel tamto, ale na tohle si sám netroufnu, poraďtě mi kde a jak začít." Fajn, jde se na věc. Ale přesně jak tady padlo, požadovat hotový řešení hned a pokud možno zadara, nebo chtít od někoho informace k projektu a tajit jak hrad v Karpatech, k čemu to jako celý má bejt dobrý, případně se ohánět při požadavku na bezplatnou radu nějakým autorským právem, průmyslovým vlastnictvím - leda nasrat! Chceš bezplatnou radu, ale ty si to dáš patentovat a tobě půjdou prachy, co?

Jinak k existenci osob jako Jiří X. Doležal bych se nevyjadřoval, pokud se budou držet svýho kopyta a nebudou mi otravovat život tam, kam nechci aby mi kdokoliv jinej lez, budu je tolerovat a občas o nich a k jejich jednání občas někam něco napíšu ... Ať si žije a hrabe na svým písečku, já mu bábovičky rozšlapávat nebudu. Ale běda pokud mi ty bábovičky začne stavět ke mně před dveře ...!!!!

Yarda1 napsal(a):
https://forum.zive.cz/viewtopic.php?f=922&t=929499
Kdysi byl v poradně na Živě dotaz snad kvůli nějaké hře, mlamoj asi reagoval na nějaký svůj minulý dotaz.
Začínal nějak takhle:
"Do prdele, proč mi nikdo neporadíte".
Taky tam byl "dotaz", šmudla vyzýval programátory, aby mu napsali program pro vedení půjčovny videokazet. Zadarmo, jen za to, že si jeho půjčovnu budou moci uvádět v referencích.
Drzé čelo lepší než poplužní dvůr.
I proto se vžilo označení toho fóra "LŽivě.cz" ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19522
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 13:43    Předmět: Citovat

pocitujlasku napsal(a):
ono to dost suvisi aj so psychosmejdmi, ktori ludom vtlkaju do hlavy, ze su jedinecni, nenahraditelni, uzasni a cely svet sa toci len okolo nich. A tak maju pocit, ze cokolvek potrebuju, tak vlastne ostatni musia hned skakat okolo nich a samozrejme zadarmo...

Když ono se jim to dobře poslouchá. A slyší na to. A dostáváme se až do oblasti psychologie, odpovídající sekci tu ještě nemáme.
U mě takoví narážejí - moje neúcta k autoritám, kterou jsem byl známý ve všech třech zaměstnáních za posledních 51 let, začala tím, že lidi, kterých jsem si v už prvním zaměstnání měl, proč vážit, najednou byli pryč a nahradili je dosazení kádři se znalostmi oboru tak žalostnými, že by i otrlý cynik zaplakal. Taky byli jedineční, nedotknutelní a čekali, že kolem nich budeme všichni skákat. Přitom, když se narodili, měli pravděpodobně kolem krku v podstatě to samé, co já (císaře nepočítám).
Většinou se jim říkalo "pugéti", to jako že jsou ozdobou dílny, zkušebny, laboratoře, vývojové konstrukce... Tedy ozdobou, která se jinak využít nedá, a není proč se jí klanět.

Přistihl jsem se, že u každého snažím najít to dobré, užitečné. Dost šikovných a chytrých lidí znám a vážím si jich. Ale opravdu mi připadá, že přibývá typ "kde nic není, ani Hill nebere", jemuž se žádná sebeobsažnější a sebepřesnější rada nemá, oč zachytit, dokud tedy nenarazí na tlačítko detonátoru.
Jak už tu píšete někteří přede mnou, rád poradím někomu, kdo řeší potíže při konstrukci či opravě něčeho, a vyspecifikoval jasně, co mu to ještě dělá, co kde naměřil, co vyzkoušel, prostě dal najevo, že má nějakou představu o tom, co to má dělat.
Děkuji proto všem, kdo v tom jedete s námi, a pomáháte rozvíjet to, co samo má snahu, a postrčit či nakopnout tam, kde by víc snahy neškodilo.
Už vám neuniklo, že tu poslední skupinu, která se ani nesnaží, a po nasměrování ještě držkuje, že přece tu jsme od toho, abychom to za ni vyřešili, taky nemusím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZVUK2000



Založen: Apr 22, 2012
Příspěvky: 4016
Bydliště: Karvinsko

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 14:03    Předmět: Citovat

Mne vytočí lidé co zavolají na podporu a chtějí poradit se zařízením. Když se jich zeptám zda prostudovali návod? Řeknou že žádný návod číst nebudou a proto volají na podporu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31847
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 16:32    Předmět: Citovat

No, mě zas minulej pátek doběla vytočil jeden motherfucker tady z místní káblofky. Konečně teda máme po 20 letech falešnejch a lživejch slibů zapojenou datovou optiku až do kvartýru, aktuálně "zaváděcí tarif" 1000Mb/1000Mb. Ale taky k tomu "tech-support" jak blázen. Káblový TV se před lety celorepublikově poslučovaly pod jednu firmu se sídlem v Práglu a veškerý telefonáty s hlášením poruch nebo s dotazama končí na kólcentru kdesi v Prdelákově, kde vysedávají absolutní technický analfabeti, co o nějakým technickým pozadí kabelový TV nebo datovejch přenosů nemají ani šajnu. Jediný co umějí je říct "znamenám si, adresa ta a ta, máte takový problém, žádáte informaci technika - já jim to tam posílám!" - víc z nich nevyrazíte ani dech, jen jakejsi takejsi příslib, že vám někdo bude volat.

OK. Co se nestalo.

V pondělí mi volala ženská z firmy, kterou ta "naše káblofka" najala jako out-source právě k montáži optickejch rozhraní, aby se mnou domluvila termín, kdy má jejich technik přijít, aby mě zastihnul doma. Fajn, domluvil se čtvrtek 2 hodiny odpoledne a já se jí ptám, jak velký to zařízení je a jaký má požadavky na umístění, napájení, jestli se může třeba postavit na bok nebo zavěsit do svislý polohy - protože to dosavadní radiofrekvenční modem umožňoval a dokonce se tak i líp chladil než když stál položenej naplacato na stole. A ona že jen dohaduje termíny, že k tomu nemá fyzicky přístup, takže neví.

OK, říkám si, zavolám na káblofku, koneckonců jsou to jejich koncový přístroje, musí mít nějaký info. Volám 848 800 858, vznáším požadavek na technickou konzultaci, dostávám příslib zavolání technikem. Upozorňuju, bylo pondělí po poledni. V úterý kolem 4 hodiny odpoledne tam volám znovu, požadavek urguju, dostávám informaci, že už to předali. Furt nikdo nevolá.

Až do čtvrtka se nikdo neozval, až ve 2 odpoledne zazvonil technik, navařil optický vlákno, na stůl postavil Hi-Fi/WAN/LAN router Huawei, zapnul ho do zásuvky, zastrčil od něj výstupní kabel s RJ45 do LAN portu našeho počítače, zkusil vyjet na net a ohlásil "Tady vám to chodí, podepište mi převzetí a já jdu".

Jsou 3 odpoledne, strávil u nás asi hodinu práce. Ale žádný info, nic, modem velkej jak kráva cca 25x15 půdorys a dvě antény dobrejch 20cm vysoký. Zkoušíme se synem co to umí, zapínáme wifi na mobilech, koukáme do předloženejch papírů - a co nevidíme? Dostali jsme modem/router, ve kterým je už předinstalovaná wi-fi v obou pásmech, natvrdo a veřejně pojmenovaná iniciálama káblofky a majitele kvartýru/odběratele signálu - I KDYŽ JSME JI NEPOŽADOVALI A NIKDO SE NÁS NEPTAL, JESTLI JI CHCEME!!!

Zkoušíme ji vypnout, protože už doma máme svoji vlastní wifi síť a tahle nám ji ruší, navíc ta "vod nich" je zaheslovaná heslem jen s 8 znakama, zatímco naše domácí wifi jsou heslovaný 25-znakovým kódem a jméno mají naprosto nesouvisející s jménem kohokoliv z obyvatel. Nelze, přístup do uživatelskýho účtu routeru je zamčenej a heslo nesouhlasí s heslem na nálepce zespoda = router je NĚKÝM přednastavenej tak, že vysloveně NIC nejde uživatelsky ovládat a navíc porušuje GDPR, protože jméno uvedený spolu s přesným místem bydliště už je soukromej údaj. Router vypínáme, protože ještě ke všemu na monitoringu přístupů do počítačů vidíme náhlej nárůst počtu pokusů o přihlášení do systému ZVENKU - samozřejmě, co dodat k výrobci Hujawéj, že jo? A já volám na poruchovou linku, požaduju okamžitý info co s tím máme dělat, pokud chceme tu předinstalovanou nechtěnou wifinu vypnout a na router si nastavit svoje vlastní pojmenování pointu a vlastní heslo.

Na webu www.ktcz.eu/kontakt mají uvedeno následující:

Zákaznická linka:
tel.: 848 800 858
Tato linka je tu pro Vás:
pondělí - pátek 7:00 – 22:00 hod.
sobota - neděle, svátky 8:00 – 20:00 hod.
tato linka je zpoplatněna dle tarifikace Vašeho operátora

Volal jsem tam ve čtvrtek zhruba ve 4 odpoledne, když jsme doma i se sousedem, kterýho postihla stejná pohroma = taky dostal ten samej předinstalovanej CHujowééj router s wifinou, kterou nepožadoval a taky mu nic nešlo ovládat, vyčerpali všecky možný kombinace a možnosti, co nás napadly a který jsme našli na netu - po šmatlofounech, za data od mobilních operátorů. Předpokládal bych, že při takový monstrakci, jakou je převedení řádově stovek uživatelů sítě na optiku se poskytovatel pochlapí a bude mít trvale na telefonu aspoň jednoho znalýho člověka, schopnýho řešit problémy pokud možno IHNED a odpovídat fundovaně na technický dotazy. Ne, zase ticho po pěšině a káblofka dělá mrtvýho brouka.

V pátek ráno jsme se sousedem nakonec po marným čekání sedli do auta a vlítli na místní kancelář káblofky, protože máme povědomost, že právě kolem 8 hodiny se tam všichni káblofkáři bez rozdílu slejzají jak tarakáni, aby si rozdělili úkoly na danej den a pak se cca v půl 9 rozjedou. No, bylo trošku hlučno, protože pátek je oficiálně zavírací den a nechtěli se s náma nejdřív vůbec bavit natož nás i jen pustit za dveře, dokonce vyhrožovali zavoláním polichcajtů a hrozně se divili, když jsme jednohlasně odpověděli "ZAVOLEJTE JE, AŤ MÁTE VĚTŠÍ OSTUDU! My zas můžem zavolat štáby TV H0vn@ a TV Sr@čky a necháme je natočit reportáž, jak nás podvádíte!!!" - a najednou se začali ptát, co že teda chceme!

Pak to prostě bouchlo. Na mou stížnost, že od pondělka marně čekám na odpověď na technickej dotaz ohledně tý optiky a navíc že jsme dostali bez jedinýho dotazu JEJICH koncový zařízení, který a) porušuje naše soukromí; b) nelze ho uživatelsky ovládat a c) my jsme ani nic takovýho nechtěli mi jeden z těch co se tam na nás seběhli odpověděl, že "Stačí přece zavolat na naši zákaznickou linku a náš operátor vám na tom routeru pomocí dálkový správy nastaví všecko co potřebujete!" - takže nejen že oni budou vědět všechny hesla pro přístup, který si zadáme, ale ještě budou mít možnost nejen to co ze zákona musejí - monitorovat data co jdou do/z přípojky - ale vzhledem k tomu, co Hujawéj technika běžně dělá, i bez příkazu soudu/státního zástupce k datům o tom, jaký všecko zařízení v domácnosti máme, který konkrétní stránky z kterýho z nich a kdy přesně navštěvujeme, jakou dobu tam trávíme a co stahujeme ...

A ještě ke všemu jak naprosto nestydatě tvrdil, že okamžitě po našem zavolání od nich volá technik a všecko obratem nastavuje. Nedržet mě soused, bylo by zle. Seřval jsem ho tam i přes otevřený dveře na ulici, jak si dovoluje takhle nestydatě lhát, když já na obyčejnou technickou informaci čekám už od pondělí po poledni - a vzhledem k nedání mobilu dál jak metr od sebe můžu garantovat, že se nikdo ani nepokusil mi zavolat, jak si vůbec můžou dovolit tvrdit něco o neustálým technickým supportu, když to jejich slavný kólcentrum je plný akorát tak technickejch diletantů a když už jsme u toho rychlýho nastavování parametrů modemu/routeru od nich dálkovou správou, kdy by mi jako chtěl ten jejich nastavující technik zavolat, když já dával urgentní požadavek den předtím ve 4 odpoledne? V pondělí následující tejden, neboi klidně až v úterý, kdyby se na to úplně nevystolicoval a nezavolal vůbec? Já bych měl doma sice funkční, ale nepoužitelný zařízení, který by mi dělalo víc škody než užitku - a jejich technical support by byl kde?

No, bylo to na hraně, asi bejt tam sám, měl bych na krku obvinění z ublížení na zdraví. Obvinění z urážky na cti smetu ze stolu poukázáním na to, že všecko co jsem vyslovil je pravda ... Takhle se ten jejich zastupující vedoucí (protože o skutečným vedoucím bylo prohlášeno, že je pátek a to tam nikdy není) fakt vylekal a hned že to se vyřeší, to se musí vyřešit, vy teda nechcete wifinu od nás, dobře, my vám dáme jen "brič" (asi myslel BRIDGE = čistě a výhradně převodník opto-elektrika na LAN) a všecko si budete za ním moct nastavovat sami ...
KURWA A NAJEDNOU TO ŠLO! Ale po žádným telefonu, po žádným mailu, jen a jen výhradně hrozbou fyzickou inzultací od nasranýho 130kg zákazníka, kterej se původně osobně dostavil ve slušnosti vyřešit technickej problém, kterej by nikdy nevzniknul, kdyby tahle zasraná pseudofirma dělala co skutečně má a za co bere nekřesťanský love - neboli komunikovala pořádně se svýma zákazníkama a řešila veškerý problémy bez ignorace těch, kteří jí ZA TO dávají svoje peníze.

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33912
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 16:36    Předmět: Citovat

TL;DR
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
JirkaZ



Založen: Feb 26, 2021
Příspěvky: 2813

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 17:00    Předmět: Citovat

Ekkare, podívej se na kořeny toho providera. Různí navěšení jedinci a končí to cca v třetím levelu u nejmenovaného ČEZu.

Takže ryze bolševicko-korporátní praktiky nota bene okořeněné dnešní dobou, nemělo by tě to vůbec překvapovat.

Prvním a posledním cílem je vyždímat zákaznickou ovci, která na druhou stranu tiše a pokorně akceptuje to, co se jí předhodí (protože na 99% vůbec netuší, wo co go a ty internety jsou to modrý éčko).

Marnost nad marnost.

_________________
Kdo chce, hledá způsob;
kdo ne - hledá důvod.

Ze dvou možností často volím tu třetí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31847
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 17:13    Předmět: Citovat

Ona to původně před cca 25-30 lety byla lokální iniciativa pár místních technickejch nadšenců, vedenejch tenkrát Erwínem Vacníkem, kterej mimo jiný dělal i woodcraft a organizoval v době komančérský dorostenecký woodcraft tábory na Komáří loučce u Jindřichova Hradce. Byla to místní firma, lidi ty jedince znali, když byly problémy, dalo se jim to říct v hospodě u piva nebo jim zavolat na soukromej telefon. Řešilo se všecko relativně rychle a lidi s tím byli spokojení. Pak se začalo podnikání káblovky rozšiřovat a těch posledních pár let, co jsou ty "místní provozovny" vlastně jen franšízou celostátní firmy KTCZ stojí jejich přístup k zákazníkům za h0vn0 na druhou. Stačí si přečíst recenze na Ghůghlu, ono hodnocení 2,8 taky o něčem vypovídá ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
samec



Založen: Dec 19, 2017
Příspěvky: 4136

PříspěvekZaslal: út září 26 2023, 17:49    Předmět: Citovat

Neexistuje, žeby elektro kutil nedokázal vypnúť zaheslovanú wifinu. Odšrubuješ anténky a našrubuješ koaxiálny 50Ω terminátor. Vtipnejšie riešenie je prepojiť oba anténne výstupy kúskom koaxiálu. Šlajdr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Provoz fóra Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejdi na:  
Můžete přidat nové téma do tohoto fóra.
Můžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Můžete k příspěvkům připojovat soubory
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.18 sekund