Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Padělek?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> "Čínský" a jiný šmejd
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: po květen 17 2021, 21:14    Předmět: Citovat

sinclair napsal(a):
Lidí, co se spálili jenom proto, že narazili na šikmookého zm rda bez negativních recenzí, těch už je tolik, že ta teorie o nezasahování do komentářů eshopu je až směšná...

Presne ako píšeš, od predajcu so žiadnymi negatívnymi respektíve vôbec žiadnymi recenziami niečo kúpia iba takí dementní idioti, ako ty s Fekkalmannom, a potom sa čudujú, že číňan odrbáva - odrbáva hocikto hocikde, nielen oni, takže človek nesmie mať v hlave nasraté ako vy dvaja, inak sa samozrejme oserie Wink A čo sa týka tej poznámky o kupovaní na Aliexpresse a ako to tam chodí - za tie dlhé roky čo tam kupujem, mám viac objednávok ako sto takých dementov ako vy dvaja dohromady, takže presne viem, ako to tam funguje a čo si človek môže dovoliť, preto nemám žiadny problém kúpiť originálne a funkčné ako súčiastky, tak pamäťové karty či akumulátory - to len pre tupé zaslepené prázdne gebule ako vy dvaja je niečo absolútne nemysliteľné a dosmrti budete omieľať tie isté nezmysly, že niečo také tam nie je predsa možné kúpiť Laughing PS - skús trochu zapojiť do funkcie tie zvyšky mozgu, ak ešte nejaké zostali, a možno pochopíš, ako to tam s tými recenziami naozaj je, čo ale očividne nehrozí Twisted Evil
PS2 - keď už je teda o tebe reč, tak mi ešte nedá nezareagovať na tvoju tupú otázku, dokazujúcu psychopatickú zaujatosť a obrazek_cenzura - či vôbec niekto niekoho pozná, kto na koronavírus zomrel? Akože či vôbec ten vírus existuje a nikto naňho vlastne zomrieť nemohol? Áno, ty tupec, zomrel mi 55 ročný strýko, silný zdravý chlap, žene veľmi dobrý 37 ročný kamarát a kolegovi jeho 36 ročná sesternica, všetci bez akýchkoľvek zdravotných problémov, tak sa tu nehraj na veľkého machra, len preto, že teba to obišlo bez následkov, teda až na tú gebuľu - BOBOBO ti to povedal dobre, šúchaj nohami a daj do kasičky v kostole, lebo nabudúce to môžeš byť ty, kto otrčí kopytami a tebe podobní budú stále pochybovať, že vôbec niekto mohol na niečo také zomrieť Exclamation


Naposledy upravil PeteBurns dne po květen 17 2021, 21:41, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: po květen 17 2021, 21:35    Předmět: Citovat

Blbci jako sinclair se serou do nakupovani v zemich kde absolutne nerozumi mistnim zvyklostem v obchodovani a pak vsude fnukaji ze zbozi koupene v druhe pulce sveta nesplnuje CSN a nedostali zaruku podle obcanskeho zakonniku Smile
Co dodat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31833
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: po květen 17 2021, 21:42    Předmět: Citovat

Nevšim jsem si, že by si kdokoliv z nás stěžoval na to, že ho Žluťácký Žaboksichti odrbali na svejch í-šoupách, kde tak rádi odrbávají celou Evropu, spíš je na ten fakt poukazovaný s dodatkem, že je na to potřeba dávat si bacha a stížnosti zazněly maximálně na to, že jejich zjebovský manýry přebírá čím dál tím víc evropskejch obchodů spolu s tím schmadem, kterej od Žaboksichtů levně nakoupí - nevím, co někoho vede k tomu, aby nám podobný věci podsouval nebo dokonce tvrdil, že je rozhlašujeme my. Že by nějaký to žluklý máslíčko na pohlavní dutině? A ohledně úmrtí "na covidsráč" resp. "s covidsráčem" si nechte diskuse jinam - až ho sami chytnete, budete žvanit jinak. Já už jsem si s tím sráčem svoje užil ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: po květen 17 2021, 22:10    Předmět: Citovat

Ja netvrdil ze neco rozhlasujes prave ty. Cinani nikoho neodrbavaji, tam se proste takovym zpusobem normalne obchoduje a vsem tam prijde logicke, ze pokud si koupi vec za zlomek jeji normalni ceny, bude ojebana. V jinych zemich se zase smlouva o cene apod. Proste jiny kraj, jiny mrav.

Ze se nekdo pokousi tahat cinske manyry k nam, je dano jen zakazniky kteri chteji mit vsechno za hubicku. Ale jsou tu zaruky, normy..., tak se tomu muzes branit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31833
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: út květen 18 2021, 5:49    Předmět: Citovat

termit256 napsal(a):
...
Ze se nekdo pokousi tahat cinske manyry k nam, je dano jen zakazniky kteri chteji mit vsechno za hubicku. Ale jsou tu zaruky, normy..., tak se tomu muzes branit.
Nech si tyhle blbý ftipy, na to jsem už trochu moc starej ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: út květen 18 2021, 6:04    Předmět: Citovat

Samozrejme idealni je pouzivat zdravy rozum a rolexky za petistovku proste nekupovat Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mysteri



Založen: Mar 12, 2008
Příspěvky: 2931
Bydliště: Považie - Vorošilovo

PříspěvekZaslal: pá květen 21 2021, 20:55    Předmět: Citovat

termit256 napsal(a):
Samozrejme idealni je pouzivat zdravy rozum a rolexky za petistovku proste nekupovat Smile

Kamarát zo služobky z Chiny doniesol všetkým nám, pivným kolegom, ako darček ROLEXY. Samozrejme, s tým, že ako ukážku PRCnej ,,šikovnosti", v prepočte za našich 40Sk (bolo to ešte pred Eurom). Laughing S dovetkom:,,Keď sa vám to poserie, tak mi ich okamžite vráťte, o 3 mesiace tam idem zas a ten šikmookáč sa dušoval, že ak sa poserú do roka, tak mi vráti peniaze. Videl cudzinca, tak predpokladal, že sa tam už neobjavím"
Z 15 kusov sa posralo 11... Keď to o 3 mesiace u PRCného živnostníka reklamoval, tak vraj to bol zážitok.... Maov podnikateľ skoro skolaboval, keď ho videl po čase vchádzať s ironickým úsmevom do predajne Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: st červen 08 2022, 8:19    Předmět: Citovat

Pokračování, sice už trochu historické, ale až teď jsem se k tomu dostal.
Jako kompenzaci za nůž "Fiskars", zřejmě zfejkovaný asijským psem, jsem dostal nůž Knipex. Čepel se u něj sice nesrolovala, ale trochu mě zarážejí hrubé stopy po broušení, fakt hrubé jak od zrnitosti tak 80.
Fakt to takhle Germán finálně opracovává? nemá někdo stejný nůž?



P1010016.jpg
 Komentář:
 Velikost:  158.3 kB
 Zobrazeno:  110 krát

P1010016.jpg



P1010014.jpg
 Komentář:
 Velikost:  191.43 kB
 Zobrazeno:  106 krát

P1010014.jpg



P1010015.jpg
 Komentář:
 Velikost:  184.35 kB
 Zobrazeno:  103 krát

P1010015.jpg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: st červen 08 2022, 8:36    Předmět: Citovat

Nektre veci jdou rezat lip nozem s takovymto ostrim. Pousobi to trochu jako pilka. U navodu na elektricky brousek psali, ze na neco neni dobre nuz moc lestit na nejjemnejsim kotouci. Jak je to ale u tohohle opravdu netusim.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal22



Založen: Mar 28, 2012
Příspěvky: 7824
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červen 08 2022, 12:13    Předmět: Citovat

Soused byl chirurg, vždy říkal, že pokud by mu někdo nabrousil skalpel do hladka, tak by nebyl s takovým nástrojem schopný operovat.
_________________
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8976
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: st červen 08 2022, 12:22    Předmět: Citovat

Zajímavý, mě zas někdo říkal, že skalpel musí být absolutně hladkej. Že se řezy po takové čepeli daleko líp hojí, jak potrhaný "pilkou".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: st červen 08 2022, 12:37    Předmět: Citovat

Hoji se hur, ale lip se mu rezou Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31833
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st červen 08 2022, 12:39    Předmět: Citovat

Určitá zubatost se předpokládá, ale nemůže bejt moc zřetelná, protože tyhle broušením vytahaný "chlupy" se rychle olámou a ostří pak ztratí "ostrost". Vyhlazený ostří má delší životnost - to potvrdí každej truhlář, řezbář i řezník nebo kuchař. Navíc "chlupatý" ostří je nebezpečný, protože řeže až moc a opravdu "trhá".
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Celeron



Založen: Apr 02, 2011
Příspěvky: 17729
Bydliště: Nový Bydžov

PříspěvekZaslal: st červen 08 2022, 13:58    Předmět: Citovat

forbidden napsal(a):
Zajímavý, mě zas někdo říkal, že skalpel musí být absolutně hladkej. Že se řezy po takové čepeli daleko líp hojí, jak potrhaný "pilkou".

No vidíš a chirurg, co jsme ho měli v modelářským klubu tvrdil přesnej opak, hladkým ostřím skalpelu se poškozují buňky v řezu a ty pak nekrotizují. Správně zubatej skalpel trhá v mezerách mezi buňkama. Tak co se asi potom hojí líp?

_________________
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
termit256



Založen: Dec 06, 2007
Příspěvky: 10335

PříspěvekZaslal: st červen 08 2022, 14:32    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
Určitá zubatost se předpokládá, ale nemůže bejt moc zřetelná, protože tyhle broušením vytahaný "chlupy" se rychle olámou a ostří pak ztratí "ostrost". Vyhlazený ostří má delší životnost - to potvrdí každej truhlář, řezbář i řezník nebo kuchař. Navíc "chlupatý" ostří je nebezpečný, protože řeže až moc a opravdu "trhá".

Je to presne opacne, vylesteny nuz musi byt vzdy perfektne ostry, "zubatejsi" reze obstojne i tupy. Potvrdi to kazdej truhlar, zkus urezat spalik nozem nebo pilkou... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> "Čínský" a jiný šmejd Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.24 sekund