Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Somatex - odstraňování vlivů geopatogenních zón
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: po březen 11 2019, 22:08    Předmět: Citovat

Laughing Krasne overenie platnosti porekadla "trafena hus zagaga" Laughing Ked uz si sa prekecol, ze aj ty si tomu nezmyslu naletel, tak uz mozes aj priznat, kolko si za to vysolil a o kolko ti klesla spotreba Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19435
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: po březen 11 2019, 23:03    Předmět: Citovat

Ale no tak, kluci, nechte toho. Vím o jednom, který by se tady nikdy nepřiznal, a druhého, který už se přiznává někde jinde. Oba inženýři, ten starší, radioamatér, toho věděl o magnetech a magnetismu snad všechno, druhý radioamatér posluchač. Nevím, jestli něco z toho kupovali, tvrdili, že jim to nanosili lidi na opravu, že "to zkraje fungovalo, ale přestalo...". Co bylo zajímavé, že to nikdy předem neodsoudili, ale třeba dva večery vypreparovávali z pryskyřice třeba odrušovač patogenních zón, aby zjistili, že jde jen o kruh z drátu přerušený a zakončený dvěma kuličkami jakoby jiskřištěm. Pak to uvedli do původního stavu a měřili pomocí různých přípravků.
K jednomu se vcházelo do bytu něčím, co by sochařsky dotvořené (v místě by nebyl žádný problém na toho někoho sehnat, kdyby o to šlo) mohlo vypadat, jako brána Sandonoriko z Nekonečného příběhu. A mezi tím vždycky nějaké udělátko na měření nebo vzorek hmoty, kapaliny či klec s křečíkem. Od statického pole až po centimetrové vlny, ale nezjistili nic, než normální elektromagnetický smog. Rádia, televize, pulsní zdroje, průmyslová rušení atd. Pak z nich vylezlo, že se tím zabývají už přes 10 let, mezitím například stavěli a testovali statické i impulsní kamenožrouty a pod mikroskopem zkoumali vodu, jestli se v ní něco usazuje, a zda to mění tvar. Opět nic.
Kdo to draho koupil, nechtěl jim rozumět, kdo to nekoupil, měl je za cvoky, kteří kupují předražený podfuk, a ještě chtějí změřit jeho účinnost.
Myslím si, že opravdu těm "zázračným předmětům" věnovali zbytečně mnoho času, než uznali, že na výzkum placebo efektu by potřebovali dostatečný počet ochotných dobrovolníků, které jaksi už nesháněli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Havaj



Založen: May 30, 2019
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: pá červen 07 2019, 22:33    Předmět: Citovat

A zjistili jste, co je uvnitř?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bernard



Založen: May 27, 2005
Příspěvky: 3647

PříspěvekZaslal: pá červen 07 2019, 23:02    Předmět: Citovat

Je tu další zázrak, se kterým není problém, co je uvnitř:
www.polimedel.sk
Vypadá to jak kousek (300x90) celofánu, dokonale průzračný, uvnitř není nic, ale léčí to spoustu problémů působením elektrostatického pole. Permanentní povrchový náboj má hustotu 10-⁴ C/m², opravdu se to navzájem zuřivě odpuzuje. Zakoupil jsem to pro vědecký výzkum. Pokud nedopadne dobře a propadnu beznaději, tak to použiju na oddálení cirhózy jater. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Havaj



Založen: May 30, 2019
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so červen 08 2019, 0:58    Předmět: Citovat

Takových věcí je tolik, že i kupování ke studijním účelům by člověka zruinovalo.

***

Teď jsem musel kopnout do zadnice známou, která mi chtěla prodat přístroj na výrobu vodíkové vody za 30 000 Kč.

Prý to vyléčilo syna. Já jí povídám, že se nedivím, protože její syn má rozmazlený pysk, a kromě sladkých limonád a Coca-Coly nic jiného nepil. A teď ho poprvé donutila pít čistou vodu, takže to tělu prospívá.

Pak se jí ptám, jestlipak ví, proč se vyrábí sodovky s CO2, a ne s vodíkem? Protože vodík se ve vodě minimálně rozpouští, ergo je to podvod - s celou tou vodíkovou vodou.

***
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Havaj



Založen: May 30, 2019
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: so červen 08 2019, 1:02    Předmět: Citovat

Zakoupil jsem ze studijních důvodů přístroj na měření elektromagnetických polí za 300 Kč.

Netušil jsem, že mi vyléčí koleno.

Sotva jsem přístroj zapnul, ukázal silné magnetické pole. Tak jdu přístrojem po gradientu až dojdu k UPSce. To magnetické pole bylo opravdu dost silné, až hrůza. Tak vypnu UPSku, odnesu jí do sklepa. A po pár dnech je levé koleno, které jsem měl hodiny denně u PC a UPS - přestalo boelt a uzdravilo se.

Zřejmě neviditelná ruka trhu dělá měniče s tak obrovskými úniky kolem cívek, že to není už hezké. Škoda, že to byla UPS od seriozníí firmy APC, a ne zrovna levná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4207
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: so červen 08 2019, 8:53    Předmět: Citovat

chtělo by to provést výzkum mnohokrát přinést a odnés UPS a zkoumat co na to koleno a pak to ješě vyzkoušet na vzorku populace.
Nakone on ani takový výzkum prdu se neobešel bez hojných grantů a výsledek je na světě prý je prd nesmírně prospěšný. A já s tím souhlasím pokud se nejedná o tzv prd s překvapením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8964
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: po červen 17 2019, 21:56    Předmět: Citovat

Nechce někdo koupit další zázračnej přístroj? Very Happy Fakt by mě zajímalo, co v tom je. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
breta1



Založen: Sep 09, 2005
Příspěvky: 3488

PříspěvekZaslal: út červen 18 2019, 9:38    Předmět: Citovat

Já bych to tipoval na detektor všudypřítomné frekvence 50Hz s harmonickými - nějaká cívka+operační zesilovač, doplněno ledkou a pískátkem.
Chudák Einstein - kdyby věděl, že existuje nějaké "geostatické pole" - kde už dneska mohla věda být...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bernard



Založen: May 27, 2005
Příspěvky: 3647

PříspěvekZaslal: út červen 18 2019, 10:18    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
breta1



Založen: Sep 09, 2005
Příspěvky: 3488

PříspěvekZaslal: út červen 18 2019, 13:17    Předmět: Citovat

No tak jsem daleko od pravdy nebyl.
O podvodu se ví od r. 2002 a vesele se to prodává.
Žijeme v báječné zemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.18 sekund