Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Koupě auta v Mototechně AAA Auto
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
krutor



Založen: Apr 13, 2007
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: po březen 28 2022, 12:01    Předmět: Koupě auta v Mototechně AAA Auto Citovat

Zdravím.
Máte někdo zkušenosti s koupí zánovního auta v Mototechně AAA Auto? Vybral jsem si tam auto, ale mám trochu obavy, i když je zánovní, po prvním majiteli, když to spadá pod Áčka.
Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31855
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: po březen 28 2022, 12:29    Předmět: Citovat

Několik možnejch variant odpovědí:
1) fšecky auta v "áčkách" jsou maximálně po prvním majiteli;
2) fšecky auta v "áčkách" jsou zánovní;
3) fšecky auta v "áčkách" jsou nehavarovaný;
4) fšecky auta v "áčkách" jsou v naprosto bezvadným stavu;
5) fšecky auta v "áčkách" jsou nejlacinější, co můžeš na trhu sehnat;
6) fšecky auta v "áčkách" jsou plně továrně servisovaný, s účtama a serviskou;
7) fšecky auta v "áčkách" jsou okamžitě k dispozici ve vybraným prodejním místě;
8) fšecky auta v "áčkách" jsou naprosto čistý, nestočený a nejsou na nich žádný závazky;
9) všecky auta v "áčkách" jsou jedno velký šméčko;

A TEĎ BACHA - JEN JEDNA Z MOŽNOSTÍ JE SPRÁVNĚ!
Kterápak to asi tak bude...?

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Ondra2



Založen: Mar 19, 2014
Příspěvky: 537

PříspěvekZaslal: po březen 28 2022, 12:32    Předmět: Citovat

A viděl jsi ho na vlastní oči? Pokud se ti líbil inzerát a neviděl jsi ho v reálu, je tak 50% šance že vůbec neexistuje. Osobně po zkušenostech s 11 ojetinami bych už v normálním bazaru auto nikdy nekoupil. Buď jsou to naprosté vraky, nebo jsou prostě příliš drahé. Jedině od soukromé osoby nebo z "bazarů" přidružených k autosalonům. Srovnatelné auto vychází v bazaru o 15 - 20% dráž než od soukromníka. Záruka je pouze psychologická vábnička, v reálu nic nevymůžeš stejně jako od toho soukromníka. Chce tomu ale rozumět, nebo s sebou mít někoho kdo tomu rozumí.

Edit:
ne všechna auta v áčkách jsou šmé, sám jsem jim 2 prodal a byla OK. Ale zatímco já jsem jim je prodal za přiměřenou cenu, oni je pak napálili o dalších 50%
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
krutor



Založen: Apr 13, 2007
Příspěvky: 377

PříspěvekZaslal: po březen 28 2022, 13:17    Předmět: Citovat

Neviděl jsem ho naživo. Je to Fabie III, 2019, najeto cca 7000 km. Přes VINko bych si ujistil u nějakého Škoda prodejce historii. Ale jestli na tom opravovali třeba něco oni z Áček, to asi zapsaný nikde nemusí být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33918
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: po březen 28 2022, 13:19    Předmět: Citovat

Priprav sa na to, ze auto tam nebude. Zato tam bude kopa inych vrakov, ktore ti budu vnucovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kejki



Založen: Nov 10, 2009
Příspěvky: 2462
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

PříspěvekZaslal: po březen 28 2022, 14:17    Předmět: Citovat

Jo podobná zkušenost v rodině, volala na benzín a tak paninko, tady je ta nafta. Vlezlý až na půdu, to auto měli v Hradci a že jako by ho přivezli ukázat, ale tedy jestli kdesi cosi....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31855
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: po březen 28 2022, 16:25    Předmět: Citovat

Ondra2 napsal(a):
...Edit:
ne všechna auta v áčkách jsou šmé, sám jsem jim 2 prodal a byla OK. Ale zatímco já jsem jim je prodal za přiměřenou cenu, oni je pak napálili o dalších 50%
No vidíš, jak z tvojí poctivý ojetiny udělali nádherný ŠMÉČKO ...
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - TY MNĚ TAKY Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
LojzaFernet



Založen: Jan 14, 2017
Příspěvky: 125
Bydliště: Brno jako Brno

PříspěvekZaslal: po březen 28 2022, 19:14    Předmět: Citovat

AAA je něco jako Ruská zóna. Kdysi jsme tam ve firmě prodali dvě auta, která byla opravdu pro někoho už jen na dojezd se spoustou kilometrů a díky náhodě jsme se pak dozvěděli, že je prodávají na druhé straně republiky s šestinásobnou cenou v porovnání s naším prodejem a z problémů, na které jsme upozorňovali při prodeji pro AAA, nezbyl jediný. Kolegovi prodejce tvrdil, že jde o auto po důchodci, který s ním jezdil jen na chatu. Minimální kilometrový nájezd a samozřejmě servisku důchodce stratil, kilometry kolega nemohl zkontrolovat, protože měl přijít druhý den, až dovezou klíče a doklady k autu.
A pozor, AAA má sesterské bazary, kam když příjdete a necháte na sebe kontakt, tak už se vezete, protože vás budou škatulkovat všude stejně. Ještě jednou jsme zkusili jít do AAA prodat ojeté auto a nabídli nám tam mizernou cenu za výkup. Jeli jsme tedy tuším do Euroauta, a tam se podívali na SPZtku a odešli do kanceláře a vzápětí nám sdělili totožnou cenu jako v AAA. Odmítli jsme a pak druhý den volali z AAA, že na to auto mají okamžitého kupce, ale musíme jim to auto dát za tu nízkou cenu.
Tak tedy než do těchto bazarů, tak už auta dáváme vždy jako protihodnotu nákupu nového, i když je to vždycky taky nevýhodná cena. AAA mají totiž ve smlouvě dodatek, že když se zamlčí závada, tak mohou požadovat odškodné do výše výkupní ceny, a nemám potřebu zkoušet, jak vyčůrané mají právníky... Evil or Very Mad

_________________
---------------------------------------------------------------------------
Krásné a příjemné věci by se neměly odkládat, nikdy nevíš, jestli se k nim budeš moci ještě vrátit ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3314
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út březen 29 2022, 18:36    Předmět: Citovat

Třikrát AAA a dobrý až to poslední A stalo za prd a z nákupu sešlo. Vybral jsem si auto a že se druhy den stavím s penězi. A voni co když by někdo přišel s prachama tak mi ho vyfoukne. Když ale složím několikatisícovou zálohu tak to neprodají a pokud ho nekopím do několika dní-už nevím kolik dní to bylo tak záloha propadne. Nemusel jsem přijít hned druhý den. Složil zálohu a šel s dobrou náladou domů. Ve stanovené lhůtě jsem dorazil do áček že kupuji. Ale nebylo co. Někdo to auto prodal i přes to že na něm byla záloha. Já byl rozpálený do běla a dal jsem to řádně najevo. Peníze bez keců vrátili a že mi nabídnou jiný. Nic jsem si vzteky nevybral ale jedno auto si pamatuji. Byl to starý mercedes, budíku bambilion a kontrolek podobně. Sedadla byla jak starý křeslo na pérech. Možná to mělo nějakou cenu, přeci jenom z venku zachovalý medvěd ale tohle auto byla pro mě poslední kapka a víc jsem tam nevkročil. Mezi první návštěvou a tou poslední uběhlo bratru víc jak 10 let a za tu dobu se přístup prodejců sviňsky změnil v neprospěch zákazníka, stůj co stůj prodat, jedno jaké auto ale prodat. Už ten jejich vlezlý přístup, přesvědčování o výhodnosti nákupu, výhodností možného úvěru, cena auta byla na úvěr levnější než v hotovosti. O tom na kolik vyjde celkový úvěr se mlčelo. Prostě hnus.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15516
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út březen 29 2022, 18:55    Předmět: Citovat

Tak ono už jen tak dávat nějakou zálohu je dost divné. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
misocko



Založen: Jun 26, 2009
Příspěvky: 1283
Bydliště: Hlohovec (Sk)

PříspěvekZaslal: út březen 29 2022, 19:34    Předmět: Citovat

aj ja sice patrim k hejterom Ačiek , ale dve auta som bral od nich.
Fabia 1 sluzila bez problemov kym som ju nepredal (mimochodom zacal som v Ackach , ale tam mi ponukali malo, tak som ho po niekolkych mesiacoch predal este lacnejsie sukromne Sad )
O3 , dodohodol som po telefone ze pridem , datum , cas , pani na telefone mi slubila zlavu 500€ - nahrajte si hovor , aby ste vedely komu ist rozbyt hubu - samozrejme ze predajca o nicom netusil a nedal mi zlavu ani cent. Na pobocke som predtym zaplatil zalohu 300€ za to ze mi ho dovezu - presne na cas. Ked som tam dosiel , auto tam "este nebolo". Po 15 mintach som povedal ze chcem zalohu spet sa idem preč , auto vyslo z garaže - neviem o čo im islo. Previezol som sa , zaplatil (hotovost) a auto zatial sluzi.
co som však zistil , nedavat im do ruk orginaly ziadnych dokladov , kym nieje jasne ze suhlasite s obchodom....
mimochodom, vybav si PZP a dones povinnu vybavu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7895
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: út březen 29 2022, 22:41    Předmět: Citovat

Pchech, celej českej internet nadává na AAA auto a vůbec na všecky autobazary. Určitě právem.
https://dfens-cz.com/?s=AAA
Pozor na ně.

_________________
01 02 03
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bu2520



Založen: Jul 16, 2007
Příspěvky: 4246
Bydliště: u HK

PříspěvekZaslal: st březen 30 2022, 6:26    Předmět: Citovat

no jistě se v objemu prodejů najde celá řada problémů. Ale v blízké rodině i okolí je několik dobrých koupí a dokonce i prodejů. Jako vše je o lidech a šmejdi jdou všude.
Hezký příběh měl můl bratranec o prodeji ze dvora. Je to chovatel drůbeže a ve výběhu měl starou Škodu 120 , lak rozežraný od kuřinců a pokročilá koroze. Přišel zákazník pro drůbež a že to auto koupí za pět tisíc. Dohodli se proběhl přepis atd. Po dvou letech navštívil autobazar a tam se ta lehce identifikovatelná stodvacítka nabízela za dvacet tisíc. Lak původní, jen prahy přetřené gumoasfaltem. A když se v tom bazaru stavil za táden už byla prodaná, prý za těch dvacet tisíc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok1hga



Založen: Nov 28, 2006
Příspěvky: 12062
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: st březen 30 2022, 7:07    Předmět: Citovat

. . . a AAA !


ojetiny.jpg
 Komentář:
 Velikost:  171.94 kB
 Zobrazeno:  52 krát

ojetiny.jpg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hubert_79



Založen: Dec 24, 2017
Příspěvky: 7571
Bydliště: Praha 6 - Petřiny

PříspěvekZaslal: st březen 30 2022, 7:24    Předmět: Citovat

bu2520 napsal(a):
Přišel zákazník pro drůbež a že to auto koupí za pět tisíc. Dohodli se proběhl přepis atd. Po dvou letech navštívil autobazar a tam se ta lehce identifikovatelná stodvacítka nabízela za dvacet tisíc. Lak původní, jen prahy přetřené gumoasfaltem. A když se v tom bazaru stavil za táden už byla prodaná, prý za těch dvacet tisíc.

No a jak to souvisí s AAA nebo autobazary obecně? Bratranec je blbec, pokud to prodal za pět, co víc k tomu...

_________________
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.16 sekund