Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Problémy se skype

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Poradna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18683
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt září 18 2014, 7:38    Předmět: Problémy se skype Citovat

Zdravím přispívající . Tak jsem , já vůl , udělal dobrý skutek a pustil jsem synátora na snad 10 minut na své domácí PC . No a jsem bez něj . Něco tam vyvedl se skype . To jsem po jeho odchodu doma nezaregistroval . Druhý den v práci jsem se potřeboval spojit pomocí skype s kolegou , ale napsalo mi to toto foto1 . to jsem ještě nic nevětřil , zadal jsem heslo a znovu . Tak jsem dal obnovit heslo . A bylo obnoveno přes foto2 . Dostal jsem se na zobrazení asi účtu , nwm jak to nazvat foto3 . Z tohoto účtu nwm jak přejít na foto1 . tak jsem si myslel , že je chyba na síti firemní . Došel jsem dom a tam už nešel skype také , tak se mi rozsvítilo . ten mameluk musel něco vyvést a nějak mi snad zablokovat vchod do skypesítě . a to , že mám stejnou mejlovky na obou strojích asi propojilo i pro síť železa a tak jsem out .... Co s tím ? Z něj stejně pravdu nedostanu . Radu zastřelit nepotřebuju , včera bych ji snad aplikoval . Děkuji . PS Dnes jsem ještě hesla obnovoval a to se zdá být dle foto3 v pořádku i na mejlovku mi přišlo potvrzení hesla .


skype 1.JPG
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  skype 1.JPG
 Velikost:  39.73 kB
 Staženo:  80 krát


skype 2.JPG
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  skype 2.JPG
 Velikost:  59.35 kB
 Staženo:  48 krát


skype 3.JPG
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  skype 3.JPG
 Velikost:  70.68 kB
 Staženo:  44 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8996
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: čt září 18 2014, 8:05    Předmět: Citovat

A nemáš starou verzi Skype? Minimální podporovaná je myslím 6.14.

Mimochodem, za mamkou taky chodí sestřenice občas na PC, vytvořil jsem speciální omezenej účet jen pro tyto případy, aby nic nemohla změnit. NIKDY bych nepustil děcko na svůj účet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18683
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt září 18 2014, 8:07    Předmět: Citovat

A to myslíš , že z minuty na minutu bez zásahu z ničeho nic přestalo fungovat ? Tomu děcku bude 15 . A já už to také neudělám .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: čt září 18 2014, 8:17    Předmět: Citovat

Potrebujes aktualizovat skype, nedavno vysla nova verzia a na starej sa neprihlasis, mozno s tym on nema chudak nic spolocne Smile za vsetko mozu hnusni zapadni programatori, do gulagov s nimi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
forbidden



Založen: Feb 14, 2005
Příspěvky: 8996
Bydliště: Brno (JN89GF)

PříspěvekZaslal: čt září 18 2014, 8:27    Předmět: Citovat

Mám tu asi 150 PC se Skype a od okamžiku ohlášení ukončení podpory starých verzí se to dělo kupodivu postupně. Na některých se ještě přihlásit šlo, na jiných už ne, takže jedna z možností je, že došlo i na tebe. Nevím to jistě, ale podle obrázku se mi zdá, že můžeš mít starší verzi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18683
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt září 18 2014, 8:30    Předmět: Citovat

No asi jo . Nejspíš to způsobilo , že se přihlásil na svůj účet a to to spustilo ... našel jsem pro další nešťastníky toto :
RE: Skype 6.18.0.106
Nová verze skype pod XP sp3 normálně funguje, ten problém který popisuješ je u tebe v PC. Nevím co myslíš tím bílým oknem při startu. Odinstaluj starou verzi, vyčisti registry a nainstaluj tu novou. Nezapomeň si zapnout vyjímku pro skype ve firewallu.Může to být čímkoliv, tvůj problém z popisu těžko určit. Tady je nejnovější verze: http://www.skype.com/cs/download-skype/skype-for-windows/downloading/ A jen tak mimochodem, podařilo se mi rozchodit i nějaký starší verze. Po nainstalování nové verze si vypneš v nastavení aktualizace. Pak ji přeinstaluješ nějakou starší verzí a přihlásíš se na svůj účet a v Nastavení zas vypneš aktualizace.(Nová verze jde někdy starší přeinstalovat, jindy to napíše že již používáš novější verzi a nepoustí tě to dál, tak když to nepůjde přeinstalovat přes tu novou, tak tuvou odinstaluj a až pak instaluj starší) A stará verze naskočí a funguje...Ale pozor, funguje dlouhodobě jen v případě že se připojuješ na jeden a ten samej účet, pokud máš víc učtů a odhlásíš se, tak už to zas nepůjde a napíše to hlášení že máš starou verzi abysis nainstaloval novou a už to pak zas nepůjde. Prostě se nesmíš přepnout na jiný účet.(Ne všechny verze starší jdou nahodit, ale pár co jsem zkusil jo). Ta nová verze zas tak hrozná není a nepozoruju ani velkou náročnost na HW, ta protivná reklama co může zatěžovat slabší pc, hlavně při načítání, se dá určitým způsobem zdeaktivovat a pak je to ok.
Počítám , že to vyhodilo i jeho , jenomže mi to takticky zamlčel , tak ho zjebu za to . Nemusel jsem se s tím nervovat .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18683
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: čt září 18 2014, 8:54    Předmět: Citovat

Použil jsem stahování z odkazu a už to jede . Inu dle tohoto se to dělo tak , že po přehlášení účtu to spadlo . No a jelikož jedu na přihlašovací automat , tak mi to jelo dosud . No a mladej se přehlásil na svůj účet a bylo vymalováno . A přestože se přihlásil doma , tak mi to spadlo v práci .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jeejda_teda_puvodne



Založen: Apr 08, 2012
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: čt září 18 2014, 13:52    Předmět: Citovat



Naposledy upravil Jeejda_teda_puvodne dne út říjen 25 2016, 12:26, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: čt září 18 2014, 14:16    Předmět: Citovat

ttt. Vy postarší na náš taky všechno svedete Smile , zformátovat Vám zato HardDisk je málo Laughing ...

A mimochodem, včera přišel docela velký update skypu, na verzi 6.20.64.104 ! Dokonce obsahuje i vizuální změny, ale zvykl jsem si téměř ihned! Kdybys měl nastaveno aby jsi tyto updaty dostával automaticky po spuštění, pravděpodobně by tě zmíněný problém nepotkal!

A nevím, v 15 letech by možná čokoládu neocenil Laughing ... Nezačíná se dnes už z kouřením na základní škole? Surprised
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jeejda_teda_puvodne



Založen: Apr 08, 2012
Příspěvky: 142

PříspěvekZaslal: čt září 18 2014, 18:36    Předmět: Citovat



Naposledy upravil Jeejda_teda_puvodne dne út říjen 25 2016, 12:26, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
CZJKP1



Založen: Nov 26, 2008
Příspěvky: 2992
Bydliště: ČR-Praha 5

PříspěvekZaslal: čt září 18 2014, 19:31    Předmět: Citovat

ale na tebe to není, ale i kdyby, snad jsem toho tolik špatného zas nenapsal, ne? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
jasin



Založen: Feb 22, 2005
Příspěvky: 1440
Bydliště: Kunratice u Prahy

PříspěvekZaslal: pá září 19 2014, 8:18    Předmět: Citovat

Gatesovi váznul prodej mizerných W8. Tak koupil Skype a hned ho začal používat k vydírání uživatelů. Úmyslně a jinak bezdůvodně zablokoval starší verze Skypu které v pohodě jely na XPéčkách. Nové verze upravil tak aby se na XP a jiných SW nedaly používat. Tak vydírá uživatele aby si museli koupit jeho nové (stále horší a horší) WIDLE.
Nějaké zákony o monopolech jsou mu k smíchu. Má dost prachů aby si mohl koupit ještě jednu zeměkouli a ne jen pár soudců.
Budeme muset přejít na jiný program (než si ho ten všivák zase koupí).

_________________
Svět vypadá dobře jen při pohledu přes koňské uši.


Naposledy upravil jasin dne pá září 19 2014, 8:20, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PeteBurns
Zablokován


Založen: Oct 08, 2007
Příspěvky: 2578

PříspěvekZaslal: pá září 19 2014, 8:19    Předmět: Citovat

Jeejda, neboj, to nebolo na teba, ale na BOBOBO-ba, ktory mladeho zjebe aj za to, za co vobec chudak nemoze Very Happy Inu, taky typicky spravny vychodny pristup, kto chce psa bit, palicu si najde Very Happy Keby to islo, urcite ho aj do gulagu posle, vsak, BOBOBO? Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Poradna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.19 sekund