Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jak se u vás krade?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michal22



Založen: Mar 28, 2012
Příspěvky: 7825
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po květen 21 2012, 21:12    Předmět: Jak se u vás krade? Citovat

Dnes jsem zjistil, že jsem už podruhé během týdne zapomněl v autě foťák- v brašně, na viditelném místě. Nikdo si jej nezprivatizoval. Tak mě napadlo se zeptat, jaké máte (hlavně neblahé) zkušenosti s ukradenými věcmi z auta. Autorádia? Ale i kdekoliv jinde.
P.S.: ne nadarmo se říká, že blbí mají štěstí, i na Křenové v Brně (kdo zná, chápe) jsem zapomněl celý den odemknuté auto, nic nezmizelo Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Vogon



Založen: May 14, 2009
Příspěvky: 1618
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po květen 21 2012, 21:22    Předmět: Citovat

Je to zvláštní ale co jezdím, autem asi 22 let, mi pouze jednou ukradli rezervu z pick-upu, jinak mi nebylo nebylo nikdy vykradeno ani ukradeno. A třeba firemní ochcávku nezamykám už asi 5 let protože to nejde a nechce se mi to opravovat. Akorát když nakupuju tak na parkovišti zamykám do kufru osobní věci.
V motorce celkem pravidelně zapomínám klíče; mnohokrát přes celý den a nejednou přes noc.
Skutečně zvláštní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal22



Založen: Mar 28, 2012
Příspěvky: 7825
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po květen 21 2012, 21:27    Předmět: Citovat

Tak s tím kufrem bych si dal pozor- pamatuji si, jak ještě v minulé firmě si kolega na parkovišti před veřejnou jídelnou schoval do kufru Toleda žebradlo s doklady, po obědě už jej tam nenašel, vylomený zámek. A ty problémy s novými doklady, navíc se člověk (ted ajen ten poctivý) klepe strachy, kdo si na něj co vezme třeba u T-Mobile.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Lukas-Peca



Založen: May 06, 2007
Příspěvky: 4049
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po květen 21 2012, 21:29    Předmět: Citovat

Příležitost dělá zloděje. Kdysi jsem při procházce po lese narazil na fechtla opřeného o strom, nebyl nijak zajištěný, asi tam na tom přijel nějaký houbař. Moc nechybělo a jel jsem na tom domů.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Davidsev



Založen: Mar 02, 2007
Příspěvky: 717
Bydliště: Štatl

PříspěvekZaslal: po květen 21 2012, 21:41    Předmět: Citovat

Když jsem jel na hříbky tak sem fechtla o strom opíral taky a vždycky sem ho tam našel... (vznikalo ale velké riziko, protože ten co by to zatáhl by na tom moc daleko nemusel dojet - byl to fechtl Very Happy )
Jinak odemčené auto přes noc a klíče v motorce, to je taky můj problém, aspoň v tom nejsu sám.

_________________
Eletrika je sviňa, kope a neni vidět Coool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PavelFF



Založen: Feb 18, 2008
Příspěvky: 5017
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po květen 21 2012, 21:58    Předmět: Citovat

Michal22 napsal(a):
Dnes jsem zjistil, že jsem už podruhé během týdne zapomněl v autě foťák- v brašně, na viditelném místě. Nikdo si jej nezprivatizoval. Tak mě napadlo se zeptat, jaké máte (hlavně neblahé) zkušenosti s ukradenými věcmi z auta. Autorádia? Ale i kdekoliv jinde.
P.S.: ne nadarmo se říká, že blbí mají štěstí, i na Křenové v Brně (kdo zná, chápe) jsem zapomněl celý den odemknuté auto, nic nezmizelo Very Happy

Neboj, jestli budeš vytrvalý, on se někdo chytne.

Nezamknuté auto, ve kterém není uvnitř nic viditelného k ukradení asi moc neláká - nikdo neví, že není zamknuté a taky co by tam krad. Zato zamknuté s nějakým lákadlem dlouho nedotčené nevydrží.

Stačí na to asi 5-10 vteřin a pak rychlé nohy nebo připravené auto. Mně se to stalo konkrétně v Ostravě, ještě jsem ho zahlídnul(a nebyl to blonďák), jak peláší pryč (nechal jsem tam autorádio i s oddělávacím panelem). Předtím jsem ho několik let nesundával. Byl naštěstí mladý začínající nebo nešika (nebo oboje) a jen trochu pokurvil rámeček a ovšem rozbil okénko. Rádio tam nechal.

Kolega nechal v autě na velkém parkovišti (Žabiny) aktovku, kterou rozevřel, aby případný zloděj viděl, že v ní jsou jen bezcenné výkresy a projekty. Zloděj na to měl jiný názor, nebo to prostě hodlal zkoumat až po krádeži. Bylo to jen bum, vysypat sklo, čmajznout tašku a šup do auta s kámošem(a). Byli asi dost zklamaní, ale kolega taky.

Jiný kolega v Praze se za takovým zlodějem dokonce rozběhnul někde u Jiřáku, ale zloděj byl bezpečně rychlejší. A kromě toho by možná taky mohl dostat po papuli od nějakého kumpána, který není tak rychlý, zato je někde blízko a jistí to, má tlustý krk, 120kilo, vyholenou hlavu a zlatý řetěz.


Nakonec nedávno na netu byl záběr jednoho takového zloděje při činnosti. Není to nic intelektuálně ani manuálně náročného, chce to jen pořádně třísknout do okna.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michal22



Založen: Mar 28, 2012
Příspěvky: 7825
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po květen 21 2012, 22:06    Předmět: Citovat

PavelFF- jsem si vzpomněl na známýho- kdysi bydlel na Bratislavské, měl docela pěknou káru, tak si pořídil rádio na "šufle", poctivě jej vytahoval, ve schránce u spolujezdce nic nenechával, navíc ji přes noc nechával otevřenou. Nikdy mu nikdo auto neprobral. Ale říkal mi tehdy, že když dojel v noci, tak tohle všechno připravil a pak zavolal do tmy: "Nic tu nenechávám". Fungovalo to.
Jinak jestli mi někdo tu starou Fujinu ukradne, tak mě to bude hodně mrzet, ale dokope mě to k investici do zrcadla...
Pak už si snad budu dávat víc bacha.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PavelFF



Založen: Feb 18, 2008
Příspěvky: 5017
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: po květen 21 2012, 22:36    Předmět: Citovat

Ono je nutno připočíst k ceně foťáku i částku za nové okno a čas strávený v servisu a případně na policii.

Ještě jsem si vzpomněl, jak můj kamarád měl někdy v 1995 Formana a vytahovací rádio schovával pod sedačku. Jednou ráno pod sedačkou nic nenašel. Ale měl aspoň štěstí, že zloděj byl slušný a auto po krádeži předal zavřené a jinak nepoškozené. Tehdy se daly Favority(později myslím i první Feldy) otevřít mj. obyčejným provázkem s očkem. Zkoušel jsem to a taky se mi to povedlo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mtajovsky



Založen: Sep 19, 2007
Příspěvky: 3697
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 21 2012, 23:40    Předmět: Citovat

Mě auto nikdy nevykradli, zato mi ukradli zánovní Oktávku přímo před nosem - stál jsem 4 m od ní a jen koukal, jak mizí. Zážitek doslova k NEZAPLACENÍ Evil or Very Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PavelFF



Založen: Feb 18, 2008
Příspěvky: 5017
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: út květen 22 2012, 1:08    Předmět: Citovat

A jak to s ní dopadlo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18673
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út květen 22 2012, 5:19    Předmět: Citovat

Mně auto vykradli u nemocnice v Hradci , šli jsme s manželkou dávat krev (byly tam prachy na nákupy) . Kolegovi vykradli auto před panelem v noci ve Vamberku a když zjistili , jaké mu vytrhli autoradio , tak mu ho rozkopali u auta . Švagrovi vykradli auto na hlídaném parkovištiv Trutnově , když byl v práci na poště ( měl tam neviditelně foťák , neb to má koníčka ). Bráchovi vykradli auto v Praze a odnesli si i kola (nechal tam pracovní NB) . Já svou šáde zamykám jen u fabriky , neb by mi tam naši ftipálkové určitě něco dobrého naložili , jinak je i přes noc otevřena i s klíči , tedy ve dvoře . Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pocitujlasku



Založen: Dec 12, 2005
Příspěvky: 2172

PříspěvekZaslal: út květen 22 2012, 6:44    Předmět: Citovat

vo firme sefovi managerov ukradli notas zo zadneho sedadla v Kosiciach 3 dni po tom, ako robil skolenie pre podriadenych o tom, aby nenechavali sluzbne notebooky a ine cenne veci na zadnych sedadlach auta Very Happy
_________________
No vidis, a tak si sa bal
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pepik9



Založen: Aug 31, 2010
Příspěvky: 2408

PříspěvekZaslal: út květen 22 2012, 6:45    Předmět: Citovat

Kamarádce vytloukli okno u venkovskýho hřbitova na kolínsku. Byla tam igelitka s petkama do kontejneru a bohužel i kabelka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 33922
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út květen 22 2012, 7:19    Předmět: Citovat

Mne raz ukradli z auta vreckovy nozik. Asi v servise, ani neviem kedy. Len raz som ho tam uz nenasiel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2575

PříspěvekZaslal: út květen 22 2012, 7:23    Předmět: Citovat

Jeden známý si hodil na zadní sedadlo v autě dvě igelitky s odpadky, že je vyhodí, až pojede kolem nějakého kontejneru. Když zastavil na červenou před křižovatkou, tak mu někdo otevřel zadní dveře a ty igelitky mu ukradl.
_________________
Ve strojovně je voda a na palubě se tančí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund