Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

TESLA DIGITAL MOS FET 1000V

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Audiotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
vintagehifi



Založen: Dec 17, 2009
Příspěvky: 168
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: po prosinec 27 2010, 13:59    Předmět: TESLA DIGITAL MOS FET 1000V Citovat

Zdravím , zháňam akékoľvek informácie o zosilňovači TESLA DIGITAL MOS FET 1000 V, žiaľ na internete sa o ňom nič nepíše, ale zohnal som fotku predného panelu tohoto zosilňovača.

mal by som záujem aj o kúpu tohoto zosilňovača.

Kto má nejaké info nech sa prosím ozve tu alebo na mail:
teslamuzeum@centrum.sk

vďaka vintagehifi.



5952597.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  5952597.jpg
 Velikost:  37.63 kB
 Staženo:  217 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
matus15



Založen: Dec 13, 2008
Příspěvky: 336
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: po prosinec 27 2010, 18:04    Předmět: Citovat

je to prototyp, tú fotku videl snáď celý net, vyrobilo sa možno 10 kusov. pravdepodobne je to iba mono vraj podobné systému TB500B

mmch.: Music40 nie je elektrónkový zosilňovač, ale srágora s KD602 alebo nejakými KU-čkami... o jednom na predaj viem
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vintagehifi



Založen: Dec 17, 2009
Příspěvky: 168
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: út prosinec 28 2010, 8:56    Předmět: Citovat

Gadzo_z_Presova napsal(a):
je to prototyp, tú fotku videl snáď celý net, vyrobilo sa možno 10 kusov. pravdepodobne je to iba mono vraj podobné systému TB500B
mmch.: Music40 nie je elektrónkový zosilňovač, ale srágora s KD602 alebo nejakými KU-čkami... o jednom na predaj viem

-----------------------------------------------------------------------------------

RE: Hej uz som zistil od človeka čo to má že to bol prototyp,že sa to nikdy nedostalo do sériovej výroby.
A k mmch. ja viem že music 40 je tranzistorový zosilovač, zrejma narážaš na odkaz ktorý som dal na svoje www...je tam napísané že zháňam elektrónkové zosilovače tesla music 130, 70, 40. samozrejme tesla music 40 je plnetranzistorový, ten kto pozná tie zosilovače vie už podľa názvu či je to tranzistor. al. elektrónkový zosilovač.

Inak k tej music 40 , ja velmi neriešim či to je srágora , alebo nie, mne ide o to že chcem zozbierat vsetky music zosilovače, čo je vo vnútri za súčiastkovú základňu na to už si každý urobí svoj názor...
Śamozrejme na bežné používanie radšej elektrónkový
music 50, 70 , či 130, ale to už je iná kategória...

mimochodom zohnal som od j. pána nový zosilovač tesla music 15
ktorý mám aj na svojej stránke v galérii, funglovka úloženka s kufrom.
podľa mňa velmi pekný zosilovač minimálne vizuálne.

link tu:

http://www.tesla.estranky.sk/fotoalbum/tesla-music-15---azk-150/Teslamusic

ak vies o music 40 na predaj daj vediet cenu príp v akom je stave vizuálnom a funkčnom a aj cenu napis mi na:
teslamuzeum@centrum.sk

vintagehifi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
fero7



Založen: Jan 20, 2007
Příspěvky: 2250

PříspěvekZaslal: út prosinec 28 2010, 9:30    Předmět: Citovat

Gadzo_z_Presova napsal(a):
mmch.: Music40 nie je elektrónkový zosilňovač, ale srágora s KD602 alebo nejakými KU-čkami... o jednom na predaj viem

No, ak v tom Music40 budú KU-čka, tak to fakt bude "srágora".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matus15



Založen: Dec 13, 2008
Příspěvky: 336
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: út prosinec 28 2010, 11:17    Předmět: Citovat

veď ku mne príď zas, pozhovárame sa, môžem aj osloviť toho pána čo má ten music.

fero : http://repromania.net/tesla/tesla-zesilovace-music-40-azk-400/tesla-zesilovace-music-40-azk-400-16.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
fero7



Založen: Jan 20, 2007
Příspěvky: 2250

PříspěvekZaslal: út prosinec 28 2010, 13:54    Předmět: Citovat

Neboj, ja to viem. Opravoval som ich, este ked boli nove. Ale boli slabe aj na odposluch.
Iba som chcel povedat. ze KU su spinacie tranzistory. Kludne tam mozu byt aj BU508.
Nie ze by to nehralo, hrat to bude.
Ak sa v tomto pripade da hovorit o hrani.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vintagehifi



Založen: Dec 17, 2009
Příspěvky: 168
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: út prosinec 28 2010, 20:38    Předmět: Citovat

[quote="Gadzo_z_Presova"]veď ku mne príď zas, pozhovárame sa, môžem aj osloviť toho pána čo má ten music.

más peknú stránku máš ju v profile?
premňa to je novinka už aj idem pozerat čo máš... Very Happy
inak veľmi neporozprávame lebo momentálne nemám čas...
som pracovne vyťažený.sorry až budem mať čas ozvem sa.

tú teslu 40 chcem tak či tak, ide mi o len čo najlepsi možný stav...

verím ale že ak to osadí niekto inými lepšími tranzistormi hralo by to lepšie podmienka je vymeniť hovňáky a elektrolytické kondenzátory aby mali plnú kapacitu. otázkou je však či to ešte stále bude tesla Wink

i keď ja sa takému repasu nebránim ale len kvalitné súčiastky, žiadne vyhadzovanie vnútorných súčiastok a vŕtanie iných konektorov takéto zásahy do hist elektroniky neznášam...keď si človek pomyslí koľko blbcov vybrakovalo music 50,70,130 ky...
neskutočná škoda, takému by som hneď urazil ruky Evil or Very Mad

ps ten pa equalizer tesla by som od teba kúpil...
alebo vymením za niečo iné...
potrebujem ho k mojim ARS 6580.
Daj veďieť majlom na : teslamuzeum@centrum.sk
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
matus15



Založen: Dec 13, 2008
Příspěvky: 336
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: út prosinec 28 2010, 23:14    Předmět: Citovat

bohužiaľ ten ekvalizér nepredávam, iba pre infošku, mám už celú túto zostavu P.A. http://desmond-cf1.yfrog.com/scaled.php/0/841/29092010.jpg/640/640 2 kusy 29pásmového eq, 2x10pásmový eq, spektrálny analyzér, digital delay, crossover, a kompresor-limiter. samozrejme k tomu mám aj nejaké tie P.A. zosilňovače http://img704.imageshack.us/img704/2538/obrazky.jpg Seak PA410B, Seak PA210 a vzácnu Teslu/Teson A2200, ešte tu mám AZK052 a Studiosolo132. bedne k tomu mám 2x K6608 teda tie isté ako máš ty, len osadené pravými basákmi - ARO9408. ešte sa mi podarilo zohanť aj komplet rozhlas. ústredňu AUA4712.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vintagehifi



Založen: Dec 17, 2009
Příspěvky: 168
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: st prosinec 29 2010, 9:41    Předmět: Citovat

[quote="Gadzo_z_Presova"]bohužiaľ ten ekvalizér nepredávam, iba pre infošku, mám už celú túto zostavu P.A.

RE:

No skoro som odpadol... Shocked Shocked , kde ty chodíš na takéto profi vecičky...
a ja ledva tažko zháňam MUSIC 70, MUSIC 130, a moje TESLA ARS 6580
a to ich mám ozaj v perfektnom stave. a nechci vedieť čo ma stáli...

70% prístrojov zo svojej www som kúpil...nie ZD.
aj posledné prírastky zosilovač music 15, tesla sp 201, ARS 830


Ps: nerozumiem tomu čo si napísal že máš iné repráky ???moje repráky sú originál tesla 150 w, 8 ohm, nič tam nieje neoriginálne aj kryty, bedna,a výškové reproduktory sú originál...

http://www.repromania.net/tesla/tesla-reprosoustavy-ars-6580/tesla-reprosoustavy-ars-6580.php

tu si pozri tieto typy original bass, a výškových reprákov mám aj ja.
toto je original továrenská výroba, nechápem ako tam máš ty...
ved tie basáky aro 9408

http://www.repromania.net/tesla/tesla-basove-aro-9408/tesla-basove-aro-9408.php

majú síce podobné parametre ale som ich nevidel. ani na repromanii
nieje spomenuta aj takato modifikacia, zrejme boli pred tými
čo tám mám ja , myslím vo výrobe.

vintagehifi


Naposledy upravil vintagehifi dne út leden 24 2012, 0:06, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
matus15



Založen: Dec 13, 2008
Příspěvky: 336
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: st prosinec 29 2010, 13:50    Předmět: Citovat

tieto repráky sa vyrábali v dvoch prevedeniach, prvé bolo s ARM-kom (to čo máš ty) ten reprák nie je veľmi vhodný na basy, skôr taký stredobas. a potom sa vyrábali s ARO-čkom (tie čo mám ja) a to je jeden z najlepších basákov od Tesly, ten sa dával aj do profi P.A. 4-pásmovej tesla súpravy http://repromania.net/tesla/tesla-reprosoustavy-ars-2100/tesla-reprosoustavy-ars-2900.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vintagehifi



Založen: Dec 17, 2009
Příspěvky: 168
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: st prosinec 29 2010, 19:12    Předmět: Citovat

Gadzo_z_Presova napsal(a):
tieto repráky sa vyrábali v dvoch prevedeniach, prvé bolo s ARM-kom (to čo máš ty) ten reprák nie je veľmi vhodný na basy, skôr taký stredobas. a potom sa vyrábali s ARO-čkom (tie čo mám ja) a to je jeden z najlepších basákov od Tesly, ten sa dával aj do profi P.A. 4-pásmovej tesla súpravy http://repromania.net/tesla/tesla-reprosoustavy-ars-2100/tesla-reprosoustavy-ars-2900.jpg


Nazdar, máš pravdu už aj na hifi slovanete mi to potvrdili že tie reprá majú slabú výchylku membrány, a chlapík čo ich používal profesionálne na ne nerád spomínal...vraj ich vždy odpálil...

presne som si myslel že ide o 2 druhy kt. sa montovali, nuž ja svoje reprá vôbec nešetrím ale mám len 100w zosilovač a tak by im nemal teoreticky nijak ublížit...pozor ale pri vysokých frekvenciách zo zdroja ako cd, aby som neodpálil výškové repráčiky, a pozor aj dávam na max výchilku bass repráku kontrolujem to vizuálne, mám už odhad koľko ešte zvládnu a čo už je risk...
ale poviem ti vedia urobit brutálne bassy...

už sa bol aj sťažovať sused co býva vo vedľ dome o 4 metre vydialenom a to pri zavr oknách... že vraj mu hlasitost nevadí ale strašne počuje bassy, a to som ich mal na 4 z 15 pozícií hlasitosti zosilovača !

prezrel som si tvoj typ, sú to asi lepsie repro lebo čosi podobné sa montovalo do profi kinobední, a mal som možnosť to počuť ako to hralo...
fajný tlak aj pri malej hlasitosti...citlivosť okolo 100...
kamarát prevádzkuje kino. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
sinclair



Založen: Feb 02, 2005
Příspěvky: 9923
Bydliště: Luhačovice

PříspěvekZaslal: čt leden 06 2011, 20:46    Předmět: Citovat

Jeden volný Music 40 v provozuschopném stavu /KUčka vyměněny za KD607/ by tady byl. Je na prodej. Dodám i s kopií servisního manuálu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vintagehifi



Založen: Dec 17, 2009
Příspěvky: 168
Bydliště: Prešov

PříspěvekZaslal: čt leden 06 2011, 21:40    Předmět: Citovat

sinclair napsal(a):
Jeden volný Music 40 v provozuschopném stavu /KUčka vyměněny za KD607/ by tady byl. Je na prodej. Dodám i s kopií servisního manuálu.


cena , fotky popis poprosim na
na mail teslamuzeum@centrum.sk

vintagehifi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Audiotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.16 sekund