Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

DA SE NA DALKU NEJAK ZARUSIT SOUSEDUV AUDIO ZESILOVAC?
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Poradna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SIRIUS1
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: ne červenec 09 2006, 19:01    Předmět: DA SE NA DALKU NEJAK ZARUSIT SOUSEDUV AUDIO ZESILOVAC? Citovat

Sad Soused neustale o vikendech provozuje priserne nahlas (i v noci) hudbu pres audio zesilovac.Me to rusi a policie ani nikdo jiny nechce se timto zabyvat.Prijedou a ze pry to u me neni tak moc silne a zase odjedou.Ale kdo ma v tom kralalu spat ted kdyz je takove horko a my mame otevrena okna.Proto bych zkusil nejaky rusic na ten jeho zesilovac jestli se to ale da resit.Stacil by dosah 50m.Diky. Question
Návrat nahoru
mi-ro



Založen: Feb 08, 2005
Příspěvky: 7949
Bydliště: rovina u Kolína

PříspěvekZaslal: ne červenec 09 2006, 19:10    Předmět: Citovat

Technicky to asi půjde těžko, nenapadá mě řešení.
_________________
..to bude jen ňákej odpůrek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rezis



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 5230

PříspěvekZaslal: ne červenec 09 2006, 19:55    Předmět: Citovat

Jestlize to zivi treba z cd tak tezko zrusis signal o amplitude 1V schovany za stninenim. Musis zavola hygienu pokud oni usoudi ze je to nad normu tak daji podnet policii ti napomenou souseda a ten si to druhy den pusti o to vic nahlas a ty muzes zaplatit dalsi mereni. Spis se domluv, nebo nekdy je to taky o precitlivelosti na nektere lidi.
_________________
Internet - metla lidstva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
valla



Založen: Feb 12, 2006
Příspěvky: 614

PříspěvekZaslal: ne červenec 09 2006, 20:13    Předmět: Citovat

ja by som to spravil takto ja som mal taky isty problem viresil som to takto sused pocuval nejake techno rano naobed vecer uplne nahlas ja som sa tak nasral ze som si z nacvicne priniesol 500w aparaturu na basu,a cez to sem mu pustil jumping drums mne v izbe podali pohare z polic a sused sa prisel stazovat mne ze nemoze relaxovat tak sem sa dohodel ze ked to bude pustat nahlas tak to postim ja a nebudu padat pohare z polic mne ale nemu a od vtedy je pokoj Wink ale ked nemas nic takove vykone tak nevim ale poradil sem jak sem mohel Wink Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
anonym






PříspěvekZaslal: ne červenec 09 2006, 20:17    Předmět: Citovat

vyčíhni si dobu, kdy ten vůl chodí spát a udělej diskotéku ty jemu, to pomůže víc než domluva. A nebo nejhůř pár facek když to nejde jinak. Technicky těžko, leda mu zničit aparaturu přepětím do jeho zás. okruhu, ale jde o život.
Návrat nahoru
denis15



Založen: Jun 21, 2005
Příspěvky: 641
Bydliště: Opava

PříspěvekZaslal: po červenec 10 2006, 6:01    Předmět: Citovat

Mě k tomu stačilo CB a 50W konec do mírně rozladěné antény a hučelo vše v okolí ale zase to ruší televizi a to by ti poděkovali i všichni ostatní, tudíž je lepší mu domluvit případně pořídit výkonnější aparát a dát mu co proto. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MarekB



Založen: May 03, 2006
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: po červenec 10 2006, 13:43    Předmět: Citovat

Hlavní jistič/pojistky. To by mohlo pomoct Very Happy
Prostě v domě přestane jít proud Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pole



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 1487

PříspěvekZaslal: po červenec 10 2006, 22:02    Předmět: Citovat

Kup si prasky na spanie Laughing Ak sa to nezdalo hlasno fizom tak to hlasnu asi nebolo a ty len nevies spat. Nekaz maladasom mladost.

Inak ak mu to chces naozaj vyradit tak mu vyhod poistky pripadne ak to zvladnes tak mu do toho vypnuteho rozvodu pripoj teslov generator pripadne iny VF generator a uz si urcite nezahra.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Stan3
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: út červenec 11 2006, 14:04    Předmět: Citovat

Udělej jiskřiště, umísti ho do paraboly od světla, generátor a VN trafo z televize. Nasměruj to na sousedovo barák, na krátkou vzdálenost by to mohlo rušit i NF zesilovač. Laughing
Návrat nahoru
Kocur



Založen: Mar 27, 2005
Příspěvky: 343
Bydliště: Loštice

PříspěvekZaslal: st červenec 12 2006, 13:58    Předmět: Citovat

Tak upřímě tě lituji,protože vím naprosto přesně o čem mluvíš,mám úplně ten stejný problém se sousedem,jen možná trochu komplikovanější tím,že ten soused je absolutní flegmatik i vůči policii,byly tam už několikrát a né na můj popud,protože mě bylo hned jasný,že to nebude mít smysl a výsledek žádný a co šli sousedi přímo za ním,tak to skončilo většinou rvačkou a to nemám zapotřebí.Policie umí jen buzerovat slušný lidi,ale udělat pro ně něco pořádnýho,to jsem ještě nezažil.
Jinak mi taky pomohla vysílačka 10W 164MHz a rozladěná anténa,stačilo zaklíčovat a ozvalo se mu párkrát lupání z repráku a na chvíli byl pokoj,s tím jiskřištěm by to možná nebylo špatný.
Veškerý rady typu vem si prášky na spaní jsou od lidí kteří nemají ani páru o tom co to je,když někdo začne vyhrávat ve 2.00 ráno a nebo to dělají samy jestli se chce někdo krmit muzikou,tak at táhne na diskotéku nebo zábavu a uvědomí si,že není sám a ostatní mají třeba i děti kterým prášky dát nemůžeš,tak se laskavě zdržte takových příspěvků!!!!
A raději poradte něco kloudnýho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zankee
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st červenec 12 2006, 16:39    Předmět: Citovat

Tohle zarčeně pomůže :
http://www.volny.cz/ak-47/svd_dragunov.htm
Návrat nahoru
Kocur



Založen: Mar 27, 2005
Příspěvky: 343
Bydliště: Loštice

PříspěvekZaslal: st červenec 12 2006, 17:17    Předmět: Citovat

Mám doma ČZ75B,stačila by i malorážka,ale to bych vyřešil asi problém jen manželce a dětem a sám se ocitl na Mirově kde je spousta jiných individuí a tím vlastně přidělal starosti manželce i dětem,takže opět řešení na hovno.
Víc takových rádců a půjdem se asi poradit raději po prázdninách do školky z dětma,možná je napadne něco rozumějšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
anonym






PříspěvekZaslal: čt červenec 13 2006, 16:20    Předmět: Citovat

lidi neslyšeli ste něco o magnetronu z mikrovlnky?slyšel sem že je možný ho přeladit z těch nějakejch 2.4 Ghz na jinou frekvenci a dá se s tim tavit sklo a když to sou mikrovlny tak by bylo možný to akorát přesně nasměrovat pak de spíš o to jestli nebydlí nad tebou v patře Sad je to jen napad prakticky sem to opravdu neviěl a i kdyby to náhodou fungovylo trafo z mikrovlnky nevydrží dýl jak 1h.byl to jen napad od dítěte ze školky Laughing třeba vás to na něco přivede. Idea
Návrat nahoru
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 31985
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: so červenec 15 2006, 14:21    Předmět: Citovat

Dragunov, Kalašnikov nebo UZI nejsou špatný bastlení, pánové a dámy, ale udělal jsem podobnému muzikomilovi jinou sviňárnu: vzal jsem štípačky a uštípnul jsem mu přívod k elektroměru a ještě jsem mu utrhnul plombičku od jeho krytu. Pak stačilo zavolat na tehdejší Energetické Závody, že ten a ten si hraje s "hodinama"...anonymně samozřejmě... Takovej frčák jste v životě neviděli. Zaplatil nový hodiny, novou přípojku a spotřebu od posledního odečtu podle tabulek. A je klid.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
pole



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 1487

PříspěvekZaslal: so červenec 15 2006, 16:17    Předmět: Citovat

EKKAR : sorry ale podla toho co si spravil si sviniar.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Poradna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 1 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund