Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Bluetooth reproduktor Sencor. ?

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
padik



Založen: Jan 02, 2015
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: pá listopad 10 2023, 20:08    Předmět: Bluetooth reproduktor Sencor. ? Citovat

Ahoj. Rád si hraju a zrovna "řeším" poslech internetových radií. Zkouším to z mobilu přes bedny, původní nadšení jsem pozměnil na pocit "ale jo, dobrý". Spíš to vidím na sluchátka rovnou. Koukám na nabídku přenosných net radií, ale mají repráček snad 6 cm, to nebude k poslechu. Chci to blízko k uchu a včetně náznaku basů. Tím jsem se dostal až k Sencor SSS 6700 NYX MAXI, na který bych hrál přes ten mobil. Vyznáte se trochu v těhle válečkách?
V podstatě mi nevadí, že je tam zkomprimovaný zvuk či co. Možná spíš naopak, protože už jsem nahluchlý. Když jsem se pokoušel ubastlit přenosné repráčky se zesikem na aku, nepovedlo se. Buď to nebasuje nebo to na některých středovýškách ječí nebo oboje. (ekvalizer v mobilu to nezachrání až tak moc) Ty repráčky ze starších radií na to prostě nejsou OK. Vidíte to podobně?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pikofarad



Založen: Dec 02, 2007
Příspěvky: 1344
Bydliště: 742 58

PříspěvekZaslal: pá listopad 10 2023, 21:21    Předmět: Citovat

Mám k booku a mobilu LAMAX Sounder 2 a je až nepochopitelné jak to při těch malých rozměrech slušně hraje.Výkon stačí na menší pokoj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Artaban001



Založen: Apr 01, 2004
Příspěvky: 9768
Bydliště: Pendrov

PříspěvekZaslal: pá listopad 10 2023, 21:25    Předmět: Citovat

Když si koupíš "bluetooth to AUX" převodník, tak to můžeš připojit k jakýkoliv audiosestavě, která má vstup AUX. Na WEB rádia tu mám 2 SilverCresty, Jedno JVC a PURE Elan connect +. Vše kromě Silvercresta (Sird 14E1 a ten druhý, který mám v práci) má Bluetooth. Vše běhá na platformě frontier Silicon a v mobilu mám VRadio (zakoupeno).
S "monoblokovýma" BT reprákama mám zkušenosti jen z menšíma modelama a už z podstaty jsou to stereofonní přístroje jen do pá desítek cm od zařízení. Co se týká "bassování", reproduktorům sekunduje pasívní zářič - což vypadá jako reproduktor, ale na místo cívky je na membráně závažíčko, takže je to naladěný na nějaký nízký rezonanční kmitočet, který to zvýrazňuje. Na "tuc tuc" dobrý, ale jinak je to poznat, že to zvýrazňuje jen uzký kmitočtový pásmo - kvalitní reprobedny jsou kvalitní zvuk.
PS: Když si na SilverCrestu zapnu Loud a upravím equalizer, má to na takový domácí poslech docela kvalitní zvuk, na to, že je to malý zařízení (kdo poslouchá vážnou hudbu, asi by do toho nešel, ale na Rammstein dobrý)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
padik



Založen: Jan 02, 2015
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: so listopad 11 2023, 11:44    Předmět: Citovat

No, asi se u těch větších typů obávám přebasování, které nepůjde v přístroji zmenšit. Leda v ekvalizeru mobilu. Tam mám apku FX ekvalizer, prvně jsem ho platil, pak šel nainstalovat zdarma, je skvělý a bez reklam. Na tichou pohodu stačí jen takové broukání-naladění na úzké pásmo, jak říkáš. Možná zkusím Sencor SSS 6602 HYPE.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dred



Založen: Apr 08, 2007
Příspěvky: 1755
Bydliště: Handlová

PříspěvekZaslal: so listopad 11 2023, 13:55    Předmět: Citovat

výrobcovia síce okopírujú a ponúkajú za desatinu ceny, ale na toto sa nevyhrabú... Je to asi TOP, čo z toho JBL dostali... aj cenu Laughing - teda až na jednu maličkosť - urval sa drôtik z plošáku - zabudli zalepiť Confused


obrázok_2023-11-11_135456447.png
 Komentář:
 Velikost:  151.6 kB
 Zobrazeno:  32 krát

obrázok_2023-11-11_135456447.png


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pikofarad



Založen: Dec 02, 2007
Příspěvky: 1344
Bydliště: 742 58

PříspěvekZaslal: so listopad 11 2023, 14:12    Předmět: Citovat

U toho JBL bacha na fejky.Na bazoši i aukru toho bylo hodně.Napodobenina je dost zdařilá,pouze však opticky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
golemson



Založen: Nov 13, 2021
Příspěvky: 118
Bydliště: u Temelína

PříspěvekZaslal: ne listopad 12 2023, 9:19    Předmět: Citovat

Já jsem zvolil kompromis, pořídil jsem Creative Stage Air. Je to přenosný soundbar s BT a aku s docela hezkým zvukem a dobrou výdrží.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
padik



Založen: Jan 02, 2015
Příspěvky: 347

PříspěvekZaslal: so listopad 18 2023, 12:10    Předmět: Citovat

Je to možný, že JBL je i ve fejkovém provedení? Však i spousta součástek jsou fejky. Ale o těch to víme, o JBL bych to netušil ani náhodou...
Tak mám ten Sencor Hype doma, tam asi nehrozí rozlišení fake/origin. Na netu je pozitivní recenze, dal jsem za to 1222 Kč. Testuju synergii svých uší s tímto zařízením a jeví se mi to pozitivně. Poslech vleže, 25 cm od ucha. Když je nejhůř, poladím to v ekvalizeru mobilu. Myslím, že na hudební úrovni je k tomu mobil ekvivalentní. Tím pádem mám vyřešena netradia i poslech Spotify. 4000 Kč za JBL bych o tom ani neuvažoval. Rád bych zopakoval, že už běžně nosím naslouchátko, jasněže digitální,, tohle ale právě poslouchám bez něj. Jsem tedy na ty zvukové procesory nedobrovolně odkázán.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PixelOrgy



Založen: Sep 04, 2007
Příspěvky: 1964

PříspěvekZaslal: ne listopad 19 2023, 10:52    Předmět: Citovat

Ja pred mnoha lety koupil B&O Beolit 15 (uz teda maji novejsi model) a hraje to naprosto dustojne, nejen nahlas, ale jde to i poslouchat. Neni to teda na nejaky tahani venku, neni nejmensi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
dred



Založen: Apr 08, 2007
Příspěvky: 1755
Bydliště: Handlová

PříspěvekZaslal: ne listopad 19 2023, 12:39    Předmět: Citovat

V garáži mám takmer "vernú" napodobeninu toho JBL - kúpil som na dovolenke v zahraničí za necelých 20€ v Jumbo (nemali tam na izbách žiadne rádioprijímače) ... no - hrá to ! A ten uvrešťaný zvuk mi pri karboške, hoblovačke či brúske moc nevadí. Mám ešte nejaký menší - neznámej značky (nálepku už nemá) - po oprave ho už majiteľ nechcel - kúpil si druhý. Ten hrá uchu trochu príjemnejšie - aj keď síce potichšie. V zadu má ešte gumený oválny pasiv "basák" - to je iný level Laughing Laughing Laughing
A ako bonus má na boku aj LED reflektor Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund