Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Google+ skrytí mých kruhů někdo koho mám v kruhu.

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3321
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st červenec 17 2013, 20:51    Předmět: Google+ skrytí mých kruhů někdo koho mám v kruhu. Citovat

Mam gmail ucet ktery pouzivam. a druhy ktery mam na nejake zkouseni. Treba Talk, funkcnost emailu atp. Dneska jsem zjistil ze na druhem fiktivnim mnou vytvorenem gmail uctu vidim navrh na kruhy ktere jsou moje. Treba rodinu, pratele a dalsi. Takze z toho je mi jasne ze se zobrazi vsem ostatnim z kruhu navrh pridat me zname. Rad bych aby se tak nedelo. Co je komu do toho aby mu google navrhoval treba meho brachu aby si ho pridal do kruhu. Kdyz si nekdo z mojich kruhu rozhodne ze si ho prida tak at si najde sam. Kdyz bude bracha mit potrebu si nekoho najit tak at si ho najde. Ale az bude chtit sam, nebo mu to nekdo navrhne. Proc google navrhuje me kruhy-lidi dalsim lidem z kruhu. Zacina mi to smrdet facebookem. Tam je to taky tezce pomixovane. Ideal treba skype. Mam tam seznam lidi. A ti lide co jsou v seznamu maji take svuj seznam. Ale nikdo jim nenavrhuje aby se mrknuli na navrh kontaktu ktere mo9zna znaji a ktere uz nekdo zna, a protoze je nekdo zna, a ty nekdo znam taky tak by je mohl znat tez. Nevim jak presneji to popsat co bych rad. Rad bych soukromi. Moje kruhy-pratele, jsou jen moji pratele. Tecka. nikam dal a nikomu jinemu je nenabizet a nezdelovat ze ja je znam a tak je mozna znas taky. Co je komu do toho koho znam. Az budu nekomu chti rict ze znam Frantu Opicku tak mu to reknu. Ale az to budu chtit ja sam. Dik

Naposledy upravil robo dne čt červenec 18 2013, 10:12, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kulikus



Založen: Dec 10, 2009
Příspěvky: 2723

PříspěvekZaslal: čt červenec 18 2013, 7:09    Předmět: Citovat

"Google+ skryti mich kruhu nekdo koho mam v kruhu"

Mám pocit, že nám sice rostou komunikační možnosti, ale úroveň rapidně klesá. V nadpisu ma být ,mých'. S absencí diakritiky to dohramody tvoří matoucí rébus.

Stejnou necnost jako Google+ má i LinkedIn, pokud tam použije uživatel stejné heslo jako do svého e-mailu, jež musí zadat při registraci. Server pak pravidelně leze do mailů daného uživatele, sestavuje seznamy používaných e-adres a nabízí je ostatním v 'kruhu'. Facebook jsem ani nezkoušel.
Google+ a další sítě tak sestavují mapy vazeb uživatelů. Zároveň mají přístup k jejich e-mailům. Báječné doly pro data maining (těžbu dat) pro zkoumání sociálních jevů a sestavování profilů a vazeb jednotlivců. Dál to nebudu rozvíjet, ale ještě je co. IŤák z USA, co o tom začal vyprávět médiím, ještě sedí na letišti v Rusku? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3321
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: čt červenec 18 2013, 10:24    Předmět: Citovat

Omlouvam se za gramaticky fail. Vcera jsem prolezal nastaveni Google+, zkousel nejake zmeny a pote se prihlasoval na druhy ucet abych zkoukl nejakou zmenu. A tak me na*ralo ze to co bych rad, asi udelat nejde nebo nevim jak. A v tomto stavu jsem se rozhodl ze pozadam o radu zkusene z fora. Po napsani probehne korekce. Ale tady to nezafungovalo.

Kvuli te provazanosti se me hnusi facebook. Najednou mas hromadu pratel. V zivote jsi je ale nevidel. Protoze jsou to pratele tech pratel ktere ty znas a mas je na FB automaticky se predpoklada ze je musis znat. A tohle roste geometrickou radou. Hnusim se mi to a bohuzel s tim nic nenadelam. A nebo nadelam, zustanu jen u emailu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kulikus



Založen: Dec 10, 2009
Příspěvky: 2723

PříspěvekZaslal: čt červenec 18 2013, 10:35    Předmět: Citovat

U Google+ možná pomůže změna hesla pouze e-mailu, pro přístup na Google+ si ponechat heslo jiné (pokud to jde). Je to pouze doměnka, nezkoušel jsem - jsou to hry pro ...

Naposledy upravil kulikus dne čt červenec 18 2013, 11:25, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Honza_dy



Založen: Aug 20, 2004
Příspěvky: 2172
Bydliště: Brno-venkov

PříspěvekZaslal: pá červenec 19 2013, 11:00    Předmět: Citovat

Jsem poslední osoba kolem třicítky která ještě nemá Faceboook či jinou takovou službu nebo je nás víc?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
helios



Založen: Aug 08, 2007
Příspěvky: 2914
Bydliště: Tryskáčovo na Záhorí.

PříspěvekZaslal: pá červenec 19 2013, 11:11    Předmět: Citovat

Neboj sa, nie si sám, je ich viac. Iba nemajú potrebu to všade vykrikovať. Smile
_________________
Keď Vám hodia pod nohy polená, zakúrte s nimi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Atlan



Založen: May 10, 2004
Příspěvky: 4511
Bydliště: Košice

PříspěvekZaslal: pá červenec 19 2013, 19:11    Předmět: Citovat

Honza_dy napsal(a):
Jsem poslední osoba kolem třicítky která ještě nemá Faceboook či jinou takovou službu nebo je nás víc?

No pred pol rokom som tam nebol, registroval som sa aby som naiel ludi zo stredej skoly, inak to neslo, aj tak mi par ludi chyba tak ze to budem riesit po starom navstevou osobne. NAk FB je riadna pakaren nechapen naco tam ma niekto 200 priatelov ked sa znimi aj tak nebude mat rozprabat. Ked nemusis nelez tam
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3321
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: pá červenec 19 2013, 21:35    Předmět: Citovat

FB nemam. A Google+ uz taky ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Výpočetní technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.17 sekund