Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Píšete články, nechte si je zaplatit...

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
durmitor



Založen: Nov 02, 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne leden 20 2008, 23:37    Předmět: Píšete články, nechte si je zaplatit... Citovat

Máte zajímavou konstrukci nebo software pro jednočip? Publikujte svůj výtvor do článku a ten si nechte zaplatit... vice na: http://www.kvetakov.net/clanky/sdeleni-redakce/77-pisete-clanky-dostante-zaplaceno.html
_________________
Podpis na houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
mety



Založen: Mar 06, 2005
Příspěvky: 634
Bydliště: Planeta Zem

PříspěvekZaslal: po leden 21 2008, 11:37    Předmět: Citovat

Diky,ale svoju pracu si hodnotim viac ako za 250 korun.
A už sa najdu nejaky hlupaci,ktory to začnu výrábať vo veľkom vo forme elektronických stavebnic.A ja z toho neuvidim ani korunu.Takych pripadov už bolo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
durmitor



Založen: Nov 02, 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po leden 21 2008, 12:56    Předmět: Citovat

Není to taky myšleno, tak, že za 250 korun má někdo kutit článek. Najde se jen dost lidí, kteří mají už nějakou dokumentaci hotovou, například jako maturitní výrobek, semestrální práci, bakalářku a není jim líto dát pět minut času na to, aby to zaslali a dostali za to 250 Smile

Navíc ne každý chce vydělat miliony na tom, že ostatním přinese návod jak si něco postavit. Myslím, že to bysme byli v době modemové, kdy sme za každý návod draze platili ve forme telefoních poplatků...

Navíc, nevím jestli sis to přečet až do konce... 10 nejlepších konstrukcí bude odměněno, myslím si pěkně... a to za jeden mail myslím stačí.

Je samozřejmé, že konstrukce nebudu vydávat za své, ale že tam bude uveden původní autor. A samozřejmě si autor konstrukci může publikovat bez jakýchkoli omezení kdekoliv jinde současně...

_________________
Podpis na houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jankop



Založen: Apr 04, 2007
Příspěvky: 679

PříspěvekZaslal: po leden 21 2008, 13:17    Předmět: Citovat

Já bych ten problém viděl ještě v tom, že web kvetakov je naprosto mrtvej a něco tam publikovat je pasé i kdybych se jen chtěl nějakou konstrukcí pochlubit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
durmitor



Založen: Nov 02, 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po leden 21 2008, 14:47    Předmět: Citovat

Jak to myslíš mrtvej? Články tam vycházej skoro několikrát do měsíce. To že je například na tohle fóru větší návštěvnost neznamená, že se tu lidi naučej víc, protoze je tu velký množství rádobyodborníků - radilů...

Na druhou stranu návštěvnost mnohdy dělá svoje...

_________________
Podpis na houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
jankop



Založen: Apr 04, 2007
Příspěvky: 679

PříspěvekZaslal: po leden 21 2008, 15:18    Předmět: Citovat

Jde o to, že články musí zaujmout. Možná je problém zjistit na webu něco z historie GSM, na druhé straně to nejspíš zase tolik lidí nezajímá. Ostatně statistiky přístupů nejspíš k dispozici máš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
durmitor



Založen: Nov 02, 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: po leden 21 2008, 15:20    Předmět: Citovat

Mám, a ti co informace hledaji, je najdou...
Jde o to, že článků o tom jak udělat blikač s PICem, AVR či jinám procesorem má na webu každej jouda. O GSM? Najdi mi ucelený seriál o GSM. I kdyby mi tento seriál chodilo pár lidí denně, budu rád že se někdo zajímá o věc, která má budoucnost a kteoru neumí "každej jouda"

_________________
Podpis na houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jirka



Založen: Jul 01, 2005
Příspěvky: 2031
Bydliště: zbídačený kraj

PříspěvekZaslal: ne únor 10 2008, 11:51    Předmět: Citovat

Zdravím a mám dotaz:

Jak se osvědčilo placení za články, kolik si jich už dostal ?
A vyplatí se ti to ?

Dáš 250,- za článek, když přijde pár návštěvníků, vrátí se ti těch 250,- z reklamy? U deseti článků to bude 2500,- , to ta reklama od googlu a z aukra tolik vynáší ? Nebo to dotuješ z vlastních peněz ?

_________________
*****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
durmitor



Založen: Nov 02, 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne únor 10 2008, 12:01    Předmět: Citovat

Jirky napsal(a):
Zdravím a mám dotaz:

Jak se osvědčilo placení za články, kolik si jich už dostal ?
A vyplatí se ti to ?

Dáš 250,- za článek, když přijde pár návštěvníků, vrátí se ti těch 250,- z reklamy? U deseti článků to bude 2500,- , to ta reklama od googlu a z aukra tolik vynáší ? Nebo to dotuješ z vlastních peněz ?


Zatím se přihlásili 3 lidi se svými články, které stojí za to uveřejnit, své články jich poslalo více, bohužel se ve valné většině jedná o často prezentovaná řešení, která podlme mě nemá cenu uveřejňovat...
Články hodlám uveřejnit na nové verzi webu, kterou hodlám snad spusiti koncem února...

Ono jestli se to vyplatí nebo ne. Mě ani tak nejde, aby se mi z toho sypaly miliony, ale na dotaz - zaplatí se to? - odpovídám ano, což vyplývá z mého předchozího tvrzení, že neuveřejňuju všechno co mi kdo pošle, ale jen ta témata, která nejsou často, nebo vůbec na čaském webu prezentována, a pokud bych za rok zaplatil 2500 za články, tak podle mých zkušenosti se to s nějakým minimálním ziskem během roka vrátí...

U článků si vedu podrobnou statistiku, takže vím, který témata lidé často hledají, nebudu to prozrazovat - to možná snad osobně, protože mě to nějaký čas a úsilí stálo, ale takhle vím, o čem má cenu psát a o čem ne. A to že někdo tvrdí, že květkov je mrtvej web, jen proto že ho nenavštěvuje tolik lidí jako toto fórum - musím se tomu smát, protože u mě není důležitá návštěvnost - ale aby ti co mají zájem, informaci našli... Ono lidí, kteří se o problematiku opravdu zajímají není opravdu mnoho, vice je těch kteří se sami chválí...

_________________
Podpis na houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jirka



Založen: Jul 01, 2005
Příspěvky: 2031
Bydliště: zbídačený kraj

PříspěvekZaslal: ne únor 10 2008, 12:22    Předmět: Citovat

durmitor napsal(a):
... Mě ani tak nejde, aby se mi z toho sypaly miliony, ale na dotaz - zaplatí se to? - odpovídám ano, což vyplývá z mého předchozího tvrzení, že neuveřejňuju všechno co mi kdo pošle, ale jen ta témata, která nejsou často, nebo vůbec na čaském webu prezentována, a pokud bych za rok zaplatil 2500 za články, tak podle mých zkušenosti se to s nějakým minimálním ziskem během roka vrátí...


Já se hlavně ptal i proto, jestli se ti to tou reklamou zaplatí. Uvažoval jsem taky o reklamě od google, ale zase jsem na webu četl, že je to spíše nafouknutá bublina a pokud web nepatří k těm top, tak se to nevyplatí.
Mě by stačilo, kdyby mi to vyneslo tak pár stovek měsíčně na nákup součástek, ale pořád nevím, jestli to má s návštěvností mojeho webu smysl.

_________________
*****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
durmitor



Založen: Nov 02, 2005
Příspěvky: 199
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: ne únor 10 2008, 12:24    Předmět: Citovat

Jirky napsal(a):
durmitor napsal(a):
... Mě ani tak nejde, aby se mi z toho sypaly miliony, ale na dotaz - zaplatí se to? - odpovídám ano, což vyplývá z mého předchozího tvrzení, že neuveřejňuju všechno co mi kdo pošle, ale jen ta témata, která nejsou často, nebo vůbec na čaském webu prezentována, a pokud bych za rok zaplatil 2500 za články, tak podle mých zkušenosti se to s nějakým minimálním ziskem během roka vrátí...


Já se hlavně ptal i proto, jestli se ti to tou reklamou zaplatí. Uvažoval jsem taky o reklamě od google, ale zase jsem na webu četl, že je to spíše nafouknutá bublina a pokud web nepatří k těm top, tak se to nevyplatí.
Mě by stačilo, kdyby mi to vyneslo tak pár stovek měsíčně na nákup součástek, ale pořád nevím, jestli to má s návštěvností mojeho webu smysl.


Já myslím, že s tvojí návštěvností by ti to těch pár součástek zaplatilo...

_________________
Podpis na houby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Jirka



Založen: Jul 01, 2005
Příspěvky: 2031
Bydliště: zbídačený kraj

PříspěvekZaslal: ne únor 10 2008, 20:06    Předmět: Citovat

Tak dík za info. Ještě o tom popřemýšlím a asi to zkusím.
_________________
*****
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Programování PIC, ATMEL, EEPROM a dalších obvodů Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund