Zaslal: so únor 14 2026, 18:37 Předmět: K: redukce na 6+2pin PCIe
Nejak teď nemůžu nic vyhrabat, a ani nevím ve keré garáži mám vybrakovaný kabely ze sešrotovanejch zdrojů, a ani se mi vlastně nechce nic moc bastlit…a kupovat za vosum pětek bez daně kus je taky docela úlet Zároveň budu potřebovat votestovat nejaký zdroje co průběžně pozrepasuju v reálným provozu, a mám tu teď v desce píchlou 1660ku s 8pinem.
Nemá nekdo nejaký trochu použitelný fabrický redukce na 6+2pin do grafik? Optimálně neco s 18AWG vodičema (určité né nejaký vlasový srance), ani né nejakej nesmyslu ze dvou molexů A za rozumnou cenu, pár desetikaček kus klidně vemu třeba 10 ks. Na trase Pha-holomóc, v rozumnějším množství možno ai poslat.
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru. Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.