Založen: Nov 01, 2016 Příspěvky: 1134 Bydliště: Dřísy nedaleko Staré Boleslavi
Zaslal: pá únor 06 2026, 6:56 Předmět: Levný průměrný multimetr na Aliexpresu či jinde
Sháním nějaký průměrný mulitmetr co by uměl krom běžného napětí a odporu měřit ss proud alespoň do 10A a kapacitu v řádech nF a µF. Bude to takový otloukánek, kterého mi nesmí být líto, když ho já nebo synátor zničí, takže za něj nechci dávat majlant, ale samozřejmě taky nechci, aby ukazoval nesmyly nebo byl z extrémě lámavého plastu. Máte s nějakým zkušenosti?
Založen: Jun 13, 2004 Příspěvky: 6131 Bydliště: Břeclavsko
Zaslal: pá únor 06 2026, 8:10 Předmět:
Používám Vici VC99, je levný a hlavně blbuvzdorný. Když nechám omylem přepnuto na Ω a měřím DC 400V, nic se nestane. MM to bez problémů zvládne. Stejnou vlastnost má i podobný VC97.
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru. Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.