Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Jsme paraziti.
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
The_P



Založen: Oct 17, 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: po březen 18 2013, 20:54    Předmět: Citovat

p32: Jak jinak, neni nad osobni utok ze, tak to tem 'paroubkum' natreme! Rolling Eyes Pro zajimavost, nikdy jsem nikoho takoveho nevolil, ani nepodporoval, od statu jsem vzivote nevzal ani korunu na nicem i kdybych mohl, od zamestnavatele si nic nepriplacim, nefasuju, nekradu, o penize se nehadam, zadne prescasy si proplacet nenecham, pracuji i o weekendu kdyz je treba protoze kdyz se bude zamestnavateli darit, bude se darit i mne. A delam to rad!

PS: Jestli tohle ma byt argumentace co ma lidem otevrit oci, tak se nediv mily p32 ze jsme tu tak v prdeli, zaslouzime si to Wink

PS2: Tak mne napada, ja o tom nic nevim ale urcite kradu? Ty jsi mne hned tak hezky zkadroval... jses si jisty ze toho paroubka hledas na spravne strane diskuze? A nez ti praskne zilka (budes se divit, ale fakt Ti nic zleho nepreju), tak si jeste jednou precti ten dovetek v mem postu. Skutecne mne zajima co Jezevec vnima jako 'spravne reseni' a jen jsem ho popostrcil, jak si taky jde jeho post vylozit z druhe strany. Ono videt to vzdy jen z te svoji moc rozhledu neprospiva Wink


Naposledy upravil The_P dne po březen 18 2013, 21:02, celkově upraveno 2 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18692
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 7:04    Předmět: Citovat

Správně to popsal Zdeněk o té startovní čáře . Děsně tuto větu nesnáším . A je to tu jako všade , jak u blbejch . Kdyby se OSVČ jejich činnost nevyplácela , tak by ji nedělali a dost .
Stejný kecy s tím , že nejde porovnávat . Ale jde , např km dálnice tam a tady a to tam musí pracujícím jinak zaplatit .
Byl jsem skoro rok v Österreichu a kyž jsem přijel k jejich OSVČ , tak u truhláře stály mašiny co pamatujou Hitlera , stejnětak traktory na loukách , které zde postavíš jen do muzea . V Ötzu stojí (stála ) pila s jedním listem a tam na návsi maník jen pod přístřeškem žezal trámky , když měl čtyři , tak je dal na střešní nosič osobáku a odfrčel , mezitím tam pilu obsluhovala baba . Tady má většina živnostníků supervercjak za pár let odepsaný atd .
To co píšete o zaměstnancích , že nedělaj a kradou . Kůrňa (chtěl bych to napsat mnohem tvrději) , kolik jim platíte v čistém ? Myslím , že většina OSVČ zde žádného zaměstnance nemá a jen plká . Sám si nechci nechat udělat dílo od fušerů , ale ceny a nepřístupnost řemesel dnes je šílená . Většina lidí v tomto státě reálně chudne (jsou to právě zaměstnanci) a nebude a již nemá na ceny požadované firmami . I zde je právě ořech zakopán , že jejich produkty jsou drahé a začínají mít čínskou kvalitu , jelikož aby byl věvěvětší zisk , tak se použijí ty čínské produkty . A to mi tu práci udělají jako plátci a dělají , jakoby jim to DPH nespadlo do klína .
Ano , v realitě jsme to měli tak , že jsme stavební materiál brali přes stavební firmu . DPH jsme si nechali mi , ale tři čtvtě ceny padlo do kapsy podnikateli , který ji vykázal , jako spotřebovaný materiál . Tzn. , že mu to na daních vyneslo stejně jako mně .
A stejné je to se zákony , které se měly převzít a tvrdě nasadit . Jo ty české cesty . A jinak jsem taky jako Zdenek absolvoval tu blbou cestu (vidno až dnes ) , že jsem si taky myslel , že pravicově to zde dopadne lépe . Jenže pravicového nebylo na jejich politice nic než nálepka a kradli jako všichni ostatní . Opravdu není koho volit . A přitom ten nenažranej moloch tam v PHA vznikne .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15562
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 8:10    Předmět: Citovat

Milý The_P: tak jsem se opravdu nespletl, že ? Paroubek byl mistr v překrucování a ty taky. Nevím proč do toho pleteš politiku, ale to je tvoje věc, když bez ní neumíš žít. Podle mě ať si každý volí koho chce, pro mě je směrodatné jak komunikuje s ostatními bez keců o politice.
Pokud vím, tak jsi mi svým výrokem tak silně připoměl známého pŕekrucovače faktů, že jsem napsal "The_P a umí jen překrucovat fakta (The_Paroubku jsi jak vyšitej) nebo". Ty tam vidíš někde na konci spojku a ? Vrať se do 5. třídy obecné, tam se to myslím už bralo a ať ti vysvětlí výraz spojky nebo.

Já se ničemu nedivím, kdeže jsme, když tě čtu.

Víš jak se řká, že potrefena husa se ozve ? No, ozvala. Mimochodem, o tobě jsem vůbec nic nepsal kromě toho překrucování a to sedí. Ten zbytek si běž vyřídit k očnímu, já sám nosím brýle a nestydím se za to.

No a když jsme u Jezevce, tak to napsal velmi hezky tak, aby to normální člověk pochopil.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15562
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 8:32    Předmět: Citovat

BOBOBO: kdyby se činnost OSVČ nevyplácela ? Já bych tě opravil (nebo i někoho jiného), dnes tak 50% OSVČ dělá to, co dělá, protože nemá jinou možnost. A tito se na to asi brzy vykašlou a půjdou raději na pracák a v klidu budou fušovat na černo a nikdo je nebude moci potrestat za "sousedskou výpomoc".
Když jsme u toho porovnávání, tak je rozdíl mezi OSVČ bez zaměstnanců a se zaměstnanci. Stačí se mrknout do registru na úřadu. Známej si kdysi vzal zaměstnance na 3 měsíce, pak zjistil že je to standardní lempl vyhodil ho. Doteď (po 8 letech) ho otravují kontrolama jako kdyby měl 10 zaměstnanců a na černo a už to raději v klidu balí, že se to nevyplatí a půjde si někam odpočinout jako zaměstnanec. Mimochodem, kolik má takový zaměstnanec zaměstnanců když dělá na vedlejšák jako OSVČ ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZVUK2000



Založen: Apr 22, 2012
Příspěvky: 4044
Bydliště: Karvinsko

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 8:36    Předmět: Citovat

jezevec napsal(a):
Všem, kdo tvrdí, jak jsou na tom živnostníci ve výhodě říkám: Závidíš? Co ti brání se dát na podnikání. Až to zkusíš, můžeš mudrovat.
Je to jako s těmi "ochránci lidských práv" co hájí cikány, ale přitom si je nikdo z nich nenastěhuje do svého sousedství.


Ještě bych připoměl že parazité jsou spíš ti co jsou na pracáku a zároveň "podnikají na černo" a svojí cenou podlezou živnostníka. Který musí na ně platit social. a zdrav. pojišt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15562
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 8:39    Předmět: Citovat

ZVUK2000 napsal(a):
Ještě bych připoměl že parazité jsou spíš ti co jsou na pracáku a zároveň "podnikají na černo" a svojí cenou podlezou živnostníka. Který musí na ně platit social. a zdrav. pojišt.

Dobře mu tak, když je blbej ať platí i když nemá žádný zisk, protože není práce. A měsíčně minimálně těch 4 tisíce ať se mu to vyplatí. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18692
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 8:59    Předmět: Citovat

Jenomže já nemám žádnou volbu jako zaměstnanec a ty prachy mi strhnou . Ano mi . Kdybych je pro zaměstnavatele nevydělal , tak by je za mne nemohl zaplatit . Nebo už jsi v důchodu zapomněl že jen jedna a jedna dvě jsou ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
scorpions-cz



Založen: Mar 19, 2011
Příspěvky: 1887
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 9:07    Předmět: Citovat

Ale zase si po šichtě odpíchneš a máš čistou hlavu.Nemusíš shánět zakázku na další dny,vytvářet nabídky ap. Ráno přiješ a máš o práci postaráno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
The_P



Založen: Oct 17, 2006
Příspěvky: 51

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 9:14    Předmět: Citovat

p32 napsal(a):
Nevím proč do toho pleteš politiku, ale to je tvoje věc, když bez ní neumíš žít.
Protoze je to tema tohoto vlakna? Co jineho nez politika tohle primarne ovlivnuje, o tom se tu preci bavime no ne? Bohuzel to jednou neni ponechano na domluve lidi mezi sebou a jsou vytvorena pravidla, ktera vzdy nekoho budou uprednostnovat. Myslis, ze se mi tohle libi? Vzdyt dnes se nemuze firma uchazet o trochu vetsi zakazku (rekneme 200k) aniz bys nedelal politicke tanecky jak idiot, bohuzel je to tak.

p32 napsal(a):
Vrať se do 5. třídy obecné, tam se to myslím už bralo a ať ti vysvětlí výraz spojky nebo. Já se ničemu nedivím, kdeže jsme, když tě čtu. Víš jak se řká, že potrefena husa se ozve ? No, ozvala.
Jasne, takze vlastne jsi mi zase jen rekl jaky jsem pitomec a nic vecneho, ale budes mi tu kazat o politice, faktech, prekrucovani... Wink

p32 napsal(a):
No a když jsme u Jezevce, tak to napsal velmi hezky tak, aby to normální člověk pochopil.
Jasne, 'normalni' clovek. A co kdyz nevi a zepta se, jak presne je to mysleno? Ono mi to totiz trochu pripomina debatu chodec versus ridic, kdy clovek nadava stridave na jedny nebo druhe podle toho, jestli ridi nebo jde zrovna pesky. Ale on kdo se pta takhle neni normalni ze a namisto odpovedi ho zesmesnime ze se nenaucil spojky, pac je to jednodussi nez vecna debata. Nikdo nerika proc je ten a ten navrh spatny/dobry, namisto toho nastoupilo 'Kdo je vetsi blbec'. Ale jsem rad ze jsem Ti tak hezky zapadl do krabicky 'nenormalniho' cloveka, on je tak ten svet asi jednodussi ze? To uz tu taky jednou bylo kdyz furt vytahujes toho Paroubka.

Take se tak trochu nicemu nedivim, kdyz Te ctu, holt je to vzajemne, ale skutecne Ti to nemam za zle, kazdy jsme nejaky a mame pravo na svuj pohled na vec. Dokazes tohle rict taky? Docela pochybuju, skaces sam jak certik v krabicce - a to je podle mne hlavni duvod dnesniho srabu, ale o tom jsem i na tomto foru uz psal, zakopova valka nazoru.

Ale nechme toho, diskuze v kruhu je skutecne o nicem. Pardon, ze jsem si dovolil rypnout a vsechno neodkyvat Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18692
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 9:33    Předmět: Citovat

Jak mám čistou hlavu , jsem vedlabáku , pověřenec pro jakost atd , atd . Když dovezou špatnou surovinu volají mi i v noci . A mám za to pár korun a nezaměstnatelný věk . Jo je to výhra , být takovýmto zaměstnancem .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 10:52    Předmět: Citovat

Bbobo a někteří další, jestli si myslíte, že těmi nenávistnými kecy vůči jedné skupině obyvatel někomu pomůžete, tak přesně naopak. Kdyby ty kecy aspoň měly logický základ a mířily proti původcům srabu, tak budiž. Takhle se škůdci leda smějou tlustým xichtem, jak se lid hezky kouše navzájem a po příčíně nejde. Ti obzvlášť dementní si je ještě opakovaně zvolí. Mám moc rád ty třídní kecy, jednou proti lékařům, jednou proti zemědělcům, pak učitelům, pak živnostníkům...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18692
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 11:10    Předmět: Citovat

Seš úplně mimo mísu . To , co ten ňouma řekl , je jasný kec . A rozumný OSVČ na to nereaguje . Mně je plně jedno kolik máš-máte . Mě jen s..erou ty breky od OSVČ . Ať jsou zticha a já budu taky . A pokud si překládáš stavění faktů jako útok na sebe , tak si paranoidní . Prostě obecně se OSVČ mají lépe , než valná většina zaměstnanců a tečka . Bez dalších přídomků .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Crifodo



Založen: Oct 11, 2005
Příspěvky: 15005

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 11:25    Předmět: Citovat

Zatímco ty jsi v míse celej...
Tebe serou breky od osvč, jiný zase serou breky zaměstnanců. A zatímco tak brečíte (proč si nezkusíte protějšek?), vláda ruku v ruce s mafiemi dokrádá poslední zbytky. Ve funkční ekonomice můžou prosperovat jak fyzické podnikající osoby, tak zaměstnanci, protože se navzájem doplňujou. Tady na oboje vláda uvaluje daně a sama se chová ve velkém jako trio socanů Kott - Pancová - Rath s nemocnicemi v malém: domluvené státní zakázky pro kamarády, lidem lži, sobě vily. A lidi drží a ještě mají pěnu u huby proti sousedovi, který je na tom stejně.
Asi znáš úplně jiný osvč než já. Já zase znám zaměstnankyně úřadů a státní správy, chrápou v tiskopisech, posílají si mailama odkazy na youtube, v teple a v čistotě, provoz jejich úřadů stojí takový náklady jaký si žádnej soukromej řemeslník nedovolí, v poledne jdou na nákupy a život prožijou vytlemený až do penze. To neznamená že neznám zaměstnance otrokáren vybudovaných tu asiatama na socanský investiční pobídky. Jsou to chudáci. Ale za jejich bídu nemůže nějakej čalouník se synem, kdo si myslí, že jo, je u mě trouba...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
scorpions-cz



Založen: Mar 19, 2011
Příspěvky: 1887
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 11:40    Předmět: Citovat

Prostě obecně se OSVČ mají lépe , než valná většina zaměstnanců a tečka


Tak proč nepodnikáš,když je ti v práci tak špatně a zaměstnavatel tě bere na hůl.Zkoušel si sče někdy živit sám ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
BOBOBO



Založen: Feb 25, 2008
Příspěvky: 18692
Bydliště: Rychnovsko

PříspěvekZaslal: út březen 19 2013, 11:59    Předmět: Citovat

Furt dokola . Všichni nemohou podnikat a v době revoluce jsem byl běžným zaměstnancem ve výrobě . Kdybych byl např. na opíbíejč , tak podnikám stoprocentně . Neměl jsem na co navázat . Tenkrát jsem neměl ani telefon , ani poč , ani prachy na začátek-nebo pokračování z původní firmy . Jo rok jsem tvrdě makal v Österreichu a za rok si tady koupil panelákovej byt . Tak tvrdě pracovalo málo lidí . Nyní mohu snad již jen s takovouto prací co mám dojít do důchodu . Pravou ruku mám již od práce zničenou a operovanou a levá mne bolí jako čert . Za 14 dní jdu na neurologii .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.53 sekund