Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Reprozostavy a všetko okolo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 27, 28, 29  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Audiotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Duvsan



Založen: Feb 21, 2009
Příspěvky: 5920
Bydliště: Okres Nitra

PříspěvekZaslal: pá březen 15 2013, 1:22    Předmět: Citovat

Promiň, připomeň to. Nemůžu to najít. A pak jak to dostanem ke mně?

Ešte raz sa spýtam na toto. Tak do záhrady, šli by, či nestoja za záujem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thales



Založen: Nov 26, 2006
Příspěvky: 1163
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 15 2013, 3:51    Předmět: Citovat

Jak znám bedny Elektroniky Praha (později AU/RA) tak to bude určitě zas nějaký ojeb i když ta kombinace smysl má. Krom toho tohle nevypadá jako výrobek Aury, to bude nějaké domorobo osazené dle zakoupené dokumentace.

Mimochodem vyvolává mi na rtech úsměv jak to už tehdy dokázali okecat - například ta fázově lineární výhybka a nebo multicelulární tlumení - ve skutečnosti zmuchlaný igelit, fungovalo to naprd. Ale když to koupíš, vyvrhneš pajšl, vytlumíš to a dáš novou výhybku tak to fungovat bude.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 34100
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: pá březen 15 2013, 8:12    Předmět: Citovat

Vyzera to akoby niekto doma rozpilil stol...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Duvsan



Založen: Feb 21, 2009
Příspěvky: 5920
Bydliště: Okres Nitra

PříspěvekZaslal: pá březen 15 2013, 10:33    Předmět: Citovat

Tiež to vo mne nebudí dôveru. Nechám to. Ďakujem

Pripomeň tie tvoje SONY. Ak máš nápad, ako to prepraviť. Netuším, koľko by vyšla pošta.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thales



Založen: Nov 26, 2006
Příspěvky: 1163
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 15 2013, 11:24    Předmět: Citovat

Tak jsem se sekl a nabízel jsem je někomu jinému. No neva. Předem upozorňuji že levné komerční bedny se nemohou rovnat pořádným bednám s odladěnou a neojebanou výhybkou. Tady máš ty Soňáky:

http://thales.analog.cz/Prodej/Sony01.jpg
http://thales.analog.cz/Prodej/Sony02.jpg

Jsou to bedny z 90. let od poměrně drahé věže. Zázrak to není, co v tom je jsem se nedíval, ale hraje to poslechově lépe než ten šrot co se používá dnes. Není to jen klasický bum-cink hučobuč. Jsou po prvním majiteli, nebyly týrané, nejsou poškrabané ani na nich nejsou žádné fleky a podobně, pěnový závěs basáků je v perfekt stavu beze známek rozkladu (což se někdy děje). Po doplnění subem by to nemuselo být špatné (v rámci své kategorie samozřejmě). Dej vědět protože jsem to chtěl hodit včera na bazar ale už jsem šel spát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Duvsan



Založen: Feb 21, 2009
Příspěvky: 5920
Bydliště: Okres Nitra

PříspěvekZaslal: pá březen 15 2013, 12:01    Předmět: Citovat

Při vší uctě, tyhle by nebyli lepší?
Jsi z Prahy, vzít je nepůjdu, pošta něco veme, ne. Promiň
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thales



Založen: Nov 26, 2006
Příspěvky: 1163
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá březen 15 2013, 12:48    Předmět: Citovat

OK, půjdou do bazaru.

Jestli jsou ty co posíláš lepší nevím, vyloučit to nemohu, ale nepřijde mi normální strkat 6,5" reprák do 47 litrů. Ale když už tak bych čekal že bedna o rozměrech 23x106x27,5cm bude něco vážit. Bohužel podle servisního manuálu mají jen 9,5Kg. Co to je? To i moje dvoupásmové regálovky mají víc. Rovněž na nákresu výhybky (jestli se tomu pidiobrázku dá tak říkat) vidím jen tři součástky. Také je trochu zvláštní že výrobce udává pro tak velkou bednu dolní konec rozsahu 50Hz. Kdyby to bylo od slušného výrobce tak bych nic nenamítal, je to s nějakým poklesem asi tak na hranici slušného 6,5" basáku, ale při tom jak jsem zvyklý v jakých tolerancích poklesu udávají spotřební výrobci rozsahy je mi tento údaj dost podezřelý. Nuž každý krám si najde svého kupce Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Duvsan



Založen: Feb 21, 2009
Příspěvky: 5920
Bydliště: Okres Nitra

PříspěvekZaslal: pá březen 15 2013, 22:54    Předmět: Citovat

Pokiaľ ide o osadené repráky, pripomínajú mi tie, čo sú použité i tu. Predpokladám, že zvuk to má dosť podobný. A zrejme sú v tom len dva kondenzátory, ako v tej už mojej. Hlavne že hrá počúvateľne. Ale nasralo ma to.

Inak zamiešal si mi karty. Dosť som nad tými stĺpakmi uvažoval.

Pokiaľ ide o hmotnosť, nevysvetlil si to sám?
Thales napsal(a):
V PA technice se nepoužívá masiv ale obvykle překližka, konkrétně pokud nejde o nějaký ojeb tak se jedná o multiplex (mnohovrstvá překližka) z baltské břízy. Tento materiál se používá proto že je velmi pevný, odolný proti mechanickému namáhání a přitom je lehký. Také lépe odolává výkyvům teplot a vlhkosti. To je velmi důležité protože když se s tím máš tahat a celé to váží desítky Kg tak si za každé ušetřené kilo dost rád. pro kvalitní bedny pro domácí poslech naopak vede MDF protože se dobře opracovává, je dostatečně pevná, není to takový sajrajt jako dřevotříska a hmotnost a mechanická odolnost jsou obvykle podružné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Duvsan



Založen: Feb 21, 2009
Příspěvky: 5920
Bydliště: Okres Nitra

PříspěvekZaslal: so březen 16 2013, 2:44    Předmět: Citovat

Prosím o názor.
http://www.dtelektronik.sk/kategoria/ozvucovacia-technika/reproboxy-aktivne-pasivne/sal-20-active-par-aktyvnych-reproboxov-120w-karaoke-funkcia/

Toto vyzerá nebezpečne:
http://www.alza.sk/creative-sound-blasteraxx-sbx-20-d350475.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thales



Založen: Nov 26, 2006
Příspěvky: 1163
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 16 2013, 10:41    Předmět: Citovat

Nevysvětlil protože toto nejsou PA bedny. Tudíž zcela jistě nejsou dělané z překližky a zcela jistě to nemá neodymové magnety.

To že jsou si dva repráky podobné neznamená že hrají stejně. Tím spíš když do toho kecá výhybka.

Pokud se hodláš přehrabovat v hnoji tak beze mě. Drtivá většina toho co SAL vyrábí jsou krámy. Existují výjimky (o jedné vím) ale ta je mimo téma. Cokoliv od Creative a jiných podobných výrobců odmítám komentovat. Za ty prachy co to stojí se dají postavit použitelné bedny. Ne zázrak, ale poslouchatelné by byly.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Duvsan



Založen: Feb 21, 2009
Příspěvky: 5920
Bydliště: Okres Nitra

PříspěvekZaslal: so březen 16 2013, 12:48    Předmět: Citovat

OK. Ktoré značky sú hodné pozornosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Thales



Založen: Nov 26, 2006
Příspěvky: 1163
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 16 2013, 15:11    Předmět: Citovat

To přece záleží na tvé peněžence a co je zrovna dostupné v bazaru protože pokud máš hluboko do peněženky bazar je dobrou volbou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Duvsan



Založen: Feb 21, 2009
Příspěvky: 5920
Bydliště: Okres Nitra

PříspěvekZaslal: ne březen 17 2013, 15:57    Předmět: Citovat

Myslíš, že tieto bedne prehrajú tieto? Strašia ma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Duvsan



Založen: Feb 21, 2009
Příspěvky: 5920
Bydliště: Okres Nitra

PříspěvekZaslal: ne březen 17 2013, 20:37    Předmět: Citovat

Sľúbil som obrázky. Tak zatiaľ len "stredový" reprák. Basák je presne rovnaký, len kôš má vyseknuté otvory.
Pridávam i pohľad na výškač.



stredovy.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  stredovy.jpg
 Velikost:  93.71 kB
 Staženo:  30 krát


Vyskac.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Vyskac.jpg
 Velikost:  26 kB
 Staženo:  33 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Duvsan



Založen: Feb 21, 2009
Příspěvky: 5920
Bydliště: Okres Nitra

PříspěvekZaslal: so duben 06 2013, 18:00    Předmět: Citovat

Otec má vonku auto, spomenul som si na tie reprá, tak som skontroloval veľkosť a konštatujem, že sú cez rozmer. Samozrejme, šlo by to osadiť, resp. po zväčšení sediel. Ale to robiť teda nebudem. A i tak by to potom vyzeralo ohavne kvôli prednej maske. Takže musíme nájsť niečo podľa rozmeru. Možno to skúsim s tým ARN100 a výšky len cez kondy. Tu je to tak a znejú solídne (subj. názor).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Audiotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 27, 28, 29  Další
Strana 6 z 29

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.17 sekund