Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

starej ale dobrej
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 77, 78, 79  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6572
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: út říjen 09 2012, 19:52    Předmět: Citovat

Na záchodku jsem viděl reklamu firmy Drink & Drive. Tak jsem se rozhodl založit českou verzi.
Akorát mi do mé firmy "Pij a řiď" volají samí gayové. Dlouho jsem nechápal proč.
Asi jsem pro název firmy neměl volit tahle homofonní slova.

Učiteľ sa pýta detí v triede: "Čím chcete byť, až vyrastiete?"
- Johnny?
"Chcem byť miliardár, budem členom najdrahších klubov,
budem mať najkrajšiu k*rvu, dám jej Ferrari, milion dolárov,
byt v Copacabane, sídlo v Paríži, Zlatú Visa kartu, a
milovať sa s ňou budem trikrát denne."
Učiteľ, nevedel, čo robiť tak pokračuje v lekcií:
- A ty, Mária?
"Chcem byť Johnnyho k*rva ..."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hafca



Založen: Jul 27, 2004
Příspěvky: 4497
Bydliště: 25km na západ od Prahy

PříspěvekZaslal: st říjen 10 2012, 16:04    Předmět: Citovat

Co mi to jen připomíná Laughing

__1 uživatel vymění žárovku a napíše příspěvek o tom, že vyměnil žárovku.
_14 uživatelů na to, aby napsali o podobných zkušenostech o výměně žárovky a o tom, jak různě mohou být žárovky vyměňovány.
__7 uživatelů k upozornění na to, jak nebezpečné může vyměňování žárovky být.
__1 uživatel k tomu, aby přesunul téma do sekce "Světlo".
__2 uživatelé na obhajobu toho, že téma mělo být přesunuto do sekce "Elektrické spotřebiče".
__7 uživatelů, aby poukázali na gramatické chyby v příspěvcích, týkajících se předchozích příspěvků o výměně žárovky.
__5 uživatelů na flame s těmi, kdo poukazují na gramatické chyby v předchozích příspěvcích.
__3 uživatele na nápravu flamů ohledně gramatiky.
__5 uživatelů na to, aby se dohadovali, jestli se má říkat "žárovka" nebo "výbojka".
__2 uživatele "průmyslové profesionály", kteří budou všechny informovat o tom, že správný termín je "světlo".
_15 uživatelů tzv. "vševědů", kteří o sobě budou prohlašovat, že jsou také odborníci z průmyslu a že výraz "žárovka" je naprosto správný.
_19 uživatelů na to, aby všechny ostatní informovali o tom, že tohle fórum není o žárovkách a ať ostatní laskavě pokračují v diskuzi ve fóru o žárovkách.
_11 uživatelů k obraně příspěvků tohoto fóra, kteří budou říkat že všichni používáme žárovky a proto jsou ty příspěvky vlastně relevantní.
_36 uživatelů na diskuzi o tom, která z metod výměny žárovky je nejlepší, kde nakoupit nejlepší žárovky, která značka žárovek funguje nejlépe pro jakou techniku výměny a která značka žárovek je nejchybovější.
__7 uživatelů ke vkládání příspěvků s odkazy, kde mohou ostatní uživatelé vidět různé druhy žárovek.
__4 uživatele, kteří napíšou příspěvky se správnými odkazy.
_13 uživatelů, kteří budou odkazovat na všechny příspěvky napsané do současnosti, kompletně je citovat a to včetně všech hlaviček a podpisů, a nakonec svého příspěvku přidají "Já taky".
__5 uživatelů, kteří budou psát skupině uživatelů, která dlouho nepsala, že nepíšou, protože nemůžou oponovat jejich názorům.
__4 uživatelé, kteří budou říkat "A neřešilo se tady tohle před chvílí?".
_13 uživatelů, kteří budou říkat "nejdřív hledej, než se tady budeš ptát na něco o žárovkách".
__1 uživatel, který se zeptá, jak vyměnit kolo u auta.
__1 uživatel, který byl doposud skrytý a bude reagovat na prapůvodní první příspěvek, který byl napsán před půl rokem, takže všechen ten cirkus se bude opakovat.

_________________
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Vogon



Založen: May 14, 2009
Příspěvky: 1618
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: st říjen 10 2012, 16:29    Předmět: Citovat

Jo, všichni tady jsou, jeden vedle druhýho...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bernard



Založen: May 27, 2005
Příspěvky: 3647

PříspěvekZaslal: st říjen 10 2012, 19:13    Předmět: Citovat

Chápu, o co tu jde, ale stylisticky to má hafca tak nějak nepropracované. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hafca



Založen: Jul 27, 2004
Příspěvky: 4497
Bydliště: 25km na západ od Prahy

PříspěvekZaslal: st říjen 10 2012, 19:53    Předmět: Citovat

Jak jsem koupil, tak jsem prodal. Wink A vidíš, teď jsem si všiml, že tam chybí stylistika. Laughing
Ale jestli ti jde o ty podtržítka, ty se záhadně objevily místo původních
citace:
#
Rolling Eyes
_________________
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6572
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: st říjen 10 2012, 23:16    Předmět: Citovat

Myšlenka dne:
Před sexem si lidi navzájem pomáhají se svléknout.
Po sexu se obléká každý sám.

Co z toho plyne?
Nečekej pomoc od někoho, kdo s tebou vymrdal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 32082
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: čt říjen 11 2012, 15:38    Předmět: Citovat

Vůbec nepotřebuju pravidelnej sex, protože denodenně se mnou vyj.ebává náš zas.ranej stát v čele se zku.rvenou vládou ....
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 32082
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: pá říjen 12 2012, 17:27    Předmět: Citovat

A jeden z jiného fóra:

"...V Audi vymysleli pohon na všechny čtyři kola a dali si to do znaku... V Renaultu nevymysleli nic a taky si to dali do znaku..."

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
hafca



Založen: Jul 27, 2004
Příspěvky: 4497
Bydliště: 25km na západ od Prahy

PříspěvekZaslal: pá říjen 12 2012, 17:43    Předmět: Citovat

A tenhle na něj navazuje. Laughing

Dva Francouzi se nehorázně ožrali.
A jeden z nich říká: "Pojď, uděláme nějakou strašnou pičovinu!"
.
.
.

.
.
Tak šli a vymysleli Renault

_________________
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6572
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: pá říjen 12 2012, 20:39    Předmět: Citovat

Jak se navždy zbavit podomního oblbovače

Před důmem mě zastavil nějaký optimistický kravaťák s tím, že je z firmy už nevím jaké, a prý kolik platíme za elektřinu, že by pro nás měl fajnovou nabídku. Stižen kratochvilným nápadem zahrát si na trotla, živě jsem reagoval: „A jaký proud nabízíte?“
„Pro vás určitě výhodnější, než máte …“ začal našprtaný kolovrátek.
Nehodlal jsem mu přenechat aktivitu: „No to jistě. Ale JAKEJ je ten proud? Střídavej nebo stejnosměrnej?
„Prosím?“ ustrnul sales area manager.
„No ptám se, jestli nabízíte proud střídavý nebo stejnosměrný“ dával jsem si záležet na výslovnosti.
Totálně vykolejenému nabízeči to v hlavě viditelně začalo šrotovat a na čele jako by mu povstal nápis Měli jsme to na školení?. Když nápis zhasl, špitl obchodník nejistě „ No… to je jedno, ne?“
„No to teda není jedno“, pravil jsem rozhodně, „střídavej proud musíte porád přepínat, měnit. Proto je dražší. Tak to vy asi máte stejnosměrnej, když ho nabízíte levnějc.“
„A jakej vy tady teď máte proud?“ zasáhla mladého muže spásná myšlenka.
„Jednofázovej“ oznámil jsem suše a mladého muže spásná myšlenka opustila.
Hned to ale srovnal: „A jakej mají sousedi?“
„No přece ten samej. Tady to všichni máme stejný. To jste si nezjistil předem?“ nasadil jsem pohoršený výraz, že je náš dům tak nehoden pozornosti.
„Jó, jistě. Ale my dáváme nabídky jednotlivým odběratelům, ne celýmu domu. Víte co, já vám to zpracuju a přijdu ještě jednou. Můžu vás poprosit o nějaký kontakt?“
Na jméno se zapomněl zeptat, číslo jsem mu řekl, co mě zrovna napadlo, on něco naučeného zamumlal a pádil pryč. Na futru do důmu jsem udělal pomyslný zářez: zase jeden oblbovač, co už k nám nikdy, ale opravdu nikdy nepřijde.
Zdravím, uživatel elektřiny
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hafca



Založen: Jul 27, 2004
Příspěvky: 4497
Bydliště: 25km na západ od Prahy

PříspěvekZaslal: pá říjen 12 2012, 20:59    Předmět: Citovat

Tohle použiju. Já jim normálně hrozím, že je shodím ze schodů až do sklepa jestli ještě jednou přijdou, ale chodí i přes vyhrůžky. Twisted Evil Někdy jsou dost vykolejený, když jim řeknu, že plyn co mi nabízí už víc jak rok nemám. Laughing
_________________
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19592
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: pá říjen 12 2012, 21:34    Předmět: Citovat

Na některé stačí málo, když jsou zrovna rozjetí "tak akorát", zeptám se:
>> můžu mít doplňující otázku?<<
>>a...ale jistě...<< odtuší on.
>> Jak se máte?<< většinou pak různě dlouhou dobu hledají, kde přestali.
Občas, zvlášť, když mám pocit, že tu už tento xicht byl, ale pod jménem jiné společnosti, tu otázku trochu obměním, třeba >> co tomu říká Křižík? << a podobně.
Často není potřeba postup opakovat...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
workhard



Založen: Jul 07, 2006
Příspěvky: 5141
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: pá říjen 12 2012, 23:04    Předmět: Citovat

Jednou jsem podobně vyřídil jeho.visty. Pečlivě jsem si je vyslechl, celí nadšení mi na závěr dávali nějaké prospekty, tak jim povídám, dejte mi toho víc, večer budu péct buřty.... už se neukázali Wink
_________________
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6572
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: so říjen 13 2012, 19:31    Předmět: Citovat

Pokud má daň z cigaret odradit lidi od kouření, daň z alkoholu odradit lidi od pití, tak nechápu daň ze mzdy...

Dnes v noci ke mě vlezl zloděj. Hledal peníze. Vstal jsem a hledal jsem s ním...

V ČR sa usadili noví vierozvestci - Etanol a Metanol... podarilo sa im rozšíriť Braillovo písmo....


Re: Jak se navždy zbavit podomního oblbovače?¨
Podobným způsobem jsem vypudil kominíka co přišel prudit s revizí (podotýkám, že mám na střeše pár solárních panelů):
Máte platnou vyhlášku 50?
Na co?
Při Vaší práci na naší střeše vám hrozí úraz elektrickým proudem, protože se budete pohybovat v blízkosti živých částí...
A to nejde vypnout ?
Poručte sluníčku... anebo víte co? Přijďte v noci... Ale nesmíte za úplňku, ony ty panely mají dobrou účinnost a občas se při měsíčku proberou.
Nojo to fakt asi bude problém, na shledanou ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kevin_mitnick



Založen: May 20, 2007
Příspěvky: 1780

PříspěvekZaslal: so říjen 13 2012, 22:47    Předmět: Citovat

workhard napsal(a):
Jednou jsem podobně vyřídil jeho.visty. Pečlivě jsem si je vyslechl, celí nadšení mi na závěr dávali nějaké prospekty, tak jim povídám, dejte mi toho víc, večer budu péct buřty.... už se neukázali Wink


Jednou jsem takhle vyridil jeho.visty u mne doma. Byla to tenkrat situace, jakou vam Osud nabidne jen jednou za zivot. Bratranec hraje v mistni blackmetalove kapele a zrovna meli mit u nas ve meste svuj prvni poradny koncert. Jelikoz rad splyvam s davem, pujcil jsem si od neho jedno triko (znate to, kostry, dabel, peklo a tak podobne), navlikl cerne dziny a z krabice "vzpominky na mladi" vytahnul retez na krk s 10 cm pentagramem. Zrovna kdyz jsem sel do garaze, nekdo zazvonil. Tak jsem otevrel branu a tam jehoviste. Uz kdyz mne spatrili, krapet to v nich cuklo (mam dva metry vysky a metrak zive vahy, na sobe tenhle ohoz a jeste tmave bryle), ale k jejich cti musim rict, ze se alespon pokusili zacit s tim svym kolovratkem. Asi po pate vete jsem je prerusil a zacal tichym mrazivym hlasem neco na tema "vas Buh neexistuje. Skutecnym vladcem sveta je Satan a sestyho dne sestyho mesice roku Adonaie se vrati na svet, aby usednul na svuj trun". Stali tam v naprostem soku, neschopni slova. Tak jsem proti nim pozvednul ten pentagram a zacal pronaset nahodny slabiky, aby to znelo jak nejaka motlidba nebo zaklinani. Dovolim si tvrdit, ze Usain Bolt je proti nim obycejnej bridil a ze svetovy rekord v behu na 100m (konec ulice) tenkrat padl zcela urcite...

Od te doby (a je to uz skoro 10 let) se u mne jehoviste neukazali, i kdyz od sousedu vim, ze u nich otravuji minimalne jednou za rok. Takze jsem si skoro jist, ze maji nejakou databazi, koho se nevyplaci poctit navstevou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 46, 47, 48 ... 77, 78, 79  Další
Strana 47 z 79

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.20 sekund