Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nehoda mladíka na D1
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Myslíte si, že zásah PČR proti nezletilému "řidiči" na D1 byl neadekvátní?
Ano
32%
 32%  [ 31 ]
Ne
67%
 67%  [ 64 ]
Celkem hlasů : 95

Autor Zpráva
monterjirka



Založen: Jun 14, 2003
Příspěvky: 2795
Bydliště: Blížejov

PříspěvekZaslal: út březen 26 2013, 12:21    Předmět: Citovat

Celá činnost dopravní policie je taková "hóóódně podivná loterie".
ANO, ukradl auto a ujížděl. Ujížděl rychle, mohl někoho ohrozit.

Ale každý pátek odpoledne se řítí skupiny polských šílenců od hraničního přechodu Folmava po silnici 1/26 na Plzeň, pak na D5 a dál domů do Polska, v neděli večer a v noci na pondělí se děje něco podobného opačným směrem!
Za pár dní to bude rok, co způsobili na Domažlicku tragickou nehodu. Od té doby vznikly nějaké menší nehody, pravidelně jsou ohrožováni slušní řidiči "předjíždějícími polskými h*vady"!
Proč s tím policie nic nedělá? Proč pravidelně udělá "akci Kryšot" v polovině týdne? Aby náhodou nemusela řešit přestupky cizinců?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
piitr



Založen: Oct 19, 2007
Příspěvky: 1003

PříspěvekZaslal: út březen 26 2013, 13:21    Předmět: Citovat

Hmm, tak jsem se dneska dočetl, že policajti ten zátaras udělali z aut ostatních řidičů (proti tomu bych ani nic neměl, pokud nebylo k dispozici nic lepšího, což ale nedovedu posoudit), což jsem si tak nějak myslel, ale navíc tam psali, že ta auta byla plná lidí. Nikdo je prý neinformoval, co se děje a že by měli vystoupit. Tak jestli to bylo takhle, tak moc nechápu, proč má policie na autech napsáno: "Pomáhat a chránit." Já myslím, že autor tohohle nápadu by měl dostat doživotí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
rezis



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 5232

PříspěvekZaslal: út březen 26 2013, 17:46    Předmět: Citovat

Taky mi přijde často "Buzerovat a kasírovat" trefnější. A opravdu už nemám žádné iluze. (z reality ne z doslechu)
_________________
Internet - metla lidstva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7925
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: út březen 26 2013, 22:09    Předmět: Citovat

Asi jsi četl tohle. http://zpravy.idnes.cz/svedectvi-karla-kanky-o-zasahu-policie-na-dalnici-d1-f8t-/krimi.aspx?c=A130319_175858_krimi_cen
Hele je to dost těžký. Policajti ho mohli sestřelit samopalem, nebo mu auto vychýlit pit manévrem http://youtu.be/c0IXTfWdFmk Ale pak by měli jeho smrt přímo na svědomí. Policajti se rozhodli, že dají mladíkovi poslední šanci. Kdyby mladík chtěl, mohl před kolonou zastavit. Nikdo ho nenutil napálit do stojícího vozidla. Každej 17 letej mladík ví, že policajti mu neublíží a dají mu možná tak pokutu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
p32



Založen: Jan 13, 2007
Příspěvky: 15560
Bydliště: Olomouc

PříspěvekZaslal: út březen 26 2013, 22:16    Předmět: Citovat

A kdo ho nutil, aby do toho auta vrazil ? Mohl přece kdykoliv zastavit. To byl jednoznačně pouze jeho problém. To, že policajti neuměli nebo nechtěli pomoct tomu řidiči, to je jiný problém a dost velký.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezis



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 5232

PříspěvekZaslal: út březen 26 2013, 22:41    Předmět: Citovat

Ono já to bral obecně. Je to pár let zpátky co tady u nás na vesnici naháněli kluka bez řidičáku s majákama po polní cestě na pincku až se vysekal. Zcela jistě byl velmi nebezpečný a policie si mohla připsat hrdinský zásah.
A možná právě proto mi to nahánět někoho po dálnici přijde naprosto stejně ulítlé - je to tlačení toho člověka do extrému a v tem moment si nevědomí jinou možnost než útěk - ujetí. Přeci mohli zablokovat sjezdy, počkat si v klidu a ten kluk by netlačil na pilu. Argumentovat tím, že mohl někomu ublížit a pak postavit z nevinných zátaras... Navíc jestli jel 200km/h a koukal do zrcátek tak než přišel na to, že ta kolona před ním stojí a není v pohybu už bylo asi dost pozdě. Ono se to v té rychlosti vše přibližuje a děje velmi rychle a brzdy brzdí mnohem hůře než by člověk chtěl.
Ale stalo se. Mě spíše dostává ta jejich prevence. Kua za tabulí obce jsou vaření pečení s radarem. Ale v centru kde je to potřeba je vidět nejde. Když mi vykradli auto tak mi pouze oznámili, že ta ulice vedle je horší a vesele si dále nasazovali botičky a dokonce mají vymáklou hranici křižovatky a vesele rozdávají bločky za její překročení. Krádež auta od kolegy - prý kdyby to věděl neztrácel čas. Nedávno jsem řešil nějaké podvody chcete vědět výsledek?
Pořádek musí být, ale to co se děje se mi nelíbí. A dokud se budou chovat jako se chovají tak si jich nikdo vážit nebude.

_________________
Internet - metla lidstva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
piitr



Založen: Oct 19, 2007
Příspěvky: 1003

PříspěvekZaslal: st březen 27 2013, 8:05    Předmět: Citovat

Hydrawerk napsal(a):
Asi jsi četl tohle. http://zpravy.idnes.cz/svedectvi-karla-kanky-o-zasahu-policie-na-dalnici-d1-f8t-/krimi.aspx?c=A130319_175858_krimi_cen
Hele je to dost těžký. Policajti ho mohli sestřelit samopalem, nebo mu auto vychýlit pit manévrem http://youtu.be/c0IXTfWdFmk Ale pak by měli jeho smrt přímo na svědomí. Policajti se rozhodli, že dají mladíkovi poslední šanci. Kdyby mladík chtěl, mohl před kolonou zastavit. Nikdo ho nenutil napálit do stojícího vozidla. Každej 17 letej mladík ví, že policajti mu neublíží a dají mu možná tak pokutu.
Mně nejde o toho mladíka. S tím souhlasím, že ho zastavili. I se smířím s tím, že ta hradba byla z cizích aut. Ale do Prčic - snad v nich neměli být lidi! Já vidím tak asi dvě možnosti:
1) Ten mladík byl nebezpečný. Pak tam ty lidi nechat snad nikdo nemůže.
2) Ten mladík nebyl nebezpečný. Pak ho měli nechat být.
Použitá možnost "vydírat smrtí nevinných rukojmí" mi nějak nezapadá nikam. A většinou to dělají kriminálníci, ne policie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
procesor



Založen: Oct 02, 2009
Příspěvky: 5286
Bydliště: PO

PříspěvekZaslal: st březen 27 2013, 9:23    Předmět: Citovat

Jedni aj druhí sú veľmi blízko(delí ich virtuálna hranica pokrúteného zákona).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mtrencin



Založen: Mar 29, 2012
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: pá březen 29 2013, 12:52    Předmět: Citovat

Otázka je podsúvajúca
chudáčik nezletily řidič!
Bol to ridič ktorý vladol minimalne 150koňmi
Plne súhlasím so zákrokom českej polície. Rozmýšlali tí čo dali že nesúhlasia ako by to dopadlo kedy išiel s takou rýchlosťou po Prahe?
A keby sundal niekoho im blízkeho?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydrawerk



Založen: Dec 13, 2011
Příspěvky: 7925
Bydliště: Earth

PříspěvekZaslal: pá březen 29 2013, 15:19    Předmět: Citovat

Víš co, jsou určité názory, že když mladíka zrovna nehonili policajti, tak jezdil celkem normálně. Ale nebyl jsem tam.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mtrencin



Založen: Mar 29, 2012
Příspěvky: 128

PříspěvekZaslal: pá březen 29 2013, 16:35    Předmět: Citovat

Mám viacero kanarátov psychiatrov a u ľudí čo trávia veľa času za počítačom hraním hier sa stiera rozdieľ realita a hra.
Asi tak že nabúram v hre do betonového múru v 200km a začnem novú v skutočnosti to tak nie je
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rezis



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 5232

PříspěvekZaslal: po duben 01 2013, 10:59    Předmět: Citovat

mtrencin napsal(a):

Plne súhlasím so zákrokom českej polície. Rozmýšlali tí čo dali že nesúhlasia ako by to dopadlo kedy išiel s takou rýchlosťou po Prahe?

Nejel po Praze, ale po dálnici - to je poněkud rozdíl. A nepřidal mi z těch záběrů které byly na Nově nijak nebezpečný. Auto se mu uhýbalo z levého pruhu což je naprosto normální.
Souhlasil bys se zákrokem kdybys byl mezi těma do kterých to napálil?

_________________
Internet - metla lidstva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ok1hga



Založen: Nov 28, 2006
Příspěvky: 12099
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: so duben 20 2013, 14:19    Předmět: Citovat

Mladík, který zemřel na dálnici po honičce s policií, řídil střízlivý
sjetej sice nebyl, ale moc chytrej taky né . . .
jinak by mu došlo, jak to všecko může skončit . . .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 32057
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: so duben 20 2013, 14:44    Předmět: Citovat

Přesněji řečeno - BYL VYGUMOVANEJ JAK FETKA. On si ani nedokázal představit co za letící balvan ta fotříkovo audina o váze minimálně půldruhý tuny ve dvoustovce znamená... Na podobný mozky měl jeden z mých dávných vyučujících těžce trefný označení - říkal jim Balvan Balvanovič Šutrák... Stalo se mu jedině to, co mu patřilo - a škoda že to PaChové dokonale zvoslili a nedokázali to zařídit bez dalších obětí na zdraví nevinnejch!!!
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TAKJAN



Založen: Nov 17, 2011
Příspěvky: 6570
Bydliště: U Litomyšle.

PříspěvekZaslal: pá květen 03 2013, 20:20    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.21 sekund