Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vtipy, vtipné články a odkazy XII
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 67, 68, 69  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 32047
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: út prosinec 05 2023, 20:43    Předmět: Citovat

No asi tam nějaká novinka musela bejt - že by se celou dobu nikdo neozval a najednou tolik postiženejch, to nezní moc pravděpodobně. Mám dva potomky na vejšce - a s čím jsou schopný školy vůči študentům přijít mám i vlastní osobní zkušenost. A když ti přijde brečící 21letá dcera s tím, že jí někdo z děkanátu opakovaně tvrdí, že něco nesplnila, i když ona má v ruce důkazy o odeslání požadovanýho a ta dotyčná persóna ji odmítá nechat domluvit, když se snaží upozornit na možnost "pádu" mailu do spamový schránky, nebo když stejná osoba tvrdí, že oni něco určitě posílali, v dceřině mailový schránce ale nic od nich není a právě ani ve spamu - ale pro tu osobu z děkanátu VŠ to není argument, tvrdí, že asi dcera dodala špatnou adresu a zase odmítá veškerý argumenty - co uděláš? Mně nezbylo nic jinýho, než zavolat tý osobě sám a zeptat se jí právě na ten postup - jestli ona hledala dceřin mail opravdu svědomitě i ve spamu a jaký je její vysvětlení faktu, že jiný maily z děkanátu fakulty dceři do mailový schránky normálně došly, ale ten o kterej konkrétně šlo a kterej byl pro dceru dost existenčně důležitej (a kterej měla osobně posílat ta dotyčná osoba!), tam najednou nedošel - a sdělit jí, že i když nejsem žádnej zastánce rodičovskýho dobejvání se na školní instituce za účelem vylepšit prospěch potomstva, tak že takovejhle přístup ve mně vzbuzuje dojem, že je potřeba navštívit dotyčnou školu osobně a požádat o osobní vysvětlení pana děkana nebo dokonce pana rektora, pokud to vysvětlení není schopná podat ona sama. Na druhý starně nastalo ticho zaražený jak skoba - a po asi 30 vteřinách hláška "Já to prošetřím, zavolejte mi příští týden" - na kterou jsem odpověděl, že já nebudu volat příští týden, ale ona dotyčná osoba mi zavolá výsledek nejpozději zítra, jinak já pozítří ráno osobně nastoupím s požadavkem vysvětlení od pana děkana. A najednou to šlo - protože už asi za hodinu měla dcera ten tolik hledanej mail ve svý schránce a vzápětí mně zvonil telefon, ve kterým se dotyčná osoba omlouvala, že na vině je IT oddělení, protože kvůli nim "některý z odeslaných mailů nemusel dojít na správnou adresu" ... Inkasovala ironický poděkování za rychlost ...

Co jinýho si mám po takový zkušenosti myslet? Že jsou lidi na vysokejch školách morální ideály a že tam nikde nelze najít lumpa nebo křiváka? Ano, byla taková doba, olemovaná rudým flórem, kdy se v království Českocourkovským nesmělo bez trestu ani říct, že nějakej veřejnej čunitel je vůl a veškerej personál vzdělávacích institucí byl nedotknutelnej, takže se proti jeho jednání nemohl nikdo, natož žák-student ani oprávněně ozvat - ale myslím že už jsme o nějakej ten kus dál, ne?

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
PotPalo



Založen: May 13, 2009
Příspěvky: 5033
Bydliště: BA-Petržalka :(

PříspěvekZaslal: út prosinec 05 2023, 20:58    Předmět: Citovat

Možno by im bolo dobré pripomenúť, že ten rám je aj tak k hovnu. Čo keramický nôž? Čo plastová pištoľ? Áno, dnes sa dá vyrobiť plast tak tvrdý a odolný, že je ako kov, pritom ho podobné rámy nedetekujú. Alebo gumipuška na šutre. A šikovný zabiják by vedel podrezať človeka aj hárkom papiera A4, nemusí nič nosiť dnu. Pako
_________________
Silou vybrať peniaze od ľudí a následne za ne spraviť niečo proti ľuďom, s čím nesúhlasia, to je civilizácia?! Tento systém je chorý a vedie do záhuby.
Ideológie developerov niesu kompatibilné so šťastným životom.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 34035
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út prosinec 05 2023, 21:11    Předmět: Citovat

V skole to nie je kvoli nozom ale kvoli technickym zariadeniam umoznujucim podvadzat na skuske.

Keby to nebola zbytocna skola, tak sa tam vyucuju predmety, pri ktorych nie je mozne na skuske podvadzat. Napr. matematicka analyza. Tam si mozes tak akurat na tahak napisat nejake vzorce. A tie sme dostali vytlacene na papieri spolu so zadanim Very Happy

Inak posielat dolezite veci mailom, to je tiez "super". Mail moze dojst kludne na druhy den a v dnesnej dobe googlu a microsoftu aj nikdy. Osobne som videl v logoch, ze server googlu mail prijal a adresat ho v schranke nemal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DukeNuke



Založen: Apr 02, 2018
Příspěvky: 943

PříspěvekZaslal: út prosinec 05 2023, 22:22    Předmět: Citovat

@ekkar: to tě obdivuju, tohle já bych nikdy neudělal. Dcera taky studuje, k tomu ještě svišť a je to jen její věc, jak to zvládá. Rozhodla se sama. Než jí bylo 18, dostala a dověděla se vše, co potřebovala. Dále je to na ní.
BTW když jsem dodělával vejšku, stalo se mi něco podobného - sice jsem vyplnil na intranetu, co jsem měl, ale prošlo to jen napůl. Takže jsem měl přístup do systému, ale vyučující mě neměli v záznamu. Na studijním mi nabídli rok pauzu - to jsem nechtěl, rok pauza by taky mohla znamenat, že už to nedodělám. Tak jsem šel osobně za děkanem, pokecali jsme a bylo. Můj tehdy cca 70-ti letý otec by za mě určitě orodovat nešel.
A jen tak mimochodem - dcera ti nikdy nezalhala? To asi ne.
@potpalo - plastový nůž a zbraň sice nepípají na rámu, ale nahmatají se při prohlídce. Zkušený BeK sice "pádlo" používá, ale zároveň i ruku. Pod rentgenem lze plastový nůž, či pistoli rozpoznat zcela bezpečně.
@rnbw: mail je normální forma komunikace - stejně jako dopis. A poslat doporučeně českou poštou je asi stejně spolehlivé, jako mail. Kdo chce mít jistotu, posílá mail s doručenkou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 32047
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st prosinec 06 2023, 3:12    Předmět: Citovat

DukeNuke napsal(a):
@ekkar: to tě obdivuju, tohle já bych nikdy neudělal.
...
A jen tak mimochodem - dcera ti nikdy nezalhala? To asi ne.
....
Samozřejmě že se stalo, že zkoušela zalhat - v případě, že jí hrozilo něco nepříjemnýho. V tomhle případě se ale jednalo o potvrzení nástupu do dalšího ročníku školy - po absolvovaným ročníku měla podle webu školy potvrdit mailem svoji další účast na studiu v dalším semestru. To udělala, mail byl v odeslanejch a protože ho po poučení, že se tak musejí posílat všecky ouřední maily, posílala s doručenkou (s požadavkem poslat potvrzení o přečtení adresátem), byla tam i ta doručenka. Jenže podle webu měla na tenhle mail dostat z děkanátu odeslanej další potvrzující mail s určením termínu, kdy se má skutečně fyzicky dostavit do školy k písemný registraci a vytvoření rozvrhu přednášek na další semestr - a ten před mou intervencí nedostala, i když se osoba z děkanátu vehementně snažila tvrdit opak. A nepřišel jí ani zamítací mail, až po zhruba měsíci po termínu, kdy měla ten potvrzující mail dostat jí z děkanátu právě ta dotyčná osoba poslala mail, oznamující vyloučení z dalšího studia pro nesplnění podmínek pro další studium - prostě jako odůvodnění neposlání odpovědi jí zapřeli podle mailovýho serveru prokazatelně doručenej její mail, kterým potvrzovala další účast na studiu. Jenomže v mezidobí mezi těma mailama dcera posílala na školní server další maily, protože komunikovala i s jednotlivýma vyučujícíma a konzultovala s nima další věci - takže na server školy šly a byly prokazatelně doručený DALŠÍ JEJÍ MAILY - takže by bylo kurewsky divný, že by maily profákům došly - a mail na děkanát ne. Bylo to v době lockdownu, kdy se komunikovalo převážně elektronicky a to skoro denně. Prostě pravdivost tvrzení tý dotyčný byrokratický osoby byla pravděpodobná asi tak jako dlouhodobá existence nechráněný sněhový vločky v pekle. I proto jsem do toho šel a holce jsem uvěřil, protože jsem si nejdřív naprosto rezolutně od ní vyžádal ukázat veškerou mailovou komunikaci nejen s děkanátem - nemysli si, že jsem rodič naprosto nekriticky věřící každýmu slovu svýho potomka. Ale tady byly skutečnosti naprosto jasný. Adresy mailu dcery i děkanátu byly identický jako u ostatní předcházející komunikace proběhnutý během celýho předchozího studia - tam žádná chyba nenastala. A najednou některý maily na ten samej konkrétní server projdou a jiný ne? Když na ty prošlý následovaly i doručený odpovědi? To by musela bejt kurewsky selektivní chyba v programech ... Vysvětlení je jednoduchý - byla to prostě chyba jednoho konkrétního jedince, kterej ji odmítal uznat, zakrejval ji nejrůznějšíma výmluvama a k jejímu uznání a nápravě ho musela doslova dokopat hrozba vyvození osobních důsledků prostřednictvím nadřízenýho.
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 32047
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st prosinec 06 2023, 3:32    Předmět: Citovat

PotPalo napsal(a):
Možno by im bolo dobré pripomenúť, že ten rám je aj tak k hovnu. Čo keramický nôž? Čo plastová pištoľ? Áno, dnes sa dá vyrobiť plast tak tvrdý a odolný, že je ako kov, pritom ho podobné rámy nedetekujú. Alebo gumipuška na šutre. A šikovný zabiják by vedel podrezať človeka aj hárkom papiera A4, nemusí nič nosiť dnu. Pako
Na Zemědělský univerzitě budou těžko instalovat detekční rámy kvůli teroristům - už několikrát padlo, že to je kvůli zamezení pronášení technickejch pomůcek umožňujících podvody při eleltronickým skládání zkoušek. Pro takovej účel ale není potřeba nastavovat citlivost zařízení na tak malý gramáže, jako mají kovový součástky prádla, případně lze činnost a používání takovejch technickejch pomůcek znesnadnit, omezit až znemožnit jinýma technickýma opatřeníma - například odstíněním zkušebních zařízení, odstíněním celý místnosti, kde zkoušení probíhá - a zaplněním celýho zkušebního prostoru rušicím elektromagnetickým signálem, kterej prostě eliminuje možnost nějakejch neviditelně nošenejch a tudíž prakticky nutně bezdrátovejch technickejch pomůcek - anebo opačně, umístěním kolem těch zkušebních počítačů detektorů vyzařování takovejch pomůcek a postihem takovejch zkoušenejch, u kterejch těma detektorama bude zjištěnej jakejkoliv další elektromagnetickej provoz "navíc" mimo běžný životní projevy. To všecko jde udělat a nebude to narušovat osobní důstojnost nikoho - ani zkoušejícíh, ani dozoru, ani zkoušenejch. Jenomže to by někdo musel PŘEMEJŠLET nad celou problematikou. Protože takový rušící nebo detekční zařízení by například mohlo kolidovat s určitýma technickýma zařízeníma, implantovanýma do těla ze zdravotních důvodů - srdeční stimulátory čili peacemakery nebo třeba naslouchátka a kochleární implantáty u sluchově postiženejch - a daná inštytuce by se musela vypořádat i s touhle problematikou - jak těmhle lidem neuškodit. Jenomže nad tím vším je potřeba se ZAMYSLET a jak známo, ouředníky přemejšlení bolí ...

P.S. Školenej zabiják nepotřebuje nikoho podřezávat hárkom bumági formátu A4, školenýmu zabijákovi stačej na zabití nejenom jednoho jedince pouhý holý ruce.

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hill
Administrátor


Založen: Sep 10, 2004
Příspěvky: 19578
Bydliště: Jičín, Český ráj

PříspěvekZaslal: st prosinec 06 2023, 5:56    Předmět: Citovat

S datovou schránkou ve firmách je to podobně: k čemu je schránka a placený datový trezor, když se zpožděním dvou let musím hledat, komu byly ty zprávy přeposlané? Kvůli takovým jsem ještě prdůch, protože ke mně chodí všechno, co nějak souvisí s nemovitostmi (v tomto případě to bylo z katastru a původně to nepatřilo ke mně). Žaba, která tehdy vybírala datovou schránku, šla "za lepším" (plynně 4 řeči slovem i písmem, to dává šanci), takže do jejího počítače šel nový SSD, původní HD se přeformátoval, jak požaduje interní předpis o GéPRDu, mezitím tu byli dva technici, kteří utekli ještě ve zkušební lhůtě, a jejich data včetně mailových schránek dopadla stejně (jeden si myslel, že bude jen sedět v kanceláři, druhý pokládal čipačky, kdysi tedy píchačky, ale už na čip, za omezování svobody) čili, jestli se nikdo nepřizná, že ty výzvy dostal, nezjistíme to.
Náhodou jsem při inventuře majetku na ty nesrovnalosti v katastru přišel, tak jsem si nechal vytahat z datového trezoru vše od stejné datové schránky za poslední dva roky - a mimo dva dopisy, které mám, a jen oznamují digitalizaci map, jich tam bylo ještě šest s celkem 17 požadavky na vyjádření, které ke mně nikdy nikdo nepřeposlal. Protože jde o majetek, tak to šlo asi na finanční. Ale nikdo "nic nedostal a o ničem neví".
Zrovna to řeším, naštěstí ještě neutekla tříletá lhůta, stihne se to.

Tím chci říci, že i pouhé stárnutí a vůbec odchody personálu včetně více nebo méně úspěšných pokusů o jeho omlazení vede k tomu, že se prostřě nějaká ta korespondence ztratí, i když některá by neměla.
I proto jsem poštou posílal už první rekomando notáři do Brna na doručenku alespoň v SMS...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 32047
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st prosinec 06 2023, 10:23    Předmět: Citovat

V případě naší mladý se nejednalo o žádnej odchod do důchodu nebo výpověď ze zaměstnání, ale o jednoduše definovatelnej a pojmenovatelnej šlendryján jednotlivce. I když kdybych svoji hrozbu musel dotáhnout až do varovně slibovanýho konce = k děkanovi nebo dokonce k rektorovi, asi by to k nějaký tý výpovědi nakonec směřovalo.

Ale vrátím se ke kauze Česká Zemědělská Univerzita a nucený svlíkání študentek z prádla kvůli milostivýmu propuštění do zkušební místnosti - už jsou na světě další vyjádření včetně názoru advokátky a ani jedno nevyhlíží pro tu dotyčnou "junyvérzyty" nijak příznivě:
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/testovaci-centrum-czu-pef-podprsenky-kostice-kontroly-bezpecnostni-ramy-experti_2312051243_har
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/testovaci-centrum-pef-czu-podprsenky-kontroly-eticky-kodex_2312041836_har

Takže pokud se někdo rozhodne podniknout proti ČZÚ právní kroky, docela dost pravděpodobně to někoho flek stát bude ...

_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
DukeNuke



Založen: Apr 02, 2018
Příspěvky: 943

PříspěvekZaslal: st prosinec 06 2023, 11:03    Předmět: Citovat

@ekkar: technické odstínění ti nepomůže. Kdysi jsem měl i já malý foťák velikosti flashky - stačí nafotit obrazovky a je hotovo.
A děje se tak i bez foťáku - kdysi se jeden známý rozhodl testovat teoretické znalosti zaměstnanců. Rychlotest, 15 otázek, na 5 minut. Aby co nejvíc omezil únik, otestoval vždy dvě směny při střídání, pak další dvě směny. A i přesto, že na výsledcích měly být závislé prémie pro směnu, vždy ty směny, které byly otestovány jako druhé, měly výrazně lepší výsledky. Prostě si to mezi sebou řekli.
Vzhledem k tomu, že poctivý student neexistuje, nezbývá, než se bránit. Rám a kamery je možnost.
BTW při mých studiích se mi stalo, že jsem ze sdělovací techniky napsal test na plný počet. Okamžitě jsem byl v podezření, že jsem se nějak dostal k otázkám. Během zkoušky ale vyšlo najevo, že jsem bývalej sdělovák, takže zkouška proběhla v přáteském rozhovoru a A mi zůstalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DukeNuke



Založen: Apr 02, 2018
Příspěvky: 943

PříspěvekZaslal: st prosinec 06 2023, 11:08    Předmět: Citovat

ad ty články - oba články trvají na tom, že obsluha rámu požadovala svléknutí podprsenek. Toto ale už mluvčí ČZU jednoznačně vyloučila.
A za další - každý student, kterému by rám a kamery vadily, má možnost alternativního přezkoušení.
Takže novináři z rozhlasu objevují senzaci, která neexistuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 32047
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: st prosinec 06 2023, 11:20    Předmět: Citovat

Tisková mluvka může verbálně i rektálně vylučovat co chce, třeba ztužený Maggi v kostečkách, případně i lhát jako když Rudý Právo tiskne, na faktech nic nezmění - na místě s vysokou pravděpodobností nebyla a protože je zaměstnankyní kritizovaný ynštytuce, musí chcačky nechcačky držet hubu a krok, respektive přesnějc řečeno pět árii toho, koho skývu žvejká. Pravda je tam někde venku, agente Máldre. NĚKDO dost frapantně pochybil a fčíl se bude muset mudrovat nad tím, kdo - a kdo si to tím pádem i odskáče.
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomasjedno



Založen: Oct 11, 2008
Příspěvky: 6111
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

PříspěvekZaslal: st prosinec 06 2023, 11:29    Předmět: Citovat

To čumím, jakou bouři ve sklenici vody dokáže vyvolat szprajc podporowy dla kozactwa powadlego (ten polský překlad mám od jedné absolventky hnojárny Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DukeNuke



Založen: Apr 02, 2018
Příspěvky: 943

PříspěvekZaslal: st prosinec 06 2023, 11:37    Předmět: Citovat

Jasně. Zatímco nezávislí novináři vylučují pouze pravdu a nic než pravdu. Tomu snad ani ty nevěříš.
Dnes by měla zasedat etická komise jůniversity, tak uvidíme, jaký bude výsledek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jasnap



Založen: Apr 03, 2023
Příspěvky: 38
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: st prosinec 06 2023, 11:44    Předmět: Citovat

Nevím co řešíte, nenosit podprdu je zdravé a hezké (u studentek) Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
gilhad



Založen: Jun 30, 2019
Příspěvky: 41

PříspěvekZaslal: st prosinec 06 2023, 12:03    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 67, 68, 69  Další
Strana 37 z 69

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.37 sekund