Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pračka Crosley C650 SXT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Bílá technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
jerab



Založen: Jan 12, 2011
Příspěvky: 242
Bydliště: Frýdek-Místek

PříspěvekZaslal: so červenec 06 2013, 18:55    Předmět: Citovat

Veškerá elektronika je rozebraná z funkční pračky včetně připojených konektorů.Pokud by byl zájem,můj email: Standa2589@seznam.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3500
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: so červenec 06 2013, 18:59    Předmět: Citovat

Dnes som bol za tym prackarom este raz,povedal mi ,aby si skusil zohnat schemu alebo program u tejto firmy Crosley v cechach /RASL a SYN/ Oni mali zastupenie pre ČS.Cav
Ty to urcite nepremaras,musis mat otocny prepinac aj v spravnych polohach co asi tazko zistis.Ja nemam cas ten Eton program rozobrat,aby sa porovnal s schemov.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: so červenec 06 2013, 19:11    Předmět: Citovat

Děkuju ano Rasl a syn měl zastoupení,ale firma zdechla- ano od něho mám i ten manuál ale nekomletní- já bych potřeboval, kdyby ten pán měl kompletní servisní manuál na tu Crosley C650 SXT a ještě manuál na Philco WMN652- tam je ta náhrada ten programátor Crouzet
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3500
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: ne červenec 07 2013, 6:04    Předmět: Citovat

On mi tvrdil, ze schemy boli len zapojenia pracky.Programov nie su k zohnaniu,nikto ich vraj neopravoval,tak neviem.Zober asi to co ti ponuka jerab.Cav
Ja mam problemy vo vinici s chorobou ,tam som pres....uz vela casu.a chorobu som este trochu nasiel,Takze idem asi opat prebehnut kde treba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: čt srpen 01 2013, 12:00    Předmět: Citovat

Tak jsem konečně sehnal ten správný programátor nový z Itálie, stál mě přes třitísíce,

A zase mám problém asi jsem přehodil dráty a už je to jakousi dobu- šak ho zapojím a pračka neodstřeďuje a nebere aviváž- na drátech co byly čísla tak jsou smazané.
Co by jste mě prosím poradili je možné s toho schématu co jsem tady uvedl již dřív zjistit který drát je zodpovědný za odstředování a napoštění vody napouštěcí ventil je třícestný, takže každý je zapojen zvlášť 1-předpírka 2- hlavní praní a 3. aviváž.

Nebo pokud by jste někdo měli na tuto pračku celou kabeláž tak koupím.
Záleží mě na té pračce.

Já jsem blbec asi přehodil dráty

Děkuji Radovan Cry Cry Cry Cry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: čt srpen 01 2013, 12:00    Předmět: Citovat

Tak jsem konečně sehnal ten správný programátor nový z Itálie, stál mě přes třitísíce,

A zase mám problém asi jsem přehodil dráty a už je to jakousi dobu- šak ho zapojím a pračka neodstřeďuje a nebere aviváž- na drátech co byly čísla tak jsou smazané.
Co by jste mě prosím poradili je možné s toho schématu co jsem tady uvedl již dřív zjistit který drát je zodpovědný za odstředování a napoštění vody napouštěcí ventil je třícestný, takže každý je zapojen zvlášť 1-předpírka 2- hlavní praní a 3. aviváž.

Nebo pokud by jste někdo měli na tuto pračku celou kabeláž tak koupím.
Záleží mě na té pračce.

Já jsem blbec asi přehodil dráty

Děkuji Radovan Cry Cry Cry Cry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3500
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: čt srpen 01 2013, 13:49    Předmět: Citovat

Pockaj ,ked ti niekto napise presne kde kazdy kabel ma byt,nic nskusaj,lebo ho znicis,ako som ti uz raz napisal!Mas male skusenosti nato asi este.Ja ked som zapajal vise 100 prepojov na prvom satelite,tak som kazde prepojenie aj pat krat overil ci bude spravne pokial som ho spojil!Pri rozpajani drotov z progr.ci inej suc.si musis napisat presne farbu,pripadne ci ide zo zvazku sam alebo su s nim viacere droty,kolko ich je,akej farby,cislovat vsetky od 1-xxx.Nie aby si mal dve jednotky,dve ........Druhe kable ti nepomozu,pokial nebude na nich presne zrozumitelne napisane aby si tomu rozumel kde idu!Je to zdlhavejsi postup.Ten tvoj problem by sa mal lachko dat vylustil.Lenze ty uz asi ani nevies co si dal spravne.Neber to odomna ako posmech dobre,a druhy krat znac,znac,a znac si.Ja som vedel ze to popleties ,musis kamo znacit,kreslit ,popisovat si veci aj dvojmo ,aby si to ne pos...!Cav.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: čt srpen 01 2013, 17:13    Předmět: Citovat

Ano to přiznávám mám malé zkušenosti, nebo nejspíž žádné- já nejsem elektrikář- já si vyměním tak čelní panel, měnil jsem i plášť, estetické věci- jako knoflíky atd, topné těleso, ale samozřejmě jsem si vždycky všechny dráty označil, kdybych je neoznačil tak jsem vedle- už ho nezapojím- ale jak mám řešit funkční věci tak to neumím, ano přiznávám, no a číst ve schématech neumím- ano přiznávám, u toho programce je změť drátů- když jsem odpojoval ten starý tak jsem se snažil ty dráty označit, ale někde jsem udělal chybu přiznávám blb.Cry Cry
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3500
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: čt srpen 01 2013, 17:39    Předmět: Citovat

Ono to oznacovanie jednej veci a druhej je veliky rozdiel.Aj ked sa to zda pri rozoberani ze je to jednoduche,netreba si to az tak znacit,pri skladani to uz take jednoduche nemusi byt.Treba si znacit aj napr.ciarkami je to dobra vec ,lebo to sa nezmaze.Ja ked nieco rozoberam tak si na cisty papier napisem o vyrobku vsetko co sa da,tiez postup rozoberania,kde co bolo,aj ked sa pri skladani tym neriadim,co keby som nieco nevedel.Niekedy sa stane ze uz niekto pred tebov neaku suc.nedal,alebo zle otocil,ci ...!Cav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: čt srpen 01 2013, 17:42    Předmět: Citovat

Děkuju Vám za odpověď- uvidím třeba někdo ještě něco poradí, děkuju a hezký večer všem, Radovan Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
procesor



Založen: Oct 02, 2009
Příspěvky: 5286
Bydliště: PO

PříspěvekZaslal: pá srpen 02 2013, 7:05    Předmět: Citovat

Premeraj ohmetrom či sú prepojene piny vo vnútri modulu (modro označené). Najmä B9(B10) na C9(C10).
Na schéme je to naznačené plnými čiarami. Čiarkované čiary sú kábliky s fastonmi.



Schema2.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Schema2.jpg
 Velikost:  290.82 kB
 Staženo:  169 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: so srpen 03 2013, 11:25    Předmět: Citovat

Já to neumím proměřit, takže mají být spojené dráty B9 s B10 ? a C9 a C10,
a teda který drát je zodpovědný za odstřeďování? myslím že černý a černých je tam taky hafo a na napoštěcí ventil třícestný tam snad tmavě modré a taky je jich tam hafo Sad Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: so srpen 03 2013, 11:26    Předmět: Citovat

Musím spíš počkat, kdyby někdo neměl celou tu kabeláž z pračky ale musí být schodná na Crosley C650SXT-samozřejmě píšu zaplatím to asi nikdo nebude mít, ale uvidím, dnes jsem byl u toho pána co to vyfotil a to je na jiný typ , to by ta kabeláž tam nešla Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
procesor



Založen: Oct 02, 2009
Příspěvky: 5286
Bydliště: PO

PříspěvekZaslal: so srpen 03 2013, 13:49    Předmět: Citovat

Piny B9,B10,C9,C10 je jeden uzol (vo vnútri sú navzájom prepojené). Ku týmto pinom musia byť pripojené TRI vodiče :
1- z C1 oranžový
2- z A3 čierny
3- z tlačitka (označil som ho X) asi tiež oranžový
Z pinov B9,B10,C9 a C10 by mal byť voľný iba jeden. Ak sú do niektorého fastonu zapojené dva vodiče potom bude voľných viac pinov.

Z C11 ide čierny na tlačidlo "odstreďovanie" a z druhej strany tlačidla pokračuje čierne na piny B4, D11 a k rozbehovému kondenzátoru.



Schema_uzolB9B10C9C10.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Schema_uzolB9B10C9C10.jpg
 Velikost:  282.93 kB
 Staženo:  134 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: ne srpen 04 2013, 13:57    Předmět: Citovat

Tahže jsem to znova procházel ty dráty a všechno to tu vypíšu-
Sekce A

A1-červený - vede na hladińák 21
A2- červený spojený dva dráty- jeden vede na sekci B11
A3- černý
A4- bílý spojené dva dráty - jeden vede na sekci D12
A5- fialový- ten je na 100% - kabel je označen
A7- bílý- ten je taktéž na 100% kabel je označen
A10- světle a tmavě modrý- dva dráty spojené- taktéž na 100% - kabel je označen
A12- světle modrý- ten je taktéž na 100%- kabel je označený

Nezapojené pozice v sekci A: A6, A8, A9, A11


Sekce B

B1- oranžový
B3- oranžový
B4- černý spojené dva dráty - jeden vede na sekci D11
B5- červený
B7- černý
B11- červený
B12- tmavě modrý spojené dva dráty

Nezapojené pozice v sekci B: B2, B6, B8, B9, B10


Sekce C

C1- dva dráty spojené- oranžový + černý - černý- spojený se sekcí
C9 a A3

C2- růžový
C3- bílý
C5- červený
C7- bílý- ten je na 100%- kabel je označen
C9- černý spojen s C1 a A3
C11- černý
C12 oranžový- dva dráty spojeny - jeden spojen s B1

Nezapojené pozice v sekci C: C4, C6, C10


Sekce D:

D1- bílý spojený s D2 a D9
D2- bílý spojen s D1
D4- bílý dva dráty- jeden je spojen s C3 a druhý vede k hladiňáku 12

D6- tmavě modrý dva dráty jeden je spojený s D7
D9- bílý spojený s D1
D11- černý dva dráty- jeden spojený s B4
D12- bílý spojený s A4

Nezapojené pozice v sekci D: D3, D5, D8, D10


Něco mám prostě nějaký drát sviňu mám prostě popřeházaný.
Pokud to mám měřit tak to se přizám to neumím.

prostě jak dojde programec na krok odstřeďování tak se buben jenom otáčí jako při vypouštění, ale neodstřeďuje-nezvýší se otáčky

a taky ty dráty co vedou k tomu elektromagnetickému ventilu- je třícestný- tak prostě mě nesepne ten třetí ventil, ale první- tak tam ty dráty jsou modré ty jsou taky asi přehozené
- taky to tak dělají, aby se ty označení těch kabelů smyly- nebo prostě zmizly.
Nové- nebo z jiné pračky to nezeženu- to by musel být ten stejný typ-
snad mě tu pane bože někdo s tím poradí.
Všem Vám mockrát děkuji
Radovan
Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Bílá technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.31 sekund