Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Pračka Crosley C650 SXT
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Bílá technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: čt červen 27 2013, 10:18    Předmět: Citovat

toto je nový programec


316_46.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  316_46.jpg
 Velikost:  99.63 kB
 Staženo:  73 krát


316_46.jpg
 Komentář:
Toto je nový programec
Typ Crouzet
75 Type 2000/2005/675 11610.2865/02

Stáhnout
 Soubor:  316_46.jpg
 Velikost:  99.63 kB
 Staženo:  56 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3500
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: čt červen 27 2013, 13:04    Předmět: Citovat

Napis tie cisla povodneho programu aj znacku ,ako si napisal pri novom progr.Zabudol si napisat nulu alebo osmicku pred 675-ku.
Pocuvaj,ak je znacka noveho prog. ta ista ,cislo podobne,rozmerovo to iste,tak ja by na tvojom mieste vymenil tie poskodene kontakty z neho,mali by pasovat,to si myslim iba! Dolezite ak to chces urobit,aby si to dokazal poskladat presne ako to bolo,ziaden omyl ,lebo....!Toto mas najlepsi,lacny sposob ako ju opravit co najskor a bez dalsich nakladov,stresov!Je to uz len na tebe, co urobis.Ja by uz davno urobil z dvoch jeden,lebo to vyzera ze su jedna znacka,podobne cislovanie,ale druhemu sa to tazko hodori.Cav
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
procesor



Založen: Oct 02, 2009
Příspěvky: 5286
Bydliště: PO

PříspěvekZaslal: čt červen 27 2013, 15:47    Předmět: Citovat

Takto akosi upravená schéma.
Zapojenie programátora je jednoznačné. A, ...D sú riadky, čísal sú stĺpce.
Periférie až na nejaké kontakty (rozpínacie ) sú jasné aj z legendy.
Prvý rozpínací kontakt(neoznačený) zľava bude tlačidlo 1/2 vody, druhý kontakt-tlačidlo blokuje odstreďovanie, tretí kontakt-tlačidlo bude asi stop/run.



Schema.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  Schema.jpg
 Velikost:  294.81 kB
 Staženo:  166 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3500
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: čt červen 27 2013, 22:48    Předmět: Citovat

procesor ja ti dakujem aj za Radovana za obr.aj vysvetlenie.Teraz je on na rade co chce robit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: čt červen 27 2013, 23:09    Předmět: Citovat

Děkuji Vám za to schéma.
Ten programec nesložím už a už jsem ho aj vyhodil, Musím tam zkusit dát ten nový, ale netroufám si na to
A tam z toho schéma se dá vyčíst něco asi ne, aspoň já tam nevyčtu nic zas tak sběhlý nejsu
Nevím jestli nemám ten nový programec vrátit- je tam ještě na něm pečeť. ale nechápu proč v servisním manuálu jsou napsané dva typy těch programátorů, ale asi na každý jiný ten programátor asi musí být i jiná kabeláž- nad tím jsem přemýšlel.
A nevíte teda někdo kde by se dalo sehnat to schéma na ten

CrouzetT75 Type 2000 2005/675 11610.2865/02 to je ten nový

ETON EC 4088.01 b 03/220-240-50Hz
2723 69007

já ho sice mám ještě jeden ale je taky špatný ten tam nechci dávat- taky jsem ho měl rozdělaný a zasekavá se prostě nepokračuje dál- ten tam taky nechci dávat
Pračku chcu zachovat to mám do sbírky- nemá žádný rez a vyměnil jsem i plášť je jak nová

Není někdo tady v blízkosti Vsetína, který by mě s tím poradil ?

Co teda potřebuji? k tomu abych mohl napojit ten nový programátor?

schéma starého a nového programátoru a potřeboval bych ty schémata


No nic tak Vám zatím všem děkuji za Vaše reakce a příspěvky a přeju Vám všem hezký večer
Radovan
Smile Smile Smile Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3500
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pá červen 28 2013, 7:45    Předmět: Citovat

Radovan,davam sem obrazok toho origosu ktory je trochu mnov upraveny do citatelnejsej podoby,dufam ze som sa nepomylil.
Ty teraz si skus podla toho ako bol zapojeny (co si si nakreslil pri odpajani)ten stary program najst(priradit)na ktore kontakty co pripojis z obrazku!
Pozor ale,zatial o tomto novom programe nevieme ci je 100% pouziteny ako nahrada ,lebo ho nemozeme porovnat bez schemy,takze by som ho ja na tvojom mieste radsej nezapojil.
Ja by som si poradil,ale ty si sam neporadis.
Ani cislo stareho progr.si nedal ako som ta ziadal.Daj sem obr.ako su oznacene na tom starom progr.vsetky vyvody ,na ktore vyvody bol aky drot pripojeny(farba,cislo)
Odchadzam do zahrady.



DSCN4325.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  DSCN4325.jpg
 Velikost:  159.32 kB
 Staženo:  115 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
procesor



Založen: Oct 02, 2009
Příspěvky: 5286
Bydliště: PO

PříspěvekZaslal: pá červen 28 2013, 8:37    Předmět: Citovat

Zapojiť ten nový bude pekná fuška Very Happy bez návodu.
Ten pôvodný mal aj prepoje medzi jednotlivými prepínačmi prepojené káblikmi, čo je v tej schéme naznačené čiarkovanými prepojmi. Spojité čiary sú prepoje vo vnútri.
Ten nový má už veľa prepojov urobené na tom plošnom spoji, preto je tam oveľa menej kontaktov.

Zrejme ten pôvodný programátor sa pripíjal pomocou piatich konektorov, ktorí sa podľa farby-poradie pripojili. Tento sa musí pripájať fastonmi.
V tom novšom to číslovanie riadkov a stĺpcov nemusí sedieť s pôvodným. Lepšie foto na plošný spoj s kontaktmi by mohlo pomôcť (to foto na začiatku je tiež mizerné).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3500
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pá červen 28 2013, 9:45    Předmět: Citovat

procesor, potvrdil si co som aj ja napisal.Na taketo veci ako on potrebuje vyriesit ,treba fakt cloveka co ma uz mnohe zapojenia za sebov!Keby bol dal sem co som mu kazal,ako boli tie povodne droty a kde pripojene dalo by sa mu viac poradit.Ze neake droty co su v tejto scheme su aj na plosaku to som nevedel.Treba si nakreslit na papier zapojenie celej pracky a podla toho ich zapojit aj na tento novy progr.chce to ale min opr.praciek.Z toho co napisal,a nedodal je tazke nico 100% poradit.Staci jeden omyl od neho a vsetko bolo zbytocne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: pá červen 28 2013, 10:50    Předmět: Citovat

Zdravím Vás všechny

no tam jak pán psal, že jsem nedal ani číslo toho starého programatora

ano já jsem psal číslo- napíšu ho znova je to

ETON EC 4088.01 b 116102723

Zkusím tu dát ještě znova ty fotky.

To mě tak napadlo to by možná chtělo vymontovat celou tu kabeláž co je v pračce a někomu z Vás to poslat i s tím starým programcem a i ten nový.

Myslíte si že by to šlo?



PICT0783.JPG
 Komentář:
Nový programátor

Stáhnout
 Soubor:  PICT0783.JPG
 Velikost:  125.27 kB
 Staženo:  53 krát


PICT0782.JPG
 Komentář:
Starý programátor

Stáhnout
 Soubor:  PICT0782.JPG
 Velikost:  91.26 kB
 Staženo:  54 krát


PICT0788.JPG
 Komentář:
Nový programátor

Stáhnout
 Soubor:  PICT0788.JPG
 Velikost:  102.05 kB
 Staženo:  58 krát


PICT0787.JPG
 Komentář:
starý programátor

Stáhnout
 Soubor:  PICT0787.JPG
 Velikost:  83.45 kB
 Staženo:  56 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tiktak1953



Založen: Oct 11, 2010
Příspěvky: 3500
Bydliště: SK

PříspěvekZaslal: pá červen 28 2013, 11:16    Předmět: Citovat

Z tohoto co si napisal ETON EC ..... som nevedel ze je to ten stary progr. Musis take veci riadne pisat co je co,nemozeme si domyslat.
Nemozes napisat co stale opakujem ,ktore droty aj aka farba kde boli na progr.pripojene,aj ci to co pisal procesor za niektore droty co su v tej scheme su zapojene aj na plosak.Asi sa takto tazko ku niecomu dopracujeme s tebou bez schemy stareho programu,Cav

Toto si napisal:
CrouzetT75 Type 2000 2005/675 11610.2865/02 to je ten nový

ETON EC 4088.01 b 03/220-240-50Hz
2723 69007
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: pá červen 28 2013, 11:32    Předmět: Citovat

No to sa asi ničeho nedopracujeme- my potřebujeme podrobné schéma obou programátorů jak nového Crouzet tak kompletní schéma toho programce starého ETON.
A nevím kde ty schéma seženem- ale někde musí být- na nějakých stránkách.
Jinak nevím- já mám víc těch servisních manuálů kompletních k pračkám- tam je do podrobna zobrazené schéma, ale prostě k této pračce mám pouze nekompletní servisní manuál.

No nic idu eště ty schámata na ty programce hledat někde na internetu- přece někde musí být Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
procesor



Založen: Oct 02, 2009
Příspěvky: 5286
Bydliště: PO

PříspěvekZaslal: pá červen 28 2013, 13:22    Předmět: Citovat

Tu ho nemajú
http://nahradni-dily.elektrometal.cz/nahradni-dil/programator-na-pracku-philco

?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radovan-kocour



Založen: Dec 02, 2009
Příspěvky: 317
Bydliště: Vsetín, Svornosti 1906

PříspěvekZaslal: pá červen 28 2013, 13:37    Předmět: Citovat

Děkuji Vám za snahu, ten programátor už nejde ani u nich sehnat mají ho tam v nabídce na dotaz- a psal jsem jim zda nemají schéma- napsali- že na tak starou pračku nemají dokumentaci.

tak jsem koupil tu náhradu

http://nahradni-dily.elektrometal.cz/nahradni-dil/programator-do-pracky-philco-wmn
taktéž jsem jim psal zda nemají od tohoto programátoru schéma a taky že nemají napsali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mina



Založen: Apr 22, 2013
Příspěvky: 74
Bydliště: ludeřov 54

PříspěvekZaslal: so červen 29 2013, 6:45    Předmět: Citovat

Čao,
servisní středisko je také DOMOTECH FULNEK p.Herian.
Zde jsem se vždy obešel.
Mina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
procesor



Založen: Oct 02, 2009
Příspěvky: 5286
Bydliště: PO

PříspěvekZaslal: so červen 29 2013, 11:08    Předmět: Citovat

Skontroluj a oprav ak je niekde chyba hoci modrou farbou.
Niekde ten obrázok bol s veľkým odrazom blesku a pod vodičmi motorčeka tiež nevidno. A tiež dúfam, že plošný spoj je jednostranný?!

Rad D potrebuje iba 3 kontakty. Jeden k ventilu E/F a dva ku rozbehovému kondenzátoru.

Daj nápisy troch voliteľných tlačidiel na prednom panely.
Predpokladám, že jedno je "polovičná náplň", druhé "bez odstreďovania", a tretie "prerušenie prania"??? asi.



t_pict0783_x.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  t_pict0783_x.jpg
 Velikost:  260.92 kB
 Staženo:  52 krát



Naposledy upravil procesor dne so červen 29 2013, 18:30, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Bílá technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.19 sekund