Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Peugeot Boxer dil do motoru ventilatoru na chladici......

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Auto - Moto technika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3327
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so červen 14 2014, 8:24    Předmět: Peugeot Boxer dil do motoru ventilatoru na chladici...... Citovat

Na aute starem vice jak 10 let nefunguje ventilator na chladici. Uz nefunguje nekolik let. Problem nastava v horkych dnech. A kazdy rok touhle dobou jsem rikal majiteli auta ze se s tim melo neco delat. Jsem soferem toho auta. Moc s tim autem nenajezdi a horka byvaji tak 2-3 mesice v roce. Uz jsem se nemohl na to divat a jezdit,rozhodl se to opravit. Ventilator jsem vytahl ven a pri protaceni vrtuli byl citit odpor. Vrtule se mi nepovedla sundat. je tam neco jako podlozka kde jsou tri diry, bude potreba spesl pripravek. Tak jsem to vzal z druhe ztrany. Po odkrytovani jsem zustal zdesen. Rez kam se podivas. Vzpery jsem vytahl i s magnety. Vse rezave jsem se snazil ocistit. Jenze mam problem, viz obrazek. Tyto vzpery jsou ctyri a zajistuji ze ctyri magnety po vnitrnim obvodu tela ventilatoru drzi jak prilepene. Tri vzpery jsou zrezle natolik ze neplni svoji funkci a mahnety se lepi na rotor. To byl take ten problem proc ventilator drhne a neotaci se. Uhliky i lamely jsou jak nove a vynuti neni nikde spalene a nesmrdi. Tak si myslim ze kdyz bych nekde sehnal tri vzpery, ventilator by mohl fungovat
Prosim nemate nekdo tyto vzpery, ideal 4 kousky nebo nevite kde se to da koupit. Kdyz by se nekomu valel komplet ventos tak o ten bych mel zajem. V aute jsou na chladici dva. Dekuji za pomoc.



vzpera pohled 1.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  vzpera pohled 1.jpg
 Velikost:  288.84 kB
 Staženo:  78 krát


pohled 2.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  pohled 2.jpg
 Velikost:  291.55 kB
 Staženo:  65 krát


pohled3.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  pohled3.jpg
 Velikost:  278.34 kB
 Staženo:  61 krát


pohled 4.jpg
 Komentář:

Stáhnout
 Soubor:  pohled 4.jpg
 Velikost:  266.69 kB
 Staženo:  66 krát

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
StandaT



Založen: Jan 19, 2005
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: so červen 14 2014, 13:04    Předmět: Citovat

A co koupit ventilátor z vrakáče za 300 ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3327
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so červen 14 2014, 14:02    Předmět: Citovat

No me taktez napadlo. Doted jsem si myslel ze ten ventos, typ, je pouze u nakladaku one znacky. A vrakace na dodavky, tech asi moc nebude a jestli je v Brne ci blizkem okoli, to jsem zatim nezjistil. Mozna se montoval i do osobaku. To si ted trosku myslim a tim by se zjednoduslo hledani na netu. Chtelo by to info od nekoho kdo vi. Za 300 by byl kde ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
StandaT



Založen: Jan 19, 2005
Příspěvky: 232

PříspěvekZaslal: so červen 14 2014, 22:40    Předmět: Citovat

Co to je za auto? Těch 300 jsem střelil tak od pasu pro ventilátor např. z felicie a ten pak dopasovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
varok



Založen: Dec 23, 2007
Příspěvky: 642

PříspěvekZaslal: ne červen 15 2014, 8:54    Předmět: Citovat

Píše v názvu, že jde o Peugeot Boxer, ne? To znamená dodávku podobnou Transitu apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3327
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne červen 15 2014, 10:04    Předmět: Citovat

V pondeli zkusim zajet nekam na vrakac. Mate nekdo dobry typ na vrakac v Brne a okoli? V prvni fazi je jedno jestli osobak ci nakladak. Uz je to more let kdy jsem neco shanel na vrakacu a tak ani poradne nevim kam jet . Nebyl potreba. Vim ze za Rohlenkou, na krizovatce doprava byl jeden. V nejakem byvalem statku. Tam byli velmi schopni a vymenili mi vyfuk, jeden byl jako novy jen kratsi takze ho jeste nadstavoval. Velmi dobre to udelal. Ale jak jsem psal, je to uz hromadu let a ani nevim jestli tam ten vrakac jeste je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Fordak



Založen: Dec 08, 2012
Příspěvky: 53

PříspěvekZaslal: ne červen 15 2014, 10:36    Předmět: Citovat

Vybodni se na objizdeni vrakacu,projedes akorat benzin,nebo naftu a skoro vsude narazis na predrazene dily.Zkoukni inzerci treba na bazos.cz,nebo podobne,boxeru je v cechach na rozebrani mraky.Vybirej inzeraty soukromych prodejcu,co treba rozebiraji svoje vlastni auto,prodavaji vetsinou za symbolicke ceny,jsou mezi nima taky smelinari,co prodavaji vetsinou draze,ale to poznas,nabizeji vetsinou dily na vice aut.Zkoukni taky nejake boxer forum,daji se tam taky koupit dily za dobre ceny.Jiz jsem takhle resil vice nakupu starsich dilu pro sebe i pro zname,vetsinou maximalni zpokojenost.Jednou,je to zhruba 3 roky zpet jsem hledal nejaky dil na auto znameho,nahoudou jsem jel kolem vrakoviste a ten uživatel na vrakovisti chtel za ten dil vic,nez stal novy Mám z tebe bolení hlavy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zaky



Založen: Oct 30, 2010
Příspěvky: 6651
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 15 2014, 15:58    Předmět: Citovat

Ohledně výskytu dílu v jiných vozech, auto kelly má toto na webu, u dílu, který dohledáš na tvé auto bude uvedeno, v jakých dalších autech je použit, velmi užitečná služba, používám ji často Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Auto - Moto technika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund