Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

HD přijímač pro CSLINK IRDETO
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> DVD, VHS, SAT
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
badoch



Založen: Feb 23, 2005
Příspěvky: 593
Bydliště: SM

PříspěvekZaslal: ne srpen 14 2011, 18:47    Předmět: Citovat

Ano o těch kartách vím a taky o spoustě problémů s nimi. CSlink to má někde na webu, že přešel rovnou na čistokrevné Irdeto bez toho mezistupně a Skylink už to tuším taky nenabízí.
Ohledně toho Irdeta já jako laik to chápu, že irdeto cs nebo sky by mělo být stejné, nicméně sky má na webu několik "certifikovaných" přijímačů, ale cslink jen jeden kousek. Tak to mne trochu zaráží.

Zaráží mne ohledně toho Homecastu (co jsem kde našel tak někomu aktualizace fw šla a někteří řeší ten samý problém, že se OTA nenabízí) Mám tomu rozumět, že je to tak chytré, že pokud není k dispozici nová verze tak může být na přijímači volba nedostupná?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: ne srpen 14 2011, 18:55    Předmět: Citovat

badoch napsal(a):
Ano o těch kartách vím a taky o spoustě problémů s nimi. CSlink to má někde na webu, že přešel rovnou na čistokrevné Irdeto bez toho mezistupně a Skylink už to tuším taky nenabízí.
Ohledně toho Irdeta já jako laik to chápu, že irdeto cs nebo sky by mělo být stejné, nicméně sky má na webu několik "certifikovaných" přijímačů, ale cslink jen jeden kousek. Tak to mne trochu zaráží.

Zaráží mne ohledně toho Homecastu (co jsem kde našel tak někomu aktualizace fw šla a někteří řeší ten samý problém, že se OTA nenabízí) Mám tomu rozumět, že je to tak chytré, že pokud není k dispozici nová verze tak může být na přijímači volba nedostupná?


Na tohle se ale mas ptat prodejce, ten na tobe vydelal a ma poskytnout podporu. Aspon driv to tak bylo.
Certifikace Skylink znamena jen to, ze karta tam bude "mozna" chodit bez problemu, nic vic.
OTA se nabidne, pokud tam bude novy SW. A jeste si nejsem jist, jestli nemusis stat na programu, kde se OTA pro tvuj kram vysila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
MaTTo



Založen: Apr 25, 2005
Příspěvky: 528
Bydliště: Slovakia

PříspěvekZaslal: ne srpen 14 2011, 19:07    Předmět: Citovat

Ja aktualne vyuzivam na cistokrvne Irdeto karty od skylinku STB ariva 100E a bezproblemov - aktivacia karty OK, neskorsie zapisy na kartu bezproblemove, prepinanie kanalov rychle, obraz cez HDMI super a cena 80€ takze za tie peniaze super .
_________________
Doing service for those who do .
Notes : ThinkPad T420 + ThinkPad X220 .
We make the tools, you make them do .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
badoch



Založen: Feb 23, 2005
Příspěvky: 593
Bydliště: SM

PříspěvekZaslal: ne srpen 14 2011, 19:18    Předmět: Citovat

No ale vždyť jsem psal, že jsem se na to ptal. Na OTA tedy ne to mne nenapadlo a pro skylink to musí být prý na STV1.

Technická podpora na CSlinku odzkoušený pouze jeden přijímač, nic víc neřekla slečna. U prodejce dotaz na Irdeto-alespoň popravdě řekl že neví.
Na některých webech prodejců sat. techniky píší že je vhodný jak pro sky tak cs.

Ale já si nestěžuji, jen se dělím o zkušenosti. Třeba to někomu v budoucnu pomůže při rozhodování.

http://www.allcnet.cz/down.php?id=1242
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MyJuliet



Založen: Aug 19, 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so srpen 20 2011, 2:25    Předmět: Citovat

Spíš by mne zajímalo jestlity restarty jsou věc přijímače, nebo té karty. Byla by možnost ho vrátit byl koupen přes eshop, ale mě se fakt moc líbí.Navíc upřimně, něco kolem satelitního příjmu sleduji okrajově delší dobu a fakt nevím co by si měl uživatel vybrat za značku. Neberu Linuxy za tisíce. Dneska je to spotřebák.
________________________
SPAM VYMAZÁN. BAN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
migi111



Založen: Jan 14, 2008
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: po srpen 29 2011, 16:38    Předmět: Citovat

Aj ja som si zakúpil novú kartu cs link irdeto veď bola v akcií a je mi na 2 veci ani eurocam modul irdeto cryptoworks mi ju neberie nie to originálna čítačka v prijímači...Na technickej podpore mi povedali vraj moduly od Smit-u komunikujú dobre takže asi ďalší modul...Asi najrozumnejšie bude prejsť opať na klasickú anténu...A čo s prechodnými kartami ICE? Zas meniť takže kto si zakúpil tieto prechodné karty od Skylinku nevyhral zas ich bude meniť. CSlink tento krok preskočili hneď irdeto a tak to aj vypadá slabučká technická a softvérová podpora... Agree
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: po srpen 29 2011, 16:49    Předmět: Citovat

Nakupuj u kvalifikovanych prodejcu a pojede ti to a nebudes tu placat kraviny.
Kdyz je Eurocam modul na Cryptoworks , tak logicky nemuze zpracovavat Irdeto. To logo Irdeta je tam z jinych duvodu. Hledej smudlo. Eurocam vzdycky byl jen na cryptoworks.

Karty ICE jsou karty Irdeto, cryptoworks jen emuluji. Takze kdo ma ICE, nemusi si porizovat v budoucnu Irdeto, protoze ICE=Irdeto a emulujici cryptoworks.

Takze na podpore ti rekla naprosto spravnou a relevantni informaci - potrebujes modul Irdeto, napr. onen Smit, ale i MAscom (ten umi CRW i Irdeto zaroven, voli se to v menu)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
migi111



Založen: Jan 14, 2008
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: po srpen 29 2011, 17:20    Předmět: Citovat

No dobre, ale nie každý má prijímač s CI slotom...vidím že sa vyznáš a čo čítačky conax čo sú napr. v opticum 4060cx dokážu po zmene fw pracovať s týmito irdetami?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: po srpen 29 2011, 18:44    Předmět: Citovat

Pokud nekdo napise soft tak ano, ale ja tyhle sracky jen spravuju. Neprodavam je ani neresim softy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
badoch



Založen: Feb 23, 2005
Příspěvky: 593
Bydliště: SM

PříspěvekZaslal: po srpen 29 2011, 19:15    Předmět: Citovat

Tak pro aktuálnost a zajímavost. Homecast mi pil krev každý den, kdy mne překvapaoval všemi možnými novými chybami. Restarty jsem zaznamenal i na čt24, takže se domnívám, že karta je v tom nevinně.
Přijímač jsem nemohl vrátit, protože v obchodních podmínkách je uvedene, že i když byl zakoupen přes e-shop ale odebrán osobně v obchodě, se možnost vrácení ve 14 denní lhůtě nevztahuje. Zase jedna zkušenost.
Dnes byl přijmut k reklamaci tak uvidím jak to dopadne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
RadekB



Založen: Mar 03, 2005
Příspěvky: 2057
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

PříspěvekZaslal: po srpen 29 2011, 19:34    Předmět: Citovat

Vymena za jiny kus, reklamace, vraceni penez
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
migi111



Založen: Jan 14, 2008
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: po srpen 29 2011, 20:14    Předmět: Citovat

RadekB napsal(a):
Vymena za jiny kus, reklamace, vraceni penez


A aký prijímač doporučuješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
scorpions-cz



Založen: Mar 19, 2011
Příspěvky: 1887
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

PříspěvekZaslal: út srpen 30 2011, 6:44    Předmět: Citovat

Já mám celkem dobré zkušenosti s přijímači AMIKO.Dokonce je jeden typ certifikovanej SKYLINKEM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
migi111



Založen: Jan 14, 2008
Příspěvky: 337

PříspěvekZaslal: út srpen 30 2011, 8:46    Předmět: Citovat

Ale aj tak človek si kúpi ´neobmedzenú´ kartu za istý poplatok a tie prvé neboli lacné tak prevádzkovateľ by sa mal postarať o všetko keď mení kódovanie a podobne a nie uživateľa aby šlak triafal...80% ludí si nevie ani preladiť prijímač keď pribudne nejaká stanica alebo sa zmení...Nedávno digi menilo takisto karty prešli na novšiu nagru pekne karty poslali staré sa odovzdali ale tam sa mesačne platí takže v pohode u cslinku a skylinku vačšine stačí základný balík bez poplatku karty sa už tak nepredávajú tak nejako treba z ludí dostať peniažky...čo bude po irdete? koľko vydrží? A skylink nedávno čo navýšil ceny za balík multi z 9 eur na 11.80 nech sa nehnevajú idú sami proti sebe...
Teraz platíme za nové karty, kompenzácia je balík platených programov podla výberu, oki ale ja to napr. nepotrebujem, ďalej musím kúpiť vhodný dekóder pokial mám Ci slot, ak nie smola nový SAT aj to nie hocijaký, alebo dúfať že sa objaví nový fw pre náš SAT ktorý používame ale zas bežný človek to nespraví takže zas platiť a to si môžte dať aj iného prevádzkovateľa televízie a máte to bez starostí alebo ozaj dvb-t pokial ho nemáte zabudovaný v TVP, stará sieťová anténa vertikálne a natočiť na príslušný vysielač...To je môj názor kľudne ma zmažte však tak sa to robí keď niekto ´nepasuje´
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 34066
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: út srpen 30 2011, 8:58    Předmět: Citovat

Skylink je J&T, takze sa podla toho aj spravaju...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> DVD, VHS, SAT Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.14 sekund