Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

plazma s 852x480
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
gumickar



Založen: Aug 22, 2005
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 21 2006, 6:49    Předmět: Citovat

Škoda, že teď neběží hokej´. Kdyby jsi ho vyděl na projekci, tak by tě to přešlo jí kupovat, je to krám. Můj favorit jsou taky LCD, je celkem jedno co vlastně koupíš, kařdý druhý má display samsung a ty se dost ser... ale podle mě má panasonic moc pěkný LCD. Jinak je to fakt uplně jedno.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
rezis



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 5232

PříspěvekZaslal: st červen 21 2006, 7:59    Předmět: Citovat

gumickar napsal(a):
Škoda, že teď neběží hokej´. Kdyby jsi ho vyděl na projekci, tak by tě to přešlo jí kupovat, je to krám. Můj favorit jsou taky LCD, je celkem jedno co vlastně koupíš, kařdý druhý má display samsung a ty se dost ser... ale podle mě má panasonic moc pěkný LCD. Jinak je to fakt uplně jedno.
než projekcni tv tak to radeji projektor je mensi a obraz stejny. S tim kontrastem a rozlisenim je ta projekce dost o nicem. Zatím bych to videl na klasickou tv
_________________
Internet - metla lidstva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
urbanek



Založen: May 01, 2005
Příspěvky: 556

PříspěvekZaslal: st červen 21 2006, 10:21    Předmět: Citovat

Taky bych do projekční nešel. Zatím všechny co jsem viděl v chodu mě přesvědčily, že z těch čtyř technologií (CRT, LCD, plasma, projekce) je projekce ta nejhorší varianta. Osobně si myslím že s nákupem "placaté" televize nemá smysl pospíchat. Zatím pořád ještě dobrá CRT vychází mnohem levněji než použitelná LCD nebo plasma...
Píšeš že máš Sony Wega Trinitron 72cm - což je docela slušná televize. Za rok, za dva budou "placaté" TV úplně jinde a to jak s kvalitou obrazu tak s cenou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
gumickar



Založen: Aug 22, 2005
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st červen 21 2006, 14:13    Předmět: Citovat

urbanek napsal(a):
Taky bych do projekční nešel. Zatím všechny co jsem viděl v chodu mě přesvědčily, že z těch čtyř technologií (CRT, LCD, plasma, projekce) je projekce ta nejhorší varianta. Osobně si myslím že s nákupem "placaté" televize nemá smysl pospíchat. Zatím pořád ještě dobrá CRT vychází mnohem levněji než použitelná LCD nebo plasma...
Píšeš že máš Sony Wega Trinitron 72cm - což je docela slušná televize. Za rok, za dva budou "placaté" TV úplně jinde a to jak s kvalitou obrazu tak s cenou...
Bych to taky tak viděl. Rozvíjejí se asi tři technologie, dvě vypadaji slibně....kdo ví, co bude za rok, dva a LCD i olasmy pujdou o 40% dolu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
immortal
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st červen 21 2006, 15:03    Předmět: Citovat

No mam sice Sony ,ale ja bych chtel vetsi obrazovku.Vzhledem k tomu,ze doma nemam analog,ale pouze digital,mam obraz dost dobry,ale bohuzel jen 4:3 a dvd je vetsinou 16:9 a tak vzhledem k poctu mych dvd je to skoda sledovat to na 4:3.Proto chci 16:9,ale ne 82 cm to je dost maly co se tyka velikosti plochy bych si moc nepomohl.Plazma je na prd,maly rozliseni,nebo moc draha,LCD- mala obrazovka a ta co by se me libila stoji pres 55000,- a to se me zda na televizi moc.Ja videl v kramu zaplou tu Sony projekcni 3lcd a ten obraz byl lepsi nez plazma.Nechal jsem si od prodavace pustit i dvd pres scart,jelikoz zatim nemam dvd s HDMI a obraz byl dost dobrej(teda pro moje oko nekdo muze mit oko jine a zda se mu to hrozny).Jen kdyz jsem stal normalne byl spatne videt musel jsem na bobek abych videl poradne a myslim,ze se LCD televizi co stala hned vedle (94 cm LG) hrave vyrovnal.Je tezke se rozhodnout,kdyz kazdy na to kouka svyma ocima.Taky omezene financni moznosti vyber prilis nerozsiri.Nasel jsem jeste neco o te Sony na www.sony.cz a mrknete na to vypada to dobre,opravdu ji zde nikdo nema aby me rekl,jak jde ve skutecnosti.Ono sledovat to v kramu par minut a nemoct se v tom vrtat ,sam si nastavit barvy atd taky neni ono.Doma je doma.A v kramu nemaji vetsinou karneval digital,takze upc je ubohy a analog ani nemluvim.
Návrat nahoru
anonym






PříspěvekZaslal: st červen 21 2006, 19:05    Předmět: Citovat

Tak to se jen tak nevidí,nová bedna má roky dva záruku, s tím vrtáním to nebude tak divoké a nastavit barvy ???to jedině snad sytost.tam se toho moc nenastaví.V místním baru běží projekce..na kvalitní obraz si jeden musí dát pár piv,aby byl spokojený,jinak je to slabý kontrast a musí být tma úplná.
Letos se rozjíždí výroba plochých vakuuvých obrazovek velkých rozměrů,tady by mělo jít o něco jiného /kontrast 1 : 10 000 !! atd.Možná by to chtělo chvíli počkat.Dá se čekat,že v předvánočním prodeji i LCD
a plazmy pořádně půjdou s cenami dolů.... G.[/b]
Návrat nahoru
gumickar



Založen: Aug 22, 2005
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 23 2006, 7:12    Předmět: Citovat

Abych se přizna, tak moc nevím, co Sony má namysli pod technologií 3LCD, ale vzhledem k hloubce projekce 40cm to bude zřejmě odvozené od DLP, ale s jiným názvem, aby to bylo zajímavý, že? Nevím, ale jak jsi již řekl, musíš koukat zpříma, což je dost velká nevíhoda podle mě. Opravdu bych si počkal do prosince, protože jestli opravdu obrazovky SED půjdou na trh, jde okamžitě všechno dolu.Já nejsem zastáncem projekcí, protože je to už podle mě trošku passe. projekce se dělají z jediného důvodu-velký obraz za melé peníze. A navíc, když to svítí na tebe přez"plátno", tak jakékoli sluníčko z různých úhlů dělá značnou neplechu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
anonym






PříspěvekZaslal: pá červen 23 2006, 14:15    Předmět: Citovat

No ja uz sem si vyhlid LCD LG 94 cm za 39000,- nebo Plasmu LG 1280x760 za 40000,-.Jeste nevim ja mam porad pocit,ze je tech 94 cm malo.Zatim jsem ji nevidel v kramu abych si udelal predstavu jak vypada zapnuta .Jo a Gumickari muzes si pustit promo ty projekcni 3lcd na www.sony.cz
Návrat nahoru
gumickar



Založen: Aug 22, 2005
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 23 2006, 15:21    Předmět: Citovat

Anonym napsal(a):
No ja uz sem si vyhlid LCD LG 94 cm za 39000,- nebo Plasmu LG 1280x760 za 40000,-.Jeste nevim ja mam porad pocit,ze je tech 94 cm malo.Zatim jsem ji nevidel v kramu abych si udelal predstavu jak vypada zapnuta .Jo a Gumickari muzes si pustit promo ty projekcni 3lcd na www.sony.cz
Bohužel, projekci jsem našel, ale co je to 3LCD??? to netuším. Může někdo vysvětlit???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
anonym






PříspěvekZaslal: pá červen 23 2006, 18:31    Předmět: Citovat

Tam na tom serveru je klip ktery to vysvetluje jako ze to tam pousti ne pres tocici se kolecko jako u dlt,ale maji tam tri nejaky okynka kazdy jiny barvy(samozrejme,zelena,modra,cervena) a je to k pusteni primo zde.Pak napis tvuj nazor na tuhle tv.Diky predem.http://www.sony.cz/view/ShowArticle.action?section=cs_CZ_Products&article=1144943026143&productcategory=%2FTV+Projector%2FTVP+Rear+Projection+TV&site=odw_cs_CZ
Návrat nahoru
gumickar



Založen: Aug 22, 2005
Příspěvky: 488
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 26 2006, 7:05    Předmět: Citovat

Anonym napsal(a):
Tam na tom serveru je klip ktery to vysvetluje jako ze to tam pousti ne pres tocici se kolecko jako u dlt,ale maji tam tri nejaky okynka kazdy jiny barvy(samozrejme,zelena,modra,cervena) a je to k pusteni primo zde.Pak napis tvuj nazor na tuhle tv.Diky predem.http://www.sony.cz/view/ShowArticle.action?section=cs_CZ_Products&article=1144943026143&productcategory=%2FTV+Projector%2FTVP+Rear+Projection+TV&site=odw_cs_CZ
Takže nic novýho, je to stejný jako má JVC třeba označení PDP. každej si to značí jinak. TV dobrá prej hrajou pěkně, ještě jsem neviděl, jediný co vím, že na školení nám říkali, bliká ledka pomalu?-vyměn lampu, bliká ledka rychle? vyměň chassis. Asi takle u toho vypadá oprava, takže po záruce jedna závada= 10 000.- Zpíš bych do toho nešel z tohoto důvodu, jinak to snad má ukazovat dobře
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
immortal
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: po červen 26 2006, 13:48    Předmět: Citovat

No ja si to uz taky rozmyslel jelikoz je jen 4:3 a ja chci 16:9.Uvidime,yatim jen shanim imformace abych se neco naucil a snadnejc vybiral a nenechal se oblbnout recmi prodavacu.
Návrat nahoru
rosta564



Založen: Jun 27, 2006
Příspěvky: 23

PříspěvekZaslal: út červenec 04 2006, 0:46    Předmět: Citovat

Chlapi když budete mít plasmu LG- HD XD změníte názor a lcd při uhlopříčce 91cm se na ten obraz nedá dívat i když je to HD čauky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovy WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.15 sekund