Založen: Jul 16, 2007 Příspěvky: 4849 Bydliště: u HK
Zaslal: čt únor 05 2026, 9:56 Předmět: nemáte někdo tip na termo regulátor
Potřebuju dvojitý nezávislý regulátor do panelu, který umí 2x K článek výstup libovolný, pro teplotu okolo 300°C . Nemáte někdo nějakou zkušenost. Moc úspěšný jsem při hledání nebyl.
Založen: Jul 16, 2007 Příspěvky: 4849 Bydliště: u HK
Zaslal: čt únor 05 2026, 11:00 Předmět:
Řízení dvojité topné hlavy v každé je K článek , a topné těleso 1kW, vytopení na cca 180°C a udržování teploty čili ideálně PID regulace, ale díky setrvačnosti hlavy by to nemuselo být tak dramatické i bez PIDu.
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru. Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.