Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Vtipy, vtipné články a odkazy IX
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
HF_Tech



Založen: Apr 25, 2022
Příspěvky: 1915

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25 2025, 20:27    Předmět: Citovat

Staré české přísloví říká: "Čím více se EKKAR rozmazává, tím více smrdí..."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 34950
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25 2025, 21:05    Předmět: Citovat

No tak hlavně potom visí v luftě otázka kdo je ten opakovanej rejpal a proč ....
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...
A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
tomasjedno



Založen: Oct 11, 2008
Příspěvky: 6588
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

PříspěvekZaslal: čt prosinec 25 2025, 22:56    Předmět: Citovat

Když ty ale tak krásně nahráváš na smeč…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ferdislav



Založen: Aug 15, 2011
Příspěvky: 1287
Bydliště: Mostecko

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26 2025, 6:13    Předmět: Citovat

..


vtp.jpg
 Komentář:
 Velikost:  57.04 kB
 Zobrazeno:  5 krát

vtp.jpg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
PotPalo



Založen: May 13, 2009
Příspěvky: 5903
Bydliště: BA

PříspěvekZaslal: pá prosinec 26 2025, 14:25    Předmět: Citovat

Very Happy


cervena-a-modra-pilulka.jpg
 Komentář:
 Velikost:  97.66 kB
 Zobrazeno:  8 krát

cervena-a-modra-pilulka.jpg



_________________
Globálne otepľovanie je spôsobené masívnou zástavbou a rúbaním storočných stromov. Kamene namiesto trávy tiež prispievajú k otepľovaniu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kejki



Založen: Nov 10, 2009
Příspěvky: 2903
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

PříspěvekZaslal: so prosinec 27 2025, 19:58    Předmět: Citovat

zdroj X


wago.jpg
 Komentář:
 Velikost:  148.2 kB
 Zobrazeno:  50 krát

wago.jpg


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
bastliar



Založen: Dec 28, 2009
Příspěvky: 2074

PříspěvekZaslal: ne prosinec 28 2025, 15:38    Předmět: Citovat

Žena mi povedala, že mi tento rok navoskuje vianočný darček uuuu asi dostanem snowboard.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Yarda1



Založen: Feb 11, 2009
Příspěvky: 2784

PříspěvekZaslal: po prosinec 29 2025, 13:57    Předmět: Citovat

EKKAR napsal(a):
...opáčil, že to je "jejich vnitřní směrnice"...

S vnitřní směrnicí jsem se taky kdysi setkal. Kupovali jsme nové auto v jiném městě než bydlím. V autosalónu seděl pojišťovák jedné, raději nejmenované pojišťovny, ale tu jsem považoval za lepší. Připadalo mi rozumné to auto pojistit už na cestu domů, tak jsme tu pojistku sepsali. Prý jsem si měl dojít do jejich pobočky v našem městě až dostanu RZ aby to do té pojistky doplnili. Což jsem posléze udělal. V pobočce seděla bába prý v té pojistce je chyba, tak jsem jí požádal ať ji opraví. Ale prý podle jejich vnitřních předpisů to nejde
Opáčil jsem, že mne, klienta, jejich vnitřní předpisy nezajímají. Tak jsme se ještě chvíli hádali, už jsem se chystal, že si zajdu do pobočky České pojišťovny co byla ve vedlejší ulici, načež se odzadu vynořil starší pán, bábu umravnil a najednou to šlo.

_________________
Ve strojovně je voda a na palubě se tančí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jenicek



Založen: Dec 28, 2022
Příspěvky: 706
Bydliště: Krakonošovo

PříspěvekZaslal: po prosinec 29 2025, 14:58    Předmět: Citovat

Tys to blbě pochopil, ona si onikala a vnitřní znamenalo uvnitř její hlavy. Oni si tím úředníci zvyšují seběvědomí, protože defacto většina z nich jsou jen cvičený vopice, který jen posouvaj lejstra z bodu a do bodu B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
EKKAR



Založen: Mar 16, 2005
Příspěvky: 34950
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

PříspěvekZaslal: po prosinec 29 2025, 16:36    Předmět: Citovat

No, v mým případě to nebyl ouřada čili klotovej škrabák, ale podavač z regálu v krámě nejmenovanýho řetězce s kvartýrovou bižutérií. V dnešní době bych to netipoval na zvedání si sebevědomí, tenhle měl sebevědomí s erekcí tak mohutnou, že by mu ji i Robert Rosenberg záviděl - ale spíš na snahu vedení co možná nejvíc omezit samostatný přemejšlení podavačů na úplný základní minimum. A proč? Jedfnoduše proto, aby jim nepřišlo blbý co vlastně v takovým krámu prodávají za naleštěný prdy a PRCáckej schmade.
_________________
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...
A kutilmile - nelituju tě Mr. Green Mr. Green !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Nezařaditelné Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 45, 46, 47
Strana 47 z 47

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.17 sekund