Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet
Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Aktualizace Windows 10

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Software
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
makak



Založen: Jul 28, 2019
Příspěvky: 637

PříspěvekZaslal: so listopad 29 2025, 11:21    Předmět: Aktualizace Windows 10 Citovat

Bylo oznámeno, že v Evropě budou aktualizace Windows 10 zdarma až do října 2026. Přesto se mi v nastavení u položky aktualizace objevuje hlášení o ukončení podpory a výzva k instalaci Windows 11, což pochopitelně kvůli nesmyslným HW požadavkům nelze.
Jak to tedy je a jak se dostat k aktualizacím systému ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jezevec
Hlavní moderátor


Založen: Jun 13, 2004
Příspěvky: 6123
Bydliště: Břeclavsko

PříspěvekZaslal: so listopad 29 2025, 11:34    Předmět: Citovat

Tento měsíc mi to W10 aktualizovalo 2x, naposledy minulý týden. Nikam jsem nic nepsal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovy WWW stránky
Milan_F



Založen: Oct 03, 2005
Příspěvky: 1778
Bydliště: nedaleko Humpolce

PříspěvekZaslal: so listopad 29 2025, 11:57    Předmět: Citovat

Budíček! Chce to trochu číst. Už se to tu řešilo. Je třeba být přihlášenej MS účtem a nebo MAS... Obojí funkční.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
HF_Tech



Založen: Apr 25, 2022
Příspěvky: 2031

PříspěvekZaslal: so listopad 29 2025, 12:09    Předmět: Citovat

Potřebuješ být na počítači přihlášen účtem Microsoft a na obrazovce u aktualizací jenom odklapneš přihlásit k ESU.
Lepší je mít verzi Windows LTSC, tam to jede nějak tak samo Cool

Milan_F: to chce klid. Makakové jsou trochu pomalejší a mají problém se soustředit Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
teufel



Založen: Feb 09, 2017
Příspěvky: 497
Bydliště: Na dohled od Spolany

PříspěvekZaslal: so listopad 29 2025, 20:29    Předmět: Citovat

Může mi někdo popsat, jak použít LTSC? Mám nějaký 760 kB velký patch, který obsahuje tyto soubory:
MAS_AIO_3.0.bat (636 kB)
MAS_HWID_Activation.bat (73 kB)
MAS_Change_Windows_Edition.bat (45 kB)
Přiznám se,že jsem neměl odvahu tyto dávkové soubory spustit, návod k tomu nebyl. Antivirus proti nim nic nemá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 37075
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: so listopad 29 2025, 21:56    Předmět: Citovat

Neviem, co mas v tych suboroch, ale tu je link na overeny skript, co (okrem ineho) dokaze aj aktivovat ESU:
http://www.ebastlirna.cz/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=110304
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Software Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.12 sekund