Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Nový tel. jiná značka. Zkopírování uživatelských dat

 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> GSM / CDMA / LTE technika a telefony
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3456
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so srpen 23 2025, 14:06    Předmět: Nový tel. jiná značka. Zkopírování uživatelských dat Citovat

Mám samsung a koupil jsem Xiaomi. Rád bych přenesl aplikace i s jejich daty. O banky a podobné aplikace nejde. Vyzkoušeno Mi Mover a Smart Switch. Posledně jmenovaný umožňuje u xiaomi směr pouze z telefonu. Nenapadá nějaké funkční řešení. Dík za pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
matahari



Založen: Oct 29, 2017
Příspěvky: 1126

PříspěvekZaslal: so srpen 23 2025, 14:49    Předmět: Citovat

I čistě v rámci Xiaomi je s přenášením aplikací problém a to jsem dělal z Androidu 14 na Android 15. Ne všechno potom funguje a stejně se takové aplikace musí odinstalovat, znovu nainstalovat z Play a nastavit.
Měl jsem asi 160 aplikací třetích stran, které jsem smrskl na 110 a asi u třetiny přesunutí nevyšlo. Buď nešly vůbec spustit a když už šly, tak po spuštění kolabovaly nebo neměly původní nastavení atd.
Držím palce
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samec



Založen: Dec 19, 2017
Příspěvky: 5573

PříspěvekZaslal: so srpen 23 2025, 17:09    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3456
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: so srpen 23 2025, 19:01    Předmět: Citovat

Přesun aplikací, sms, kontaktu a dalšího se povedlo na první dobrou včetně účtu google. Jen to chtělo pin jako na starém telefonu, na novém jsem žádný pin jako záložní metodu přihlášení neměl nastavenu. Mě jde ale o data u jedné aplikace. Na novém tel ji pustím a je "prázdná" .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
matahari



Založen: Oct 29, 2017
Příspěvky: 1126

PříspěvekZaslal: ne srpen 24 2025, 5:59    Předmět: Citovat

To jsem přesně psal (neměly původní nastavení), kdy jsem přesunoval aplikace v rámci dvou Xiaomi, které byly od sebe jen jednu generaci Androidu.
U těch se zkopíruje celá složka se zálohou, kdy vestavěná aplikace pro zálohování bude mít vnitřně vyšší práva, než jen standardní uživatel nebo aplikace třetích stran.

Záloha jde i příkazem adb https://www.youtube.com/watch?v=BPphrGBiAV0 , což bude kompatibilní přes všechny výrobce a verze Androidu, ale moc nevěřím, že by se podařil lepší výsledek.

Nainstalovat znovu a nastavit jdou nakonec všechny aplikace, akorát se prodrbe čas.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
robo



Založen: Apr 08, 2004
Příspěvky: 3456
Bydliště: Brno

PříspěvekZaslal: ne srpen 24 2025, 11:55    Předmět: Citovat

ADB jsem taky zkoušel ale po zadání příkazu to zahlásilo něco o čisle, kodu, a záloha má 0 bajtu. Telefon byl odemknuty a byl jsem na ploše. Asi Samsung a Knox.
Problém u oné aplikace je že vyžaduje přihlášení na servery Škoda odkud se stáhne záloha. Škoda servery vypnula a tak aplikace funguje lokálně. A nová instalace se bez loginu dál nepohne.

Edit:Now unlock your device and confirm the backup operation. při záloze by na telefonu měla vyběhnout hláška o povolení ale je ticho

Edit: tak přes powershell při záloze vyběhne na tel potvrzení zálohy. záloha má pouze 1kB. už jsem z toho magor
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> GSM / CDMA / LTE technika a telefony Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.41 sekund