Založen: Sep 28, 2005 Příspěvky: 1504 Bydliště: ZČ + JM
Zaslal: út duben 18 2023, 17:11 Předmět: Hledám SW pro vyhledání stejných bloků textu
Mám text, ve kterém se opakují bloky textu a hledám nástroj, který by mi ty stejné bloky podbarvil. Asi na několikrát, buď od největších nalezených shodných bloků, nebo s minimální nastavitelnou délkou shody (prostě aby nebarvil jednotlivá slova). Bylo by hezké, kdyby při srovnávání uměl vynechávat mezery a řídicí znaky jako entery, tabulátory atd. Hledám, nenalézám, víte o něčem? _________________ Kampaň, účelovka, nepodepsal, Palermo, ODS, Kalousek, je líp a jsou na to čísla, nastudujte si to.
Pouze jedu s myší kurzorem po části prvního odstavce (nebo obdoba z klávesnice), průběžně vzniká modrý blok a synchronně s ním odpovídající žluté bloky v dalších odstavcích s identickým obsahem.
A ano, přeskakuje to mezery a volí to celá slova (možná je to nastavitelné, nezkoumal jsem).
Kate umí totéž (ony to jsou velmi podobné programy, jeden je odvozen od druhého, teď nevím, který byl první).
KWrite.png
Komentář:
Velikost:
229.66 kB
Zobrazeno:
108 krát
_________________ Kdo chce, hledá způsob;
kdo ne - hledá důvod.
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra. Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru. Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru. Nemůžete hlasovat v tomto fóru. Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory
Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.