Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Samsung-nechce naskočit
Jdi na stránku 1, 2  Další
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Radim12
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st srpen 23 2006, 18:22    Předmět: Samsung-nechce naskočit Citovat

Zdravím. Televize Samsung CK5013Z nejde kolikrát zapnout. Vetšinou se to podaří až na nekolikátý pokus. Poté co se zahřeje je to už v poho. Ještě jedna věc. Když to zapnu síťovým vypínačem a cca do 1 vteřiny probudím z režimu SB naskočí vždy. Původně jsem měl podezření na zdroj, jenže to by nenabíhal stále. Můžete poradit? Díky.
Návrat nahoru
Radim12
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: st srpen 23 2006, 18:45    Předmět: Samsung-nechce naskočit Citovat

Vypadá to, že zdroj naběhne, ale nedokáže se udržet v chodu.
Návrat nahoru
rezis



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 5232

PříspěvekZaslal: st srpen 23 2006, 18:49    Předmět: Citovat

Ted jde o to zda je problem ve zdroji nebo jej neco pretezuje. Zkus jej odpojit od tv a zatizit zarovkou 60W220V jestli pojede
_________________
Internet - metla lidstva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rnbw



Založen: Mar 21, 2006
Příspěvky: 34034
Bydliště: Bratislava

PříspěvekZaslal: st srpen 23 2006, 19:43    Předmět: Citovat

Pozri elyty v zdroji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MirekMH



Založen: Feb 27, 2006
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: st srpen 23 2006, 21:54    Předmět: Citovat

Dobrá rada: vůbec to nevypínej a buď rád že běží.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
galjo



Založen: Jul 15, 2005
Příspěvky: 1352
Bydliště: záp.slovensko

PříspěvekZaslal: čt srpen 24 2006, 7:40    Předmět: Citovat

MirekMH napsal(a):
Dobrá rada: vůbec to nevypínej a buď rád že běží.....
To je teda dobrá rada. Dúfam že budeš spokojný ked niekto tebe tak poradí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MirekMH



Založen: Feb 27, 2006
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: pá srpen 25 2006, 8:28    Předmět: Citovat

galjo napsal(a):
MirekMH napsal(a):
Dobrá rada: vůbec to nevypínej a buď rád že běží.....
To je teda dobrá rada. Dúfam že budeš spokojný ked niekto tebe tak poradí.
Víš,radit je jedna věc ,ale tady mi připadá,že si lidi chtějí za každou cenu ušetřit pětikilo za opravu......Kolik je tu lidí,kteří mají elektroniku jako koníčka a nebo zaměstnání ??? Bohužel ,podle toho taky vypadají přístroje přicházející do opravy...poslední záchranou je servis,protože dotyčný vyzkoušel všechno,co mu kde poradili......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radim12
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: pá srpen 25 2006, 13:22    Předmět: Citovat

Jednou a na posled jsem dával televizi do opravy. Zaplatil jsem 550 korun za vyměnění spáleného výkon. odporu který stojí cca 5 Kč. To si to radči opravím sám, pokud tomu "trošku" hovím. A na radu se ptám proto abych nad tím zbytečně dlouho nebádal, když už se stím někdo setkal a ví co by to mohlo být.
Návrat nahoru
geco
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: pá srpen 25 2006, 14:16    Předmět: Citovat

Začalo to dotazem a skončilo to podrazem.Tobě RADIME nemá smysl radit ani zadarmo Shocked
Návrat nahoru
Radim12
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: pá srpen 25 2006, 15:07    Předmět: Citovat

Koho jsem podrazil? TV běží! Díky. Opět se mě potvrdilo, že 90% závad jsou banality. Byly to elyty. Mám své zkušenosti se servisy ať už elektro nebo auto a vím že by mi tam "vyměnili" (někdy jen naúčtují) ještě půlku TV popř. moto aby si přilepšili. Neříkám, že to mají snadné a vydělat dnes na opravách není lehké, ale okrádat se nenechám a co jde si opravím doma! Neříkám, že neexistují seriózní servisy, ale já jsem na takový ještě nenarazil.
Návrat nahoru
miki-commex
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: pá srpen 25 2006, 15:21    Předmět: Radime Radime... Citovat

Přijď mi taky opravit telku.....
Návrat nahoru
MirekMH



Založen: Feb 27, 2006
Příspěvky: 117

PříspěvekZaslal: pá srpen 25 2006, 15:23    Předmět: Citovat

Opravdu dobrá diskuze,takže kdo nedělá zadarmo,je zloděj! Radime,fór není vyměnit odpor,kondik,ale je nutno vědět který a to zjistíš měřením,pak zkušenostmi a praxí.......tak mi napiš,co z těchto tří věcí jsi udělal,aby jsi našel závadu ???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Radim12
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: pá srpen 25 2006, 15:47    Předmět: Citovat

Ano, měřil jsem a taky proto jsem to našel a zkušenosti, něco vím. Doba opravy když to sečtu cca 2 hod. bez osciloskopu. Kdyby mě ten opravář řekl, že na tu závadu nemohl přijít a byl to oříšek, tak to beru, ztratil u toho nějaký čas a čas je drahý. Kolikrát je to banalita a člověk na to nemůže přijít jenže on sám říkal celý vysmátý, že to udělal levou zadní a proto mi dá dokonce "slevu" 50Kč.
Návrat nahoru
213.29.34.70
Neregistrovaný





PříspěvekZaslal: pá srpen 25 2006, 16:10    Předmět: Citovat

Radim12 napsal(a):
Koho jsem podrazil? TV běží! Díky. Opět se mě potvrdilo, že 90% závad jsou banality. Byly to elyty. Mám své zkušenosti se servisy ať už elektro nebo auto a vím že by mi tam "vyměnili" (někdy jen naúčtují) ještě půlku TV popř. moto aby si přilepšili. Neříkám, že to mají snadné a vydělat dnes na opravách není lehké, ale okrádat se nenechám a co jde si opravím doma! Neříkám, že neexistují seriózní servisy, ale já jsem na takový ještě nenarazil.

Možná jsem použil špatné slovo. Nejsou to banality, ale v domácích podmínkach často snadno opravitelné závady. Raději obětuji trochu času a pokusím se závadu odstranit sám. Kdybych vědel, že zaplatím jen co bych měl, klidně mu televizi zavezu a nechám mu zaslouženě vydělat. Jenže tohle je kolotoč nespokojených opravářů kteří si stěžují na malé zisky, málo zákázek a rozdrbané TV a nespokojených zákazníků, kteří si to po zkušenosti se servisem zkoušejí opravit sami, protože mu neveří.
Návrat nahoru
rezis



Založen: Nov 17, 2005
Příspěvky: 5232

PříspěvekZaslal: pá srpen 25 2006, 17:25    Předmět: Citovat

Radim12 napsal(a):
Jednou a na posled jsem dával televizi do opravy. Zaplatil jsem 550 korun za vyměnění spáleného výkon. odporu který stojí cca 5 Kč. To si to radči opravím sám, pokud tomu "trošku" hovím. A na radu se ptám proto abych nad tím zbytečně dlouho nebádal, když už se stím někdo setkal a ví co by to mohlo být.
Jo ona ta sranda je v tom ze na to musis prijit. Delam notebooky a v Toshibach je v jedne serii vada. Trvalo mi tri dny nez jsem na to prisel co tomu je. Kdybych zakaznikovi rekl co tomu opravdu je myslis ze by mi to zaplatil?
_________________
Internet - metla lidstva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Servis televizorů, monitorů a projektorů - PROFI sekce Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.19 sekund