Vítejte na Elektro Bastlírn?
Nuke - Elektro Bastlirna
  Vytvořit účet Hlavní · Fórum · DDump · Profil · Zprávy · Hledat na fóru · Příspěvky na provoz EB

Vlákno na téma KORONAVIRUS - nutná registrace


Nuke - Elektro Bastlirna: Diskuzní fórum

 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   ProfilProfil   Soukromé zprávySoukromé zprávy   PřihlášeníPřihlášení 

Firmware LG 43LF540V
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
olda007



Založen: Sep 04, 2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: ne září 07 2025, 16:02    Předmět: Citovat

LC55H/LD55T/LB55T EAX66203803(1.0) EBT63716602,model 43LF540V-ZB.BEEYLJP
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jandur



Založen: Aug 15, 2022
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: út září 09 2025, 14:55    Předmět: Citovat

funguju ti sukromne spravy ? vcera som ti posielal nejake otazky okladne mainboardu, panela a stitku, t.j najlepsie aby si mi to odfotil vsetko naraz a ja to mam v nedorucenyych spravach, takze neviem ci to je nejaka nova vychytavka tych ajťákov alebo kde inde je kuťa zakopany..

cize este raz, uploadni kdesi fotku vyrobneho stitku zo zadu tv, odfot stitok pouziteho panela ktory najdes vedla mainboardu a tak isto vsetky stitky a cisla mainboardu, cize to co si uviedol vyssie plus myslim na tunery je este jeden.
naparujem ti to tak aby si ani do servisneho menu nemusel ist lebo predpokladam ze servisne dialkove na LG nemas..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
olda007



Založen: Sep 04, 2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st září 10 2025, 8:58    Předmět: Citovat

Omlouvám se,tu SZ jsem si přečetl až dneska.

Zde jsou odkazy:

https://webshare.cz/#/file/bgYJR5kSc7/deska-jpg

https://webshare.cz/#/file/QXRSGDbGUN/panel-jpg

https://webshare.cz/#/file/QXRSGDbGUN/panel-jpg

Moc,moc děkuji za čas a pomoc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Lubanec



Založen: Jan 08, 2012
Příspěvky: 502
Bydliště: Moravská Třebová

PříspěvekZaslal: st září 10 2025, 10:35    Předmět: Citovat

Něco mi říká,že tyto funkčni mainy mam doma schovany
_________________
Jaj..To byla pecka..no joo..Kondenzátor byl nabitý(tudy proud jde)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
jandur



Založen: Aug 15, 2022
Příspěvky: 172

PříspěvekZaslal: st září 10 2025, 12:34    Předmět: Citovat

dal si 2x ten isty obrazok panelu namiesto stitku so seriovym cislom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
olda007



Založen: Sep 04, 2007
Příspěvky: 145

PříspěvekZaslal: st září 10 2025, 16:08    Předmět: Citovat

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď       Obsah fóra Diskuzní fórum Elektro Bastlírny -> Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Nemůžete připojovat soubory k příspěvkům
Můžete stahovat a prohlížet přiložené soubory

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Forums ©
Nuke - Elektro Bastlirna

Informace na portálu Elektro bastlírny jsou prezentovány za účelem vzdělání čtenářů a rozšíření zájmu o elektroniku. Autoři článků na serveru neberou žádnou zodpovědnost za škody vzniklé těmito zapojeními. Rovněž neberou žádnou odpovědnost za případnou újmu na zdraví vzniklou úrazem elektrickým proudem. Autoři a správci těchto stránek nepřejímají záruku za správnost zveřejněných materiálů. Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva. Použití konstrukcí v rozporu se zákonem je přísně zakázáno. Vzhledem k tomu, že původ předkládaných materiálů nelze žádným způsobem dohledat, nelze je použít pro komerční účely! Tento nekomerční server nemá z uvedených zapojení či konstrukcí žádný zisk. Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ. V případě, že zjistíte porušení autorského práva či jiné nesrovnalosti, kontaktujte administrátory na diskuzním fóru EB.


PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Čas potřebný ke zpracování stránky 0.25 sekund